test na osobowość

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

test na osobowość

przez Paranoja 07 kwi 2010, 21:53
może ktoś już rozwiązywał różne testy, ale ten myślę jest fajny i napewno nikt tego nie rozwiązywał :D

http://www.logos.warszawa.pl/test/
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Re: test na osobowość

przez linka 07 kwi 2010, 22:05
Energiczny choleryk - osobowość dominująca(16 punktów) + towarzyski sangwinik(15 punktów) - by się zgadzało :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 07 kwi 2010, 22:12
wyszlo mi-towarzyski sangwinik, 15 pkta tobie Paranoja, ???a i jeszcze energiczny choleryk 13 pkt :D
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 07 kwi 2010, 22:36
towarzyski sangwinik energiczny choleryk perfekcyjny melancholik spokojny flegmatyk
ilość punktów-mocne strony 4 4 7 5
ilość punktów-słabości 4 4 6 6
łączna ilość punktów 8 8 13 11
Hmm...
Tak czy siak, perfekcyjny melancholik. Czy mają tam jakieś porady czy coś?
Ostatnio edytowano 07 kwi 2010, 22:41 przez linka, łącznie edytowano 1 raz

przez Paranoja 07 kwi 2010, 22:51
wovacuum, szczerze, robiłam, ale tak "po łebkach" więc za chwilę zrobię porządnie :D

Sorrow, to jest test, który w ramach pewnego programu z modułem psychologicznym (może nie będę robić reklamy, jaki to program, dodam jedynie, że unijny), ma pomóc nam uczyć się i poznać swoje mocne, słabe strony. Nie ma do tego żadnych wyjaśnień, jedynie można samemu wyguglać co znaczy np spokojny flegmatyk

[Dodane po edycji:]

oto i moje wyniki (typy osobowości zostały opisane np tutaj: http://traugutt.net/lo/temperament/prof ... owosci.php )
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez MOCca 07 kwi 2010, 23:21
Perfekcyjny melancholik -17 pkp, od dawien dawna już, podobnie jak perfekcyjny idealista, szczerze to nie cierpie tego typu osobowości. :roll:

Sorrow napisał(a):Tak czy siak, perfekcyjny melancholik. Czy mają tam jakieś porady czy coś?

Tak, próbować się zmienić, jedyna dobra rada.

Ps. Chyba coś nie tak z tym linkiem. :?:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Sorrow 08 kwi 2010, 00:03
Każdy typ osobowości ma swoje zalety i wady. Chyba lepiej niż nienawidzić spróbować jak najbardziej wykorzystać zalety i pilnować się by nie paść ofiarą wad.

przez paradoksy 08 kwi 2010, 11:46
Amon_Rah napisał(a):perfekcyjny melancholik hmmm...

tyż.
18 pkt.
paradoksy

przez linka 08 kwi 2010, 11:50
Same melancholiki :mrgreen: Tylko ja taki nerwus??
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Lili-ana 08 kwi 2010, 12:03
perfekcyjny melancholik najbardziej + energiczny choleryk
Ale ja to wiem już od dawna i bez tego testu czułam, że taka jestem... :smile:
Lili-ana

przez Paranoja 08 kwi 2010, 12:12
Może by przykleić temat, bo w sumie test mówi prawdę o nas i każdy sobie mógłby, nowy czy "stary" użytkownik zrobić taki test :)
ExModerator

przez paradoksy 08 kwi 2010, 12:17
hmm dużo testów przez forum się przewinęło.
nie przyklejam, aczkolwiek temat ciekawy.

o mnie prawdy nie mówi-nie jestem perfekcjonistką.
paradoksy

przez linka 08 kwi 2010, 12:28
paradoksy, a można być melancholikiem - nie - perfekcjonistą? Znaczy się Leniwcus pospolitus :twisted:
Przyjaciel forum

przez Paranoja 08 kwi 2010, 12:30
u mnie większość cech się potwierdziło, jednak też nie jestem perfekcjonistką, chyba, że sama o tym nie wiem, ponieważ jestem taka skromna, że się nie doceniam :D
ExModerator

Sortuj wg