zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez cadarxx 29 lip 2008, 01:29
MOCca napisał(a):Pytanie: nad kim z bliskich Ci osób lubisz najbardziej się wyżywać psychicznie, a propo toksyczności, zakładając że masz gwałtowny temperament:)

Nie lubię się na nikim wyżywać psychicznie i raczej tego nie robię. Nie ma co się wyżywać na innych z tego powodu, że sami czujemy się źle albo mamy zły humor.

Dlaczego w naszym kraju jest tylu ludzi bez charakteru, bez własnego zdania?

przez bedziedobrze212 29 lip 2008, 04:14
Nie mam pojecia, myslalam ze tu są tylko osobiste pytania i ja też chce takie zadać. Nie jestem socjologiem ani w ogole nie mam pojecia co odpowiedzieć. Zwlaszcza o czwarej nad ranem po nieprzespanej nocy.

Moje pytanie brzmi: Jak opisalbyć swoje uczucia, gdy słuchasz muzyki? Jak się czujesz?
Umarlam wiosną. lecz dopiero teraz naprawdę żyję!

przez IceMan 29 lip 2008, 11:45
To zależy od rodzaju muzyki i/lub konkretnego utworu, czasem czuję się rozkręcony, obudzony do życia, czasem po prostu wzruszony, czasem wyluzowany (jakby wszystkie problemy ze mnie spłynęły), a niektórych uczuć za bardzo ubrać w słowa nie mogę. Na pewno muzyka potrafi zaprowadzić ludzkie emocje... praktycznie wszędzie.

Czy słuchasz muzyki w celu wywołania albo wyładowania pewnych emocji? (np. kiedy jesteś wkurzony/a) A może słuchasz tak po prostu, bo muzyka towarzyszy ci niemal w każdej chwili?
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez adam_s 29 lip 2008, 14:57
Słucham niemal non stop, po prostu coś musi mi grać, ale od tego czy jestem wkurzony czy szczęśliwy zależy rodzaj muzyki którą sobie puszczam. Np. gdy jestem wkurzony puszczam energiczną muzykę, która wzbudza we mnie agresję a gdy jestem szczęśliwy to daję taką która wzbudza raczej pozytywne emocje ;).

grasz lub grałeś/aś na jakimś instrumencie?
GG: 5988000

przez MOCca 29 lip 2008, 22:33
na to pytanie nie odpowiem, brak utalentowania muzycznego, ale pozostawiam w przechowalni, za to mam bardzo aktualne pytanie ;)

Co byś zrobił/zrobiła z milionowej wygranej w Totka?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez wróbelek Elemelek 29 lip 2008, 22:45
oł dzis, ale byłoby fajnie, grałabym na giełdzie i systematycznie podwajała ta kwote, oczywiście martwiłby się tym ktoś inny, a ja siedziałabym beztrosko w domu i nie myślała o tym że potrzebuje dużo pieniędzy;)

czy lubisz słuchać muzyki klasycznej?? :)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Magdalenka81 31 lip 2008, 17:00
Ja slucham muzyki tylko jak jestem szczesliwa!A w tedy to latam po calym domu :lol: Jak szalona ;)

Czy po mimo ludzi wokol ciebie czujesz sie samotny :?:

przez adam_s 31 lip 2008, 20:06
Czasami tak, ale wynika to z tego że po prostu wstyd mi mówić innym o niektórych rzeczach. Zresza trudno żeby zrozumieli mnie jeśli oni chcą się bawić a ja się ciągle źle czuję i odmawiam i szukam wymówek. Głupio mi po prostu się przyznawać ciągle do tego że się znowu źle czuję itd.

Co robisz kiedy źle się czujesz a leżenie w łóżku jeszcze bardziej Cię iytuje?
GG: 5988000

przez wróbelek Elemelek 31 lip 2008, 20:16
mówie sobie że to siedzi tylko w mojej głowie, i ze drania trzeba pokonać, i powoli wstaje i zajmuje się czymś, okropnie sie przy tym czuje, ale trzeba się hartować!! a jak się bardzo źle czuje, to wyciągam wachlarz i spokojnymi ruchami zaczynam się wachlować, uwleibiam to i polecam, relaksuje :lol: ;)

czy masz jakiś temat o którym myslisz i który sprawia, że powoli odłanczasz się od szarej rzeczywistości i od lęku??
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez jaaa 01 sie 2008, 00:37
nadzieja przyszla mi do glowy

a tak to internet ,fora ,tv,gazeta plotkarska,wakacje w cieplych krajach

co robisz jak momus czegos zazdroscisz bardzo?

przez Zagubiona=> 01 sie 2008, 14:25
Jeżeli już komuś czegoś zazdroszczę to nie są to rzeczy materialne,więc kupić ich nie można,dlatego zazdroszczę dalej ;) Albo staram się to jakoś zmienień,choć nie zawsze można.

Jak wygląda Twój przeciętny dzień wakacji/urlopu??
Zagubiona=>

przez anonimowa 01 sie 2008, 14:56
Jak wygląda mój przeciętny dzień wakacji? Codziennie to samo, a mianowicie wstaję, oglądam telewizję, siedzę na komputerze, porozwiązuję kilka krzyżówek, pójdę do sklepu, a wieczorem trochę sobie ćwiczę, bo przytyłam 3 kilo. Jednym słowem: nudne.

Jakie byłyby Twoje wymarzone wakacje?

przez julie 01 sie 2008, 15:00
niezależne pod każdym względem:)

co chcesz tak naprawdę najbardziej w sobie zmienić?
Can as well die if cannot fly

przez MOCca 01 sie 2008, 15:19
Właśnie chiałam zadać podobne pytanie, ale mnie ktoś już wyprzedził, skoro ta ja chiałam uciec i sprawić tak osobiste pytanie innym sama muszę na nie odpowiedzieć :P

Zmieniłabym z pewnością swoje negatywne nastawienie do otaczającej mnie rzeczywistości, trochę więcej uśmiechu na mojej twarzy pozwoliłoby mi na siebie inaczej spojrzeć, nie jako wyklętą kobiętę, femme fatale ale jako kobietę w dosłownym tego słowa znaczeniu ;)

Pytanie, czy wierzysz w drugą miłość ?!
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg