zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Zenonek 07 cze 2010, 11:33
Ja odpowiem dolsownie :P- tak lubie patrzec czasem w gwiazdy przez 200 mm-ilimetrowy refletkor-teleskop - mglawice i galaktyki wygladaja oszalamiajaco pieknie.

Znasz kogos kto wygral kolosalne pieniadze w jakas gre ?

przez wovacuum 08 cze 2010, 09:56
Moze nie ogromne pieniàdze,ale moja przyjaciolka srednio tak co miesiàc wygrywa w totka cos oklo 250 zl.serio!!

czym wyczyscic zamszowe sofy???w necie nie znalazlam zadnych informacji na ten temat.
wovacuum

przez puszekokruszek 08 cze 2010, 14:01
Sa specjalne preparaty do czyszczenia, niby zamsz mozna skórka od chleba ale jakoś mi to nic nie daje

Lubisz jabłka? ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez yans 08 cze 2010, 14:10
tak, ale - wiem, to śmieszne - najbardziej mi smakują obrane ze skórki, pokrojone na ćwiartki z wykrojonym ogryzkiem :D A że z natury jestem leniwy - więc jadam mało jabłek ;)

użądlił Cię kiedyś szerszeń?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Lubomir 08 cze 2010, 21:26
Chyba tak ale nie pamiętam. Wiem tylko, że potem po ukąszeniu tego czegoś wielkiego pół nocy latem mnie bolała noga jak diabli. :why:
Dokąd najczęściej wyjeżdżasz latem? ;)
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez linka 08 cze 2010, 21:55
Gdziekolwiek gdzie jest zbiornik wodny do moczenia się, ale chyba najczęściej nad morze, czy to Polskie czy jakieś inne.

Co gorsze rozwolnienie czy zatwardzenie? Uzasadnij :twisted:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Lubomir 08 cze 2010, 22:07
Co gorsze rozwolnienie czy zatwardzenie? Uzasadnij :twisted:

Uzasadnić? :lol: No OK, postaram się. :mrgreen:
Moim zdaniem rozwolnienie jest gorsze bo nie raz, nie dwa łapiąc coś wirusowego jak rzucało mi się to na jelita to w samochodzie miałem nie lada kłopot na skrzyżowaniu w korku. Ledwo wydostając się z korka zjechałem raz szybko na parking i biegiem do pierwszego lepszego budynku i toalety. :roll: Mało wtedy nie popuściłem. :smile: :oops: A jednak jak nie można się załatwić to masz przynajmniej mnóstwo czasu na to i coś zażyć można na rozluźnienie. :mrgreen: A w przeciwnym wypadku to potrzeba cię tak nagle i intensywnie zaskakuje jak poród u kobiety. :P

[Dodane po edycji:]

Na jakim filmie ostatnio byłeś/aś w kinie? :great:
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez yans 09 cze 2010, 00:02
Z żalem zawiadamiam, że od czasu "Avatara" nie było mnie w sali z wielkim ekranem :(

Kiedy i na czym byłaś/eś ostatnio w teatrze?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez puszekokruszek 14 cze 2010, 19:13
coś nikt nie chce odpowiedzieć na to pytanie ;)

W teatrze byłam ostatnio..hm juz nie pamietam. Ostatni raz jaki pamiętam to 6 lat temu ale to była operetka..teatru ogólnie nie lubie, jak juz to operetka właśnie ale na to teraz czasu i kasy brak :roll:

Jaki jest twój ulubiony film?
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez linka 14 cze 2010, 19:21
Mój ulubiony....chyba "Wielki błękit" Luca Bessona - o legendach freedivingu :Jacques Mayol i Enzo Maiorca.
Przepiękne zdjęcia z sycylijskiej miejscowości Taormina, przecudowna muzyka Erica Sierry, film o miłości, pasji........przepiękny.......

Serial który rozśmiesza cię do łez?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Cassidy 16 cze 2010, 09:41
Yyyy, eeee, hmmm....

Jim wie lepiej na Comedy Central ;)

Jak sobie radzisz z upałem?
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

przez Natascha 16 cze 2010, 20:22
Więcej piję. Fajnie to wyszło :lol:

Czego nigdy byś nie wybaczył/a swojemu partnerowi/ partnerce?
Natascha

przez soulfly89 17 cze 2010, 01:56
Wybaczyłabym wszystko, ale pewnie odeszłabym z powodu urażonej dumy... (na przykład po zdradzie)

Wolisz spać na brzuchu czy na pleckach? :D

przez brokenwing 17 cze 2010, 02:05
Wolisz spać na brzuchu czy na pleckach? :D

Na brzuchu ....odpowiadam tak ,bo nie dałaś do wyboru na boku w pozycji embrionalnej ( bez kciuka w ustach :D )

Kiedy zdarzy Ci się dać poważną plamę ,bardziej żałujesz czy bardziej się wstydzisz?
brokenwing

Sortuj wg