wasze marzenie:)

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: wasze marzenie:)

przez Lili-ana 22 kwi 2010, 14:37
zamieszkać w domku za miastem, z ogródkiem, w którym rosną warzywa, owoce i inne zdrowe roślinki do wszamania :D Jakaś krówka albo kózka co mleko daje, kurki dla jaj :smile: piesek obronny i kotek też
i do tego autko by się przydało jakieś, żeby z tej wsi się czasem wydostać ;)
Lili-ana

przez puszekokruszek 22 kwi 2010, 14:52
1. Zdrowie dla mojej rodziny
2. Wyprowadzka
3. Samochód dla małża
4. Znalezć od stycznia dobrą biurową prace, najlepiej w budżetówce :mrgreen:
.
.
.
.
Wyzdrowieć ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Goldielocks 22 kwi 2010, 14:54
ZDROWIE - kiedy je odzyskam, wtedy spełnię resztę swoich marzeń.
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 22 kwi 2010, 16:39
Budzę się........i całe to pieklo ostatnich 3 lat kiedy utraciłem jasny umysł, silna wolę, spokojny sen ,całkowitą niezależność i pewność siebie, wpływ na swoje życie, szacunek do siebie........to tylko był zły sen...
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez miniSD 22 kwi 2010, 22:43
Mam nowe: NARODZIĆ SIĘ NA NOWO ABY NAPRAWIĆ BŁĘDY PRZESZŁOŚCI, oczywiście mając świadomość tego co powinno się zmienić. :mrgreen:

Utopia :-|
"Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię"

przez shadow_no 22 kwi 2010, 22:47
shadow_no napisał(a):1. Wyzdrowieć
2. Pogodzić się z rozstaniem
3. Zakochać się po raz kolejny
4. Dobić do 5k PLN/miesiąc
5. Wyprowadzić się

To moje to-do na najbliższe 6 miesięcy.

Tak na dalszą przyszłość to:
Zdrowie, wysportowana, modnie ubrana i zadbana żona, córa, rozwinięta dalej firma, dom z basenem, porsche 911 4s cabrio. :>
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Pstryk 22 kwi 2010, 23:31
marzę o świętym spokojuXD przyziemne co shadow_no :lol:
Pstryk

przez Natascha 22 kwi 2010, 23:42
Popracować przynajmniej rok w Hiszpanii.
Natascha

przez yans 23 kwi 2010, 01:22
ja - z miejsca, w jakim się teraz znajduję w swoim życiu - obieram drogę małych kroków, sny o potędze zostawiam do realizacji na później.
Zatem zacznę tak:
1. Przestanę obgryzać paznokcie.
2. Stworzę swoją stronę internetową - oczywiście taką kopiącą w cztery litery.
3. Otworzę działalność (ew. znajdę pracę za granicą ale... to mało prawdopodobne i wolałbym mieć własny biznes)
4. Wrócę do regularnego biegania, przerobię wraz z kumplem-sąsiadem część piwnicy na mini siłkę a w konsekwencji - zrzucę trochę tłuszczyku i nabiorę sylwetki bom srodze niezadowolony z tego, jak wyglądam.
5. Zacznę wcześniej chodzić spać i wstawać o świcie (w tej chwili kładę się 2-3 i śpię do 9-10).
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez anwet 15 wrz 2010, 14:32
1) umieć cieszyć się tym, co dokoła
2) spotkać się z Przyjacielem
3) nie pić w nadmiarze alkoholu
4) schudnąć
5) nie mieć kolejnej repety
6) nie musieć mówić Rodzicom, że znów zawaliłam rok..

albo wygrać w lotka, wtedy poradziłabym sobie ze wszystkim.. ( tylko trzeba najpierw go wysłać.. :-| )
anwet

przez chojrakowa 16 wrz 2010, 11:50
Boję się marzyć.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez circ 18 wrz 2010, 01:48
shadow_no napisał(a):1. Wyzdrowieć
2. Pogodzić się z rozstaniem
3. Zakochać się po raz kolejny
4. Dobić do 5k PLN/miesiąc
5. Wyprowadzić się

To moje to-do na najbliższe 6 miesięcy.

