wasze marzenie:)

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: wasze marzenie:)

przez Freddie Mercury 30 sty 2010, 17:15
chciałbym sie psychicznie czuć jak w dzieciństwie,wtedy niemal kazde inne marzenie mógłbym zrealizować
Freddie Mercury

przez MOCca 30 sty 2010, 17:22
Małe mieszkanko, z bardzo stylowym repertuarem ;) Tak poważnie to marzy mi się samodzielność, warunki do zamieszkania, praca która pozwoliłaby mi się utrzymać w czasie studiów ( haha ale marzenie ) zdrowie moich wewnętrznych organów, o kimś bliskim nawet nie myśle, jak nieszcześliwość złapie tylko niszczy się innym życie, oczywiście najpierw siebie ;) No paradoks, ale samodzielność to by mi pomogło.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Freddie Mercury 30 sty 2010, 17:25
jak człowiek sam ze sobą źle się czuje to nie ma mowy aby brał sie za pomaganie innym i "naprawianie Świata"...
Freddie Mercury

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beatrix 30 sty 2010, 19:59
Marcinekk napisał(a):
beatrix napisał(a):zawsze się zastanawiam jakie mogłabym mieć marzenia i nic nie mogę wymyślić sensownego, a nawet bezsensownego :D chyba po prostu ich nie mam, nie wiem
miłość - już za mną, więc o niej nie marzę
zdrowie - jakoś daję radę, może być już tylko lepiej
szczęście - miłość była moim szczęściem :smile: z racji swojego imienia jestem naznaczona szczęściem podobno, choć nie odczuwam :lol:

tak więc może uznam wyjście z samotności za marzenie, może kiedyś się uda :roll:

a nie masz zadnej wymarzonej pracy, nie chcialabys zwiedzic calego swiata albo konkretnych miejsc? moze slawa i bogactwo?
marzenia sa wazne w zyciu, bo poco brnac dalej jesli sie ich nie ma?

nie mam wymarzonej pracy - angażuję się tylko w taką, która mi odpowiada i na którą pozwalają mi moje zdolności :smile: jeśli nie mam talentu do tego co chciałabym robić to o tym nie marzę
zwiedzanie ? jak będę miała czas i osobę towarzyszącą to wtedy o tym pomyślę dopiero

może po prostu nie potrzebuję marzeń żeby brnąć dalej, kto wie :D wolę stąpać mocno po ziemi niż bujać w obłokach, to mi daje więcej siły
beatrix

przez Niewidzialna 04 lut 2010, 18:37
Moje największe i jedyne marzenie ma mnie głęboko w D.
Dlatego innych marzeń już mieć nie będę.

przez kotecek 10 lut 2010, 00:35
żeby być zdrowa i czuć sie tak, jak czułam sie latem 2009r.
Ze wszystkiego najbliższy wiary jest, być może, najbardziej zagorzały ateizm.
— Fiodor Dostojewski

przez mała26 10 lut 2010, 00:57
moim największym marzeniem jest aby moja mama przestała pić :( próbowałam jej pomóc ale niestety nic z tego nie wychodzi jestem jedynaczką i zostałam mi tylko Ona.

przez mucha1991 12 lut 2010, 00:29
zdewastować supermarket

przez MoNiKa199 13 lut 2010, 16:53
Marzę o tym, żebym spełniła się w życiu na miarę swoich możliwości i niczego nie żałowała

No i żeby moja mama rzuciła palenie (ale to z tych nierealnych)
MoNiKa199

przez monika03 13 lut 2010, 22:00
zeby przestała mnie gnebic "zmora"przeszłosci
monika03

przez betty_boo 14 lut 2010, 11:43
fajny temat, chociąz jakiś podobny już chyba był... niektórzy boją się nawet na głos wypowiedziec swoje marzenie.

przez soulfly89 18 lut 2010, 01:55
J4E napisał(a):pojechać na podróż do Azjii...

najlepiej autostopem zahaczając o Nepal i Tybet... :)
ale najpierw - marzę o wakacyjnej pracy w jakimś hotelu ***** nad fiordem w Norwegii żeby na to zarobić :)

napisanie / wypowiedzenie swojego marzenia publicznie ponoć ma moc sprawczą ;)

przez betty_boo 18 lut 2010, 17:26
oooo, ale i tak boje sie go wypowiedziec...bo boje sie ze sie nie spełni (na razie sie nie spełnia:(

przez soulfly89 22 lut 2010, 01:17
no to jak na razie się nie spełnia to w sumie co szkodzi spróbować? ;) niekoniecznie od razu na forum, ale powiedzieć komuś, komukolwiek, napisać na kartce, trzymać pod poduszką... :)

Sortuj wg