zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Magdaa 10 sie 2010, 14:04
Ciebie :smile: A poza tym zdrowia.

A Tobie czego najbardziej brakuje?
Magdaa

przez Shadowmere 10 sie 2010, 14:07
Ciebie :P a poza tym zdrowia :105:
I mamy i taty.
największy zawód?
Shadowmere

przez Magdaa 10 sie 2010, 14:10
:*

Największy zawód to chyba zawód miłosny. Boleśnie można się zawieść także na przyjacielu.

Największa radość?
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 10 sie 2010, 14:12
życie bez lęku..i bez rozpaczy...
jak depralni dziala?cos się polepszylo?
Shadowmere

przez Magdaa 10 sie 2010, 14:14
Niestety nie. Mam wrażenie że nie działa wcale. Na jutro jestem umówiona do fryzjera a czuję duży lęk, czy wytrzymam. Chyba skończy się na benzo :-| To po cholerę ja biorę te leki? Widzę jeden plus- boję się mniej podróżowania, dużo mniej. To może i tak duży plus?

A jak na Asertinie? Rozkręca się? Bierzesz teraz samą sertralinę czy coś poza tym? Escitalopram już całkiem odstawiłaś?
Magdaa

przez Shadowmere 10 sie 2010, 14:16
tak,biorę sertralinę chyba 2 tygodnie,już nie liczę,bo to na nic,będę się tylko frustrowac-nasilone lęki mam,zasypiam dopiero kolo 1,2,ludzi panicznie się boję,sny mi zostaly porąbane.Żyć nie umierać.
gdzie byś najchętniej spędzila życie?
Shadowmere

przez Magdaa 10 sie 2010, 14:18
Mnie sny też męczą :-| Co za zrycie... p.s. Ja na sertralinie schudłam 7kg w 3 miesiące.

Najchętniej spędziłabym życie nad morzem. W domu postawionym na skraju lasu, z widokiem na wodę, słuchając mew i szumu fal...

A Ty? Masz takie miejsce?
Magdaa

przez Shadowmere 10 sie 2010, 14:21
Nie dziwota..ja też chudnę,na szczęście obecnie mam z czego (uchwyty milości,boczki czy jak to tam się zwie)
Też chcialabym miec dom nad morzem..przy samej plaży..
dobrze gotujesz? :twisted:
Shadowmere

przez MOCca 10 sie 2010, 15:28
Te dania zawsze mi wychodzą, makaron ze szpinakiem, lazania, tortilla z kurczaczkiem i sałatka feta... mówią, że dobre. ;) To kwestii wprawy, i czasami uczucia jaki trzeba włożyć do przygotowania dań.

Jak zmusić się do nauki...do zakuwania, przeglądania notatek, może robisz przy tym coś co Ci pomaga w skupieniu się i koncentracji? Ps. poprawki. :-|
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Kleome 11 sie 2010, 16:11
Nie słucham muzyki - to przede wszystkim. Nie włączam telewizora. Nie rozmawiam z innymi. Wyłączam telefon. Jestem ja i książki, zeszyty. Robię porządne notatki, wywalając niepotrzebne rzeczy, podkreślam etc. Aa... No i uczę się na głos, przy tym bujam się, stukam nogą, chodzę itd. Najważniejsze to zacząć. Czytać na głos. Powtarzać sto razy. Zasłaniać i powtarzać z pamięci, ale nie uczyć się na pamięć tylko na zasadzie skojarzeń. Ale wiadomo, na każdego coś innego zadziała. Ja jestem dotykowcem (czuciowcem, czymś podobnym do kinestetyka), więc mi bardzo pomagają ruchy. I nie nauczę się niczego na leżąco, bo wtedy odpłynę gdzieś myślami.

Dlaczego ludzie lubią upały? Bo ja tego nie ogarniam.
Wołam, wskaż mi cel.
Muszę więcej być.
Cisza, ona gubi mnie.
Proszę, daj mi sens.
Jeszcze tylko raz.
Pozwól, a odnajdę się.

przez Shadowmere 11 sie 2010, 17:05
Bo nienawidzą mrozów.Już wolę upal od ciemnej mrocznej zimy..brr..
ile masz lat?
Shadowmere

przez bliksa 11 sie 2010, 17:51
25

pies czy kot jest przyjacielem człowieka?
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 11 sie 2010, 17:53
każde stworzenie,które udalo się oswoić i rozkochac w sobie,gatunek nieważny.
imię najlepszej przyjaciolki?
Shadowmere

przez -asia- 11 sie 2010, 18:54
nie mam najlepszej przyjaciółki

imię, które wyjątkowo Ci się nie podoba?
-asia-

Sortuj wg