Znajdz ukryty obraz!

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Znajdz ukryty obraz!

przez Magdaa 15 cze 2010, 13:38
Hej, pewnie znacie tę zabawę. W linku poniżej znajduje się obrazek, który przedstawia mozaikę. Owa mozaika zawiera ukryty obraz- złudzenie optyczne. Aby go znależć nalezy przybliżyć twarz do monitora- wtedy Twój wzrok powinien przesłać odpowiednie informacje do mózgu i powinieneś zobaczyć ukryty obraz. Widzisz go?
Kto znajdzie ukryty obraz dostanie nagrodę ;-) :->

Uwaga! Dla ludzi o mocnych nerwach- mozaika kwiatków może być naprawdę uciążliwa dla psychiki przy dłuższym wpatrywaniu się :-P ;-)

KLIK-> http://www.cis.udel.edu/~amer/CISC651/b ... _woman.gif
Ostatnio edytowano 15 cze 2010, 13:45 przez Magdaa, łącznie edytowano 1 raz
Magdaa

Re: Znajdz ukryty obraz!

przez yans 15 cze 2010, 13:40
Magda, coś nie tak z linkiem... jakiś trzykropek w nim jest, może dlatego?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Magdaa 15 cze 2010, 13:45
Tak, już śmiga :mrgreen:
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 15 cze 2010, 13:50
Zmasakrowana murzynka, znalazłam ukryty obraz :mrgreen: Jaka nagroda ??
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez yans 15 cze 2010, 13:51
taki sam fejs-lifting jak u tej pani? :D
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Magdaa 15 cze 2010, 13:52
Heheh no, lifting :mrgreen: Możesz dostać 'cmoczek w kroczek' jak to mówi moja kumpela :lol: :mrgreen: Chcesz? heh
Magdaa

przez ALEKS*OLO 15 cze 2010, 13:54
Magdaa, a z języczkiem ? :mrgreen:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Magdaa 15 cze 2010, 14:01
Wszystko jest do dogadania :mrgreen: :twisted:
Magdaa

przez *Wiola* 15 cze 2010, 14:05
Ale ta murzynka to wyskakuje,. a jest tym pierwszym trójwymiarowy ukryty. Ja go widzę.
Moderator

przez *Wiola* 15 cze 2010, 15:47
Dwa , duże wypukłe kwiaty. Jak za szybko Ci przeskakuje, to sobie zrób screena i wtedy się wpatruj:)
Moderator

przez yans 15 cze 2010, 15:53
Zgadza się - dwa kwiaty! :D Wreszcie nauczyłem się patrzeć na stereogramy na ekranie komputera (dawniej tylko na papierze).
No to zwycięzcą jest Wiola!
Frederic Bastiat

przez Magdaa 15 cze 2010, 15:59
A mi nigdy to nie wychodziło, nigdy nic nie widziałam i teraz WRESZCIE chciałam COŚ zobaczyć... no i dałam się nabrać! :lol: :mrgreen: :hide: Przybliżyłam się do ekranu, gapię się, gapię... i tak mnie odrzuciło, że aż przyje*ałam głową w ścianę za mną :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Wiola- jaką chcesz nagrodę? :pirate:
Magdaa

przez yans 15 cze 2010, 16:18
Magda - przysuń twarz do ekranu na odległość ok 15-20cm. Zrób zeza lekkiego. Odsuwaj głowę do tyłu, nie za szybko, nie za wolno, powstrzymując wzrok przed zmianą "focusu". Jak załapiesz wzrokiem jakąś głębię nagle, jakby jakaś część obrazu była dalej od innej, to zostaje tylko pozwolić oczom "skupić" ostrość na tych elementach i zaraz widzimy cały obrazek. Potem już możesz dowolnie zbliżać, oddalać wzrok - bo oczy "widzą" już głębię ukrytą w obrazku. Popróbuj na fajnych obrazkach tutaj: stereogramy.com. jest tam nawet gra flashowa (tetris i wąż!) w którer grać można dopiero jak się widzi stereogramy! Wow!
Frederic Bastiat

przez Magdaa 15 cze 2010, 16:21
I tu są schody- ja nie potrafię zrobić zeza! :hide: :lol: Poważnie.
Magdaa

Sortuj wg