test na osobowość

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

test na osobowość

przez carlosbueno 26 cze 2012, 13:28
kafka choleryk graniczy z melancholikiem także jest to możliwe ja np jestem z pogranicza flegmatyzmu i melancholizmu. Niby osobowość u dorosłego człowieka jest nie zmienna ale wyniki w pewnym stopniu zależą też od aktualnej sytuacji życiowej, chwilowego samopoczucia
Największy Forumowy Maruda

test na osobowość

przez Candy14 26 cze 2012, 14:49
kafka, moze nie bylas cholerykiem z natury tylko taki wzorzec zachowan wynioslas z domu?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

test na osobowość

przez kafka 26 cze 2012, 14:52
carlosbueno, być może jestem tak zdołowana, że sobie przypisuję inne cechy.
Candy14, wydaje mi się że jestem, jak czytałam cokolwiek na ten temat to wszystko mi się zgadzało.
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

test na osobowość

przez Candy14 26 cze 2012, 14:58
Mi wyszedl towarzyski sangwinik... ale w wadach musialam cos zaznaczyc w kolumnie a kompletnie nie pasowala do mnie zadna odpowiedz wiec nie wiem czy wynik jest miarodajny.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

test na osobowość

przez kafka 26 cze 2012, 15:00
Candy14, myślę, że to się zgadza:)
kafka

test na osobowość

przez nowy_franek 26 cze 2012, 16:45
U mnie : perfekcyjny melancholik i spokojny flegmatyk (z minimalnym bonusem towarzyskim).

W sumie nic nowego, bo kiedyś podobne coś rozwiązywałem gdzieś, wyszło to samo. Cóż , taki jestem.
Dla mojej ostatniej dziewczyny był to widocznie problem , teraz sobie to znów uzmysławiam.
Niemniej czytając wcześniejsze posty widzę , że przeciwieństwa sie przyciągają. Zaiste, przyciągają tak jak i u mnie , tylko co potem... potem jest lipa.
mój nibyBlog Ale jak ktoś nie lubi dużo czytać to nie polecam, ew nie lubi ckliwych opowieści to j.w. Poza tym zapraszam.

test na osobowość

przez Stark 26 cze 2012, 17:12
perfekcyjny melancholik i spokojny flegmatyk

zdecydowanie kiepskie połączenie..
Stark

test na osobowość

przez carlosbueno 26 cze 2012, 17:15
Stark napisał(a):perfekcyjny melancholik i spokojny flegmatyk

zdecydowanie kiepskie połączenie..

tez to mam to chyba najgorsze z możliwych już choleryczni melancholicy maja lepiej może i bardziej się wkurzają ale też energii na zmianę mają więcej.

test na osobowość

przez kafka 27 cze 2012, 13:34
carlosbueno, myślę że nie. melancholik +flegmatyk oznacza, że nie jest się całkiem neurotycznym:)
kafka

test na osobowość

przez carlosbueno 27 cze 2012, 13:43
no całkiem nie wiem że są bardziej neurotyczni niż ja ale flegmatyzm sprzyja lenistwu, odkładaniu spraw na później, olewaniu wielu rzeczy co w moim przypadku mi nie służy.

test na osobowość

przez Candy14 27 cze 2012, 14:06
carlosbueno, Twoje lenistwo wynika z "bo nie musze". Moje dziecko ma tak samo kiedy pomieszkuje ze mna. Nie musi bo ja jestem i wszystko ogarniam. Kiedy wyjezdza i sama musi o siebie zadbac to daje rade. Jedyny sposob zeby sie sprawdzic to wyprowadzic od rodzicow.

test na osobowość

przez kafka 27 cze 2012, 14:53
carlosbueno napisał(a):no całkiem nie wiem że są bardziej neurotyczni niż ja ale flegmatyzm sprzyja lenistwu, odkładaniu spraw na później, olewaniu wielu rzeczy co w moim przypadku mi nie służy.

"Spokojny flegmatyk to człowiek powściągliwy, niewymagający i beztroski, spokojny, chłodny, opanowany. To człowiek cierpliwy, zrównoważony, cichy, a przy tym dowcipny i życzliwy, który nie miewa napadów złego humoru, nie popada w depresję i nie robi hałasu wokół swojej osoby. Emocje skrywa głęboko, jest pogodzony z życiem. Jest uniwersalny.

Flegmatyk jest łatwy we współżyciu, uprzejmy i pogodny. To dobry słuchacz, który ma wielu przyjaciół. Jest współczujący i troskliwy. Lubi obserwować ludzi."

http://puszczyk.website.pl/index.php?op ... mid=100036
kafka

test na osobowość

przez carlosbueno 27 cze 2012, 15:51
ja mam te złe cechy flegmatyka chyba choć kilka by się zgadzało np zrównoważony, cichy, skrywa emocje ale na pewno nie jestem cierpliwy, beztroski czy nie popadający w depresję. Ogólnie to rzadko kto jest czystym typem jakiejś osobowości większość jest wymieszana co najwyżej ma więcej czegoś a czegoś mniej.

test na osobowość

przez *Monika* 27 cze 2012, 16:33
:D energiczny choleryk
ilość punktów-mocne strony 8
ilość punktów-słabości 8
łączna ilość punktów 16
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg