zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Natascha 22 maja 2010, 20:17
Jestem palaczką więc palę papierocha :roll: .

Płynie jakaś duża rzeka przez twoje miasto?
Natascha

przez Majster 23 maja 2010, 09:41
Tak, płynie.
Jakis skuteczny sposob na raka płuc?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez wovacuum 23 maja 2010, 11:27
nie zaczynac palic papierosow ;)

czy znacie jakies skuteczne,naturalne sposoby na ostraszanie komarow????(jestem uczulona na wszelkie srodki owadobojcze-stàd zapytanie o naturalne srodki)
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 23 maja 2010, 13:20
1. Witamina B: 5 tabl complex wewnetrznie, a 5 rozpuszczone w pół szklanki wody do wcierania zewnetrznie. Nie testowalem, podobno stary sposob wedkarzy.
2. Wódka stolicznaja: zakretka do wcierania zewnetrznie, a szklanka wewnętrznie (podobno znieczula). Nie testowalem, nie wiem czy dziala.
3. Świece odstraszajace: zapala sie taka swiece kolo grila, tarasu, werandy, czy gdzie tam aktualnie urzedujesz i podobno komary tego uniakają. Nie testowalem.
4. preparaty tupu Off, Autan: prawie wszystkie maja rozne substancje czynne, wiec moze znajdziesz cos, co jednak nie alergizuje. Mozna tez probowac wersje dla dzieci. Testowalem - skutkuje :D
Powodzenia ;)
Pytanie przechodzi na nastepnego bo to temat rzeka ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez soulfly89 23 maja 2010, 13:32
wovacuum napisał(a):nie zaczynac palic papierosow ;)

czy znacie jakies skuteczne,naturalne sposoby na ostraszanie komarow????(jestem uczulona na wszelkie srodki owadobojcze-stàd zapytanie o naturalne srodki)

Sposób mojej Babci: natrzeć się waniliowym zapachem do cista :) Testowane podczas długich godzin w ogródku działkowym.

Wierzycie w to że kolory działają na psychikę i można sobie pomóc odpowiednio je dobierając (na ścianach, sprzętach, ubraniach)?

przez ALEKS*OLO 24 maja 2010, 08:06
Jak najbardziej kolory działają na naszą psychikę, w domu , na zewnątrz, czy też na ubraniu.

Jakie marzenie z Twojego dzieciństwa spełniło sie w dorosłości ?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Shadowmere 24 maja 2010, 08:45
Dostalam sie na medycynę.
Ile masz piegów na nosie?I czy masz gwiazdki w oczach?
Shadowmere

przez yans 24 maja 2010, 10:07
Piegów - zero. Gwiazdki? eeee... nie kumam co za gwiazdki - miewam iskry w oczach, nie gwiazdki :D

Twój przyjaciel zrzuca na Ciebie część odpowiedzialności za źle wykonaną pracę dla zleceniodawcy. Oczywiście niesłusznie. Wbrew własnej opinii starasz się ciężar odpowiedzialności udźwignąć jednocześnie odrzucając w przyszłości tego typu współpracę z nim czy stawiasz sprawę na ostrzu noża, ryzykując tym samym stratę przyjaciela? (sytuacja w jakiej się właśnie znalazłem, więc proszę o przemyślaną odpowiedź)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Natascha 24 maja 2010, 14:02
Zdecydowanie stawiam sprawę na ostrzu noża. Niepotrzebny mi pseudo-przyjaciel, który mnie tylko wykorzystuje.

Czu ludzie się zmieniają z czasem?
Natascha

przez Shadowmere 24 maja 2010, 14:02
tak,całe życie się zmieniamy.
Ulubione płatki do mleka?
Shadowmere

przez yans 24 maja 2010, 14:06
owsiane

największa/najdalsza podróż w jaką wybrałaś/łeś się autostopem?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Shadowmere 24 maja 2010, 14:13
Watykan
Chcialbys obejrzec Allhambrę?
Shadowmere

przez Zenonek 24 maja 2010, 17:56
Znaczy sie Seata ? Tak, fajne auto :pirate:

Ile najwiecej (km/h) jechales/as samochodem na polskich mikro-pseudo-autostradach?

przez Shadowmere 24 maja 2010, 21:55
nie mam prawka.zaczęlam chodzic na kursy,ale nagle przestalam(w tym samym dniu,w ktorym rzucilam studia,pracę i faceta)
kochasz szczury ? :P
Shadowmere

Sortuj wg