wasze marzenie:)

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

wasze marzenie:)

przez monika03 28 sty 2010, 22:30
moim marzeniem jest zeby nie było 9lutego2008:(
monika03

Re: wasze marzenie:)

przez Majster 28 sty 2010, 22:36
A moim wrecz przeciwnie;) Moj luty 2008 w calosci byl wspanialy :mrgreen: Chcialbym cofnac czas i cieszyc sie nim ponownie, ale to niemozliwe. W takim razie bede sie teraz cieszyl lutym 2010 i takie wlasnie mam marzenie :mrgreen: :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez *Monika* 28 sty 2010, 22:40
monika

Nie wierzę,że nie masz bardziej realnych marzen.
Czasu nie cofniesz. I nie ma co ślęczeć nad przeszłością. Teraz ważny jest dzisiejszy dzień. Jeśli na dzień dzisiejszy będziesz potrafiła nawet z porażek wyciągać pozytywy to i przyszłość nie będzie napełniać Cię obawami i lękiem.
Widocznie ta data , ten dzien 2008 roku musiał się zdarzyć,żebyśwyciagnęła wnioski na przyszłosć. I pamiętaj ,że każdy człowiek ma prawo do błędu. NIc nie da wracanie do starych negatywnych przeżyć.Oczywiscie nie mozna ich tłumić, tylko wyciągać wnioski.....pozytywne.

Więc? Jakie marzenie na najbliższy czas?
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 28 sty 2010, 22:40
no..w lutym przyjezdza moje dziecko na ferie tak wièc wova byc bardzo happy :D
a moje marzenie?zeby ten okres ferii byl bardzo mily i zeby nie padal deszcz!!!
wovacuum

przez monika03 28 sty 2010, 22:42
A twoje Monis:)) jabym chciała zaznac tylko wew spokoju:) tak jak kiedys kiedy byłam szczesliwa:))
monika03

przez Donkey 28 sty 2010, 23:05
Moje marzenie to kochająca rodzina!
I nie chwaląc się jestem na dobrej drodze ku temu :)

przez *Monika* 28 sty 2010, 23:16
moniko03

Chciałam napisać moje marzenie wcześniej, ale dałam spokój. Ja tez chcialabym poprostu być zdrowa, nie mieć tego cholernego poczucia choroby, nie zmagać się z jej objawami, doszukiwać się przyczyny, poprostu chcialabym być radosną, uśmiechniętą osobą, radzacą sobie w każdej sytuacji. Wierzę,że tak będzie. Tłumaczę sobie,ze czasu na to wszystko mi potrzeba.

Chiałabym mieć rodzinę,żyć , borykać się z problemami dnia codziennego bez narzekania, z werwą, czuć się potrzebna.
Rozwazam mozliwośc podjęcia jeszcze jednych studiów magisterskich. Ale to 5 lat. Nie wiem czy dam radę finansowo na dzień obecny.
Ale zobaczę...może inny pomysł urodzi mi się w głowie.
Obrazek
Główny Moderator

przez Marcinekk 29 sty 2010, 18:29
kochac i byc kochanym.

[Dodane po edycji:]

Marcinekk napisał(a):kochac i byc kochanym.

no i teraz jak jestem wolny to widze, ze moze uda sie zaliczyc trójkącik ;)
'Amerykański sen który się ziścił. Ale sny lubią zamieniać się w koszmary, gdy tylko odwrócisz wzrok.'

przez *Monika* 29 sty 2010, 21:35
Marcinekk

Trójkącik? Masz takie marzenie ??
Obrazek
Główny Moderator

przez Marcinekk 30 sty 2010, 14:02
Monika1974 napisał(a):Marcinekk

Trójkącik? Masz takie marzenie ??

marzenie moze to nie jest, ale taka fantazja podchodzac pod cos co chcialbym spelnic ;)
'Amerykański sen który się ziścił. Ale sny lubią zamieniać się w koszmary, gdy tylko odwrócisz wzrok.'

przez monika03 30 sty 2010, 15:41
ja tez bym chciała kogos kto by mnie kochał bezgranicznie:)
monika03

przez beatrix 30 sty 2010, 16:20
zawsze się zastanawiam jakie mogłabym mieć marzenia i nic nie mogę wymyślić sensownego, a nawet bezsensownego :D chyba po prostu ich nie mam, nie wiem
miłość - już za mną, więc o niej nie marzę
zdrowie - jakoś daję radę, może być już tylko lepiej
szczęście - miłość była moim szczęściem :smile: z racji swojego imienia jestem naznaczona szczęściem podobno, choć nie odczuwam :lol:

tak więc może uznam wyjście z samotności za marzenie, może kiedyś się uda :roll:
beatrix

przez fobia 30 sty 2010, 16:36
zdrowie! i dziecko :) w takiej kolejności ;) bo jak będę zdrowa to i o dziecko będę się starać :mrgreen:

przez Marcinekk 30 sty 2010, 17:12
beatrix napisał(a):zawsze się zastanawiam jakie mogłabym mieć marzenia i nic nie mogę wymyślić sensownego, a nawet bezsensownego :D chyba po prostu ich nie mam, nie wiem
miłość - już za mną, więc o niej nie marzę
zdrowie - jakoś daję radę, może być już tylko lepiej
szczęście - miłość była moim szczęściem :smile: z racji swojego imienia jestem naznaczona szczęściem podobno, choć nie odczuwam :lol:

tak więc może uznam wyjście z samotności za marzenie, może kiedyś się uda :roll:

a nie masz zadnej wymarzonej pracy, nie chcialabys zwiedzic calego swiata albo konkretnych miejsc? moze slawa i bogactwo?
marzenia sa wazne w zyciu, bo poco brnac dalej jesli sie ich nie ma?

Sortuj wg