1

Niech twoje życie nie będzie bezpłodne. — Bądź pożyteczny. — Zostaw pamięć po sobie. — Świeć światłem swojej wiary i miłości.

Życiem apostoła zacieraj lepkie i brudne ślady pozostawione przez nieprawych siewców nienawiści. — I na wszystkich ziemskich drogach rozniecaj ogień Chrystusowy, który nosisz w sercu.

2

Oby twoja postawa i rozmowy były takie, ażeby wszyscy widząc i słuchając ciebie mogli powiedzieć: Ten człowiek czyta życie Jezusa Chrystusa.

3

Powaga. — Porzuć te wahania i ckliwość płochej dziewczyny lub dziecka. — Niech twoja zewnętrzna postawa odzwierciedla spokój i porządek twego ducha.

4

Nie mów: “Taki już jestem... To sprawa mojego charakteru”. Nie — to sprawa braku charakteru. Bądź mężny — esto vir.

5

Naucz się mówić “nie”.

6

Odwróć się od nikczemnika, gdy ci szepcze do ucha: “Po co utrudniać sobie życie?”

7

Nie miej ducha zaściankowego. — Poszerzaj swe serce, aż stanie się uniwersalne — “katolickie”.

Nie trzepocz skrzydłami niczym kura, skoro możesz wzbić się wysoko jak orzeł.

8

Spokój. — Po co się złościć, jeśli przez złość obrażasz Pana Boga, naprzykrzasz się bliźniemu, sam czujesz się źle... a w końcu i tak będziesz musiał się uspokoić?

9

To, co powiedziałeś przed chwilą, powiedz innym tonem, bez gniewu; i twoja argumentacja nabierze siły, a przede wszystkim nie obrazisz Boga.

10

Nie upominaj, kiedy odczuwasz oburzenie na widok popełnionego uchybienia. — Zaczekaj do dnia następnego, albo może dłużej. — Dopiero wtedy ze spokojem i czystą intencją nie omieszkaj zwrócić sprawcy uwagę. — Więcej uzyskasz jednym serdecznym słowem niż trzygodzinną kłótnią. — Panuj nad swoim charakterem.

11

Wola. — Energia. — Przykład. — Co ma być wykonane, wykonaj... Bez wahania... Bez oglądania się za siebie...

Inaczej ani Cisneros nie byłby Cisnerosem, ani Teresa de Ahumada nie byłaby świętą Teresą..., ani Ińigo de Loyola świętym Ignacym...

Bóg i odwaga! — Regnare Christum volumus!

12

Wzrastaj w męstwie w obliczu przeszkód. — Łaski Pańskiej ci nie zabraknie: inter medium montium pertransibunt aquae! — przeprawisz się przez góry!

Czy to ważne, że chwilowo musisz ograniczyć swoją aktywność, skoro później, niczym napięta sprężyna, dojdziesz nieporównywalnie dalej, niż ci się kiedykolwiek marzyło?

13

Odpędź od siebie te niepotrzebne myśli, które są co najmniej stratą czasu.

14

Nie trać czasu i energii — one należą do Boga — na odpędzanie kamieniami psów ujadających po drodze. Pogardzaj nimi.

15

Nie odkładaj pracy na jutro.

16

Chcesz być przeciętnym? Ty... jednym z wielu? Przecież zrodziłeś się po to, aby przewodzić! Wśród nas nie ma miejsca dla opieszałych. Ukorz się, a Chrystus wznieci w tobie na nowo ogień Miłości.

http://www.pismaescrivy.org/book/droga-rozdzial-1.htm

przez chojrakowa 20 wrz 2010, 21:19
Nieśmiało:
chciałabym się uniezależnić&usamodzielnić.

Mam nadzieję, że jak to napisałam, nie spadnie mi na łeb cegła, ani nic się nie spier doli - bo takie mam wrażenie... :roll: :oops:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez anwet 20 wrz 2010, 21:37
wchodzę na egz z parazytów a pan prof pyta, czy wystarczy mi 3 :cry:
anwet

Sortuj wg