zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez linka 23 lip 2008, 14:30
IceMan napisał(a):Skończyć studia, znaleźć jakąś porządną i stabilną pracę, poznać cudowną kobietę, z którą spędzę resztę życia i tym życiem się razem z nią cieszyć ;)

Jeśli to jest odpowiedź na moje pytanie....to ja jej nie rozumiem.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez adam_s 23 lip 2008, 14:42
Uratuję sytuację:
linka656 napisał(a):Czu uważasz, ze są sytuacje w życiu człowieka gdy powinien użyć siły fizycznej, np spoliczkować kogoś, czy nie dopuszczasz absolutnie "przemocy fizycznej"?

Uważam że przemoc można zastosować tylko w obronie własnej lub kogoś ( gdy ktoś Cię najpierw uderzy, bądź Twoją bliską osobę lub obrazi Ciebie/kogoś bliskiego w jakiś obrzydliwy sposób), bądź ewentualnie można spoliczkować niewiernego kochanka :P. Natomiast niedopuszczalne jak dla mnie jest szukanie zaczepki i prowokowanie przemocy.

Czy pobiłeś/łaś kiedyś kogoś?
GG: 5988000

przez Zagubiona=> 23 lip 2008, 15:16
tak,w podstawówce pobiłam chłopaka który mnie wyzywał.

Co chciałabyś/chciałbyś robić w życiu??Chodzi o zawód.
Zagubiona=>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 23 lip 2008, 16:04
osobiście odczuwam chęć spełniania się społecznie, dlatego myślę o współpracy z młodzieżą, głównie w szkołach srednich w placówkach artstycznych, zawod nauczyciela, nie tylko formalnie, lecz z misją wychowawczą,

pragnę kiedys stworzyć własny program nauczania z daneg przedmiotu, a tak pozatym to jakaś spokojna posadka kustosza :smile:

pytanie: czy zdradziłeś bliską Ci osobę, jeśli tak to powiedziałeś o tym czy zataiłeś? chodzi o stały związek,
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez IceMan 23 lip 2008, 18:08
linka656 napisał(a):
IceMan napisał(a):Skończyć studia, znaleźć jakąś porządną i stabilną pracę, poznać cudowną kobietę, z którą spędzę resztę życia i tym życiem się razem z nią cieszyć ;)

Jeśli to jest odpowiedź na moje pytanie....to ja jej nie rozumiem.......

Widzę, że ktoś wykasował pewien post, było pytanie w stylu co chcesz osiągnąć w życiu czy jak żyć albo coś w tym rodzaju. Widocznie autor(ka) tego pytania wykasował(a) go kiedy już pisałem odpowiedź. Stąd nieporozumienie. Pozdrawiam ;)
Przyjaciel forum

przez linka 24 lip 2008, 15:42
Odpowiedź na pytanie MOCca, nigdy nie zdradziłam, ale zrobiłam coś na co ta bliska osoba nigdy by się nie zgodziła, to było kilka lat temu, nie wie o tym do tej pory, tylko ja ponosze konsekwence mojego czynu, to by ją tylko bardzo zraniło. Mam nadzieję, że nidgy się o tym nie dowie, ja musiałam nauczyć się z tym żyć.

Czy istnieją jakiekolwiek okoliczności które spowodowałyby że wybaczyłbyś/wybaczyłabyś zdradę lub kłamstwo?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Duran84 26 lip 2008, 10:59
Nie. Nie ma takich okoliczności w których taka rzecz możnaby wybaczyć. A teraz moje pytanie:
Region świata, który chcielibyście odwiedzić :?:
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez whisper 26 lip 2008, 11:25
Francja i Hiszpania.

Czego nigdy byś nie powiedział/a przyjacielowi?
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez Magdalenka81 28 lip 2008, 21:46
Po to sie ma przyjaciol zeby im wszystko mowic.

Mymazony partner :?:

przez Duran84 28 lip 2008, 23:42
Normalna wrażliwa dziewczyna. Nieco szalona, ale nie za bardzo :P. Z niesamowitym poczuciem humoru, sympatyczna. Reszta do uzgodnienia :P Są tu takie :?:

Co Cię najbardziej denerwuje w ludziach :?:
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez IceMan 28 lip 2008, 23:51
To, że często traktują siebie jak alfę i omegę albo specjalistów w tym, o czym zielonego pojęcia nie mają

Co robisz w takie upały jak ostatnio?
Przyjaciel forum

przez adam_s 29 lip 2008, 00:08
Używam życia jednym słowem ( w miarę możliwości ). W każdym razie staram się nie siedzieć w domu.

Basen czy jezioro?
GG: 5988000

przez jaaa 29 lip 2008, 00:17
basen- wydaje mi sie czysciejszy niz jezioro;)

czy zylabys w toksycznym zwiazku mimo miloci do drugiej osoby?

przez MOCca 29 lip 2008, 01:20
Toksyczny, zależy jak rozumieć, jeśli jedna osoba próbuje niszczyć drugą i sprawia to jej jeszcze przyjemość to taki związek nie ma przyszłości, bo jak żyć czując się ofiarą, ale jeśli ta miłość jest tak toksyczna, że nie możecie bez siebie wytrzymać i robicie sobie krzywdę nawzajem, będąc świadomi swojej miłości i wierności do siebie, ta taki zwiazek wydaje mi się bardziej interesujący.

Pytanie: nad kim z bliskich Ci osób lubisz najbardziej się wyżywać psychicznie, a propo toksyczności, zakładając że masz gwałtowny temperament:)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg