zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Natascha 29 maja 2010, 18:36
Mam nadzieje, ze tak.

Co to za dziad?
Natascha

przez Shadowmere 29 maja 2010, 19:02
ojj.Skomplikowana sytuacja.Mieszkam z Adamem moim i jego Mamą,najslodszą kobietą na świecie.Parę lat temu do remontu przypałętał się dziad i tak się przyzwyczail i polubil nasz dom,że zaczal przylazic codziennie.Od roku trwa nowy "remont",ktory dluży się i ciągnie,a dziad śmierdzi,pije,drze morde,obraża wszystkich,zrobil sie taki majordomus-natręt z niego.
Mama Adama nie ma serca go wywalić,bo jak ma dyżur(jest lekarką) to on wyjdzie z psem,a to zakupy zrobi,a to ziemniaki obierze.wykorzystuje go,bo jes wygodny.A jego smród i wrzaski traktuje jako skutek uboczny.Nas tak wku***al,że uciekliśmy do 17 m kawalerki,Adam zalatwil kogos nowego od remontu,przyjdą za tydzien,ale jak sytuacja dziada się rozwiąże...Niby mama obiecala,że się go pozbędzie od razu po remoncie("pogoni go"),Adam przysiągl na moje życie,że go wypier**li,ale jak pisalam wczesniej-nawrocila mi sie depra i wszystko widzę w barwach czarnych.Caly czas mam lęki,że będę musiala sluchac jego wrzasków do konca swoich dni.I ten fetor...pot plus przetrawiony alkohol...znam to jeszcze z domu,więc dziękuję bardzo za powtórkę z rozrywki.
Zeby bylo jasne-muszę wrocic do domu,tam zostal moj pies,kot i ogródek.Nie będę szczęśliwa gdzie indziej.Tęsknię.

Upodliłaś/eś się kiedys po alkoholu?Cos co spowodowalo moralniaka na następny dzien?Jeśli się nie wstydzisz to napisz co to bylo... :pirate:
Shadowmere

przez Natascha 29 maja 2010, 20:52
Hania bo to raz!? :oops: :oops: :roll:
Jestem singielką i poalkoholowe wyskoki zdarzają mi się od czasu do czasu. Największa żenada jaką pamiętam...napisałabym ale nie chcę dostać osta albo wyjść na nie wiadomo kogo.

A z tym dziadem to mi się przypomniał ''fachowiec'', który remontował nam łazienkę, kiedy byłam dziewczynką. Wyrazy współczucia.

Uda mi się dzisiejszy wieczór?
Natascha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Danusia_86 29 maja 2010, 23:21
Na bank się uda, musi ;-) Ale z alkoholem to moze ostrożnie :)

Mam chaos w głowie jeśli chodzi o pytania ktore warte sa zadania i oczekuja na odpowiedz. Dlaczego bez zadnych granic praktycznie ufam ludziom mimo ze sie na nich przejezdzam bezustannie? Wydawalo mi sie ze raczej jestem nieufna albo podchodze z rezerwa.... hmmm.... jak to wyjasnic?
¿A quién le importa lo que yo haga? ¿A quién le importa lo que yo diga? ¡Soy así, así seguiré, nunca cambiaré!

przez Korba 30 maja 2010, 00:13
może dlatego, że patrzysz na nich przez pryzmat siebie? sama jesteś dobrym i godnym zaufania człowiekiem, więc mierzysz innych własną miarą.

dlaczego jeszcze nie śpisz?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez stefano36 30 maja 2010, 01:51
Nie spie poniewaz po porazce Alberta w ringu zrozumialem ze ambicja i wola walki nie wystarcza!!!
Nawet jako bokser w ringu czlowiek w swoim zyciu bywa bezradny.....
Co w czlowieku musi sie wyzwolic,do czego dazyc aby moc w zyciu wreszcie wygrywac z depresja.....????

Zamykasz oczy patrzac w kierunku slonca - co widzisz??? ciemnosc...czy jednak swiatlo..???

przez Natascha 30 maja 2010, 13:08
Jestem fatalistka- wierzę w przeznaczenie. Dlatego się za bardzo nie przejmuję bo uważam , ze i tak będzie co ma być.

Będziesz oglądać Mundial?
Natascha

przez Joaśka 30 maja 2010, 15:48
nie :P

Jak Ci mija niedziela?
Joaśka

przez Natascha 30 maja 2010, 15:52
W miarę nieźle, leniwie ;) .

Byłeś/aś w szpitalu psychiatrycznym? Jeśli tak, to jak długo i ile razy?
Natascha

przez Joaśka 30 maja 2010, 17:13
nie byłam i się nie wybieram

ulubione powiedzonko/słowo? ;)
Joaśka

przez Natascha 30 maja 2010, 17:22
Bawi mnie to niemieckie ''Vertrauen ist gut kontrolle is besser''( zaufanie jest dobre,kontrola jest lepsza :P ) Typowo niemieckie podejście do życia :mrgreen:

Chodzisz obecnie na terapię?
Natascha

przez Joaśka 30 maja 2010, 17:56
hy hy, kocham niemiecki :mrgreen:

tak

A Ty? Jeśli tak to jaką i jak często?
Joaśka

przez Natascha 30 maja 2010, 18:15
Teraz nie chodzę na żadną. Za to kilka lat temu spędziłam rok w psychiatryku :? (anoreksja, depresja i nerwica :pirate: ) Na szczęście mnie z tego dobrze wyciągnęli.

Zdarza się, ze po terapii czujesz się kompletnie rozbity/a?
Natascha

przez Joaśka 31 maja 2010, 08:41
Natascha, to witaj w klubie byłych anorektyczek. :pirate:

Tak, zdarza mi się dość często - po każdej sesji. :pirate: :P

Boli Cię dziś głowa? (bo mnie jak nie wiem co :why: )
Joaśka

Sortuj wg