zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez yans 27 maja 2010, 18:11
sciganie na gokartach!

(shadowmere - ja też - jak zenonek chyba - nie skojarzyłbym że brudne myśli to napięcie seksualne - no bo czemu "brudne"? ja pomyślałem że chodzi Ci o jakieś przygnębienie, zmartwienie, dół)

lubisz się z kimś scigać? (wirtualnie, na żywo, chodzi o samo uczucie wyprzedzania innych w jakimś wyścigu, biegu, rajdzie itp)?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Shadowmere 27 maja 2010, 18:12
marzenie
gdybys miala wyjsc za mąż-wybralabys goryla czy orangutana?
Shadowmere

przez Zenonek 27 maja 2010, 18:15
Shadowmere Hahahaha - zla interpretacja :P mi chodzilo, ze brudne w sensie depresyjna :mrgreen: . Na poludniu sie mowi kosmate :pirate: .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 27 maja 2010, 18:16
zostałabym starą panną :twisted:

jak sobie wyobrażasz siebie za 5 lat?
Joaśka

przez Shadowmere 27 maja 2010, 18:18
Jako piękną,szczęśliwą wetkę,mamę malej Leny albo Michala :105:
A Ty?
Shadowmere

przez yans 27 maja 2010, 18:20
ż żoną i dzieckiem (dziećmi)

shadowmere, szowinistko :twisted:
to do panów - gdybyś miał wziać sobie żonę - wybrałbyś dojną krowę czy kurę domową?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Joaśka 27 maja 2010, 18:20
to pytanie zadała mi kiedyś terapeutka. Nie odpowiedziałam jej. I teraz też nie potrafię.

Lubisz dołujące piosenki? :P

[Dodane po edycji:]

moja odpowiedź dotyczyła pytania Shadowmere :P
Joaśka

przez Shadowmere 27 maja 2010, 18:26
yans: gdybys mial sobie wybrać zonę wybralbys dojną krowę czy kurę domową?
Joaśka:to pytanie zadala mi kiedyś terapeutka.Nie odpowiedzialam jej.I dzisiaj też nie potrafię.

No,Asia :P to terapeutka rzeczywiście Ci ciężkie pytania zadaje :P Nie dziwie sie,że jest Ci ciężko <cmok>

Tak kocham dolujące piosenki.Wlasciwie tylko takie.Piękno przemawia do mnie tylko przez smutek.
Pomidor z ketchupem czy ogórek z ogórecznikiem?
Shadowmere

przez puszekokruszek 27 maja 2010, 19:03
jajka z sosem jajecznym ;)

chciałbys wiedzieć dokładnie kiedy umrzesz?
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Shadowmere 27 maja 2010, 20:34
Nigdy.I tak poki co,sądzę,że to ja zadecyduję-chyba,że moj stan zdrowia psychicznego jakos drastycznie sie podniesie.
Gdy czujesz,że jaks część Ciebie umarla,marzysz o tym by ja wskrzesic z powrotem?
Shadowmere

przez yans 27 maja 2010, 20:54
Nie mam takich doświadczeń. Część mnie - w sensie mojej osobowości - udało mi się zmienić m.in. dzięki terapii. Ale to nie część mnie umarła, tylko sam ją pogoniłem bo była źródłem moich problemów. Zatem nie, nie chcę jej powrotu. Teraz lubię siebie i jestem raczej zadowolony =)

Czy udało Ci się w życiu - pracą nad sobą, celowym działaniem - zmienić nieznacznie chociaż swój charakter?

(shadowmere - a ponowny upload avatara nie naprawia problemu?)
Frederic Bastiat

przez soulfly89 27 maja 2010, 21:36
yans napisał(a):Czy udało Ci się w życiu - pracą nad sobą, celowym działaniem - zmienić nieznacznie chociaż swój charakter?

Udało mi się konsekwentnie odmawiając oduczyć ludzi wykorzystywania mnie. Teraz nawet bywam wredna, a to już duży postęp ;) Ale nie nazwałbym tego "zmianą" charakteru - tylko odkryciem i rozwinięciem tych ce które były ukryte, wyparte, ale zawsze były we mnie.

Ile godzin najdłużej udało Ci się nie spać i czy miałaś/eś potem jakieś zwidy lub inne sensacje?

przez Natascha 27 maja 2010, 22:04
Ok. doby 8) byłam na prochach i miałam poważnie osłabiony organizm.

Jaki film nigdy Ci się nie znudzi?
Natascha

przez yans 27 maja 2010, 23:07
"Kontakt" Zemeckisa, "Miasto zaginionych dzieci" Caro i Jenueta, "Śniadanie u Tiffaniego" pewnie też (no, niektórym facetom też się ten film podoba :P)

Jaki film znudził Cię ostatni na śmierć?
Frederic Bastiat

Sortuj wg