zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Ewa* 09 sie 2008, 11:36
Wolontariuszem - pomagac innym, niestety to nie przynosi finansów :(

Jaki zapach pobudza twoje miłe wspomnienia - zmysły ? :oops:

przez linka 09 sie 2008, 23:26
Oj, wszystko co wiąże się ze świętami, zapach smażonej rybki, odsmażanych pierogów, bigosiku, jak samej wigilii ie lubię, mam pokręconą roszinę i nie zawsze wszystko jest tak fajnie, ale sam klimat, jak siedzę sobie w nocy po pasterce z chłokamiem i tak oglądamy te same świąteczne gnioty w tv :mrgreen:

Wychodzę z założenia, że każdy z nas uwielbia jakiś film postrzegany jako gniot i tandetę (zwykle z czasów dzieciństwa) jaki jest twój?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez IceMan 10 sie 2008, 00:05
W związku z wspomnieniem świąt od razu do głowy mi przyszedł Kevin sam w domu (w Nowym Jorku) - zawsze mi się to dobrze oglądało, świetnie się zawsze ubawiłem, mimo że TV obrzydziło wiele osób ciągłym wrzucaniem tego filmu w ramówkę na każde święta

Kontynuując temat świąteczny... wierzyłeś/aś, wierzysz w Św. Mikołaja? :mrgreen: a jeśli nie, kiedy i dlaczego przestałeś/aś wierzyć?
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez adam_s 10 sie 2008, 00:38
No wierzyłem.. do 6-go roku życia, kiedy to zbudziłem się i zobaczyłem moją mamę która wkłada prezenty do wielkiej czerwonej skarpety. :P

czy na święta kupujesz karpia żywego i zabijasz własnorecznie czy ubitego na miejscu? ;)
GG: 5988000

przez Ewa* 10 sie 2008, 10:09
Karpiem zajmuje sie moja mama, kiedys niestety byłam zmuszona ubic go sama, ....okropne przezycie, ...dlatego był to pierwszy i ostatni moj raz.
A wracajac do Mikołaja miałam moze 7 lat kiedy na rece Mikołaja zobaczyłam zegarek mojego taty :)

Jaki prezent najbardziej ucieszył Cie w zyciu?

przez Zagubiona=> 10 sie 2008, 10:30
Hmmm,trudne pytanie. Ale chyba był to mój komputer,który dostałam od babci i dziadka ;)

Jak wspominasz swoje pierwsze dni na studiach??
Zagubiona=>

przez IceMan 10 sie 2008, 12:01
Trochę dezorientacji, dużo ciekawości, miłe zaskoczenie podejściem prowadzących do studenta (nasłuchałem się o przemądrzałych i do bólu poważnych profesorkach, a jednak ludzie byli na luzie), ogólnie fajnie (aż do kolokwiów :mrgreen: ).

Twoja ulubiona klasa to klasa z... (nauczanie początkowe/podstawówka/gimnazjum/liceum itp itd)?
Przyjaciel forum

przez adam_s 10 sie 2008, 13:48
najlepszą klasę miałem w gimnazjum, liceum to banda kretynów a raczej kretynek - raczej najgorsza klasa w jakiej byłem.. Ale widze też że moja nowa klasa z technikum będzie super, więc trudny wybór.. Postawię na gimnazjum ;)

Do jakiej klasy chodziłeś/aś w liceum ( profil oraz symbol A/B/C/D itd.. )?

przez ALEKS*OLO 10 sie 2008, 14:05
LP Kreowanie Ubioru

Jak Ci mijaja wakacje ??
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez linka 10 sie 2008, 17:04
Źle, praca marna, na wakacje raczej nigdzie nie wyjadę, we wrześniu mam egzamin i w ogóle nie jest dobrze......

Co by nie było tak na powanie cały czas:-))
Co gorsze rozwlnienie czy zatwardzenie - uzasadnij odpowiedź :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez mjp 11 sie 2008, 20:37
Z dwojga złego chyba jednak rozwolnienie jest gorsze.. Dlaczego? Ano dlatego, że zatwardzenie jest męczące ale chyba jednak mniej bolesne, mniej zniesmaczające i jak się zaweźmiemy w sobie to mimo zatwardzenia możemy przebywać w towarzystwie dajmy na to i robić "coś więcej" niż tylko siedzenie w wc. W przypadku rozwolnienia, oddalanie się od ubikacji jest dość ryzykowne i może się źle skończyć :oops: ... ;)

Jaki jest Twój ulubiony miesiąc w roku?
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

przez Zagubiona=> 11 sie 2008, 20:45
Październik, z racji pogody.

Jaki masz kontakt ze swoimi dziadkami i babciami??
Zagubiona=>

przez MOCca 11 sie 2008, 22:01
Bardzo dobry, wydaje mi się że nawet lepszy niż z rodzicami, z babcią rozumiem się jak z mamą, prababcia jest jak babcia :)

Pytanie: Jaką rolę w Waszym życiu odgrywają rodzice?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez adam_s 11 sie 2008, 22:12
Taką że mnie jeszcze utrzymują.. Na wsparcie psychiczne nie ma co liczyć...

ulubiona zabawka w dzieciństwie?

Sortuj wg