zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez yans 14 maja 2010, 20:34
palec u nogi.

Czy spora różnica wieku jest dla Ciebie przeszkodą w związku?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Natascha 14 maja 2010, 20:59
Najważniejsze by nie było przegięć(patrz Łapiccy :P ) Tak całkiem poważnie, wszyscy faceci, z którymi miałam cokolwiek wspólnego- byli starsi ode mnie.

Jaką rasę psa najbardziej lubisz?
Natascha

przez linka 14 maja 2010, 21:02
Natascha, chyba najbardziej RK - rasowy kundelek :mrgreen: , poza tym terriery i boksery - psy które całe życie są radosne jak szczeniaczki :mrgreen:

Najśmieszniejsze imię dla zwierzaka o jakim słyszałaś?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 14 maja 2010, 21:08
Hmmm przychodzi mi na myśl tylko Kodżak 8) Aaa i nieśmiertelny 'Irasiad' :hide:
Co do rasy to Owczarek Niemiecki, terriery, mopsy... Nie lubię kundelków.

Co sądzisz o ludziach którzy trzymają psy w bloku?
Magdaa

przez linka 14 maja 2010, 21:15
To zalezy, jeśłi jest to piesek kanapowy typu mops, ciułała, jork, ratler, jamnik czy inne takie śmieszne psie, nie pozwalają mu lać na klatce i sprzątają po nim klocki - to jak najbardziej :great:
No ale jak widzę biedne owczarki niemieckie czy o zgrozo dobermany czy (sąsiad z bloku obok ma) bernardyna.............szkoda mi psów bo się kiszą w domu, musi tam niebywale śmierdzieć jak mokry pies wróci ze spaceru - a ci ludzie są bez wyobraźni.

Jakie zwierzątko nadaje się na pierwszego pupila dla dziecka w wieku podstawówkowym? Uzasadnij wybór :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 14 maja 2010, 21:23
Mam takie samo zdanie na temat psów w bloku. Tylko nigdy nie widziałam jakby ktoś u mnie w mieście psie kupy sprzątał. Moi sąsiedzi w kawalerce mają owczarka niemieckiego... :? :-| Już nie wspomnę że mam ochotę ich zaje... jak ten pies drze mi pyska w nocy... :evil:

Hmm pierwsze zwierzątko dla dziecka... Teoretycznie dobrym wyborem byłby mały piesek, ale z pieskiem trzeba wychodzić. Mógłby to też być kotek albo królik, ale rodzice musieliby takiemu dziecku pomagać z czyszczeniem kuwety/klatki, chyba że byłby to kot który wychodzi na dwór. Tak samo rybki- niby dobry wybór, ale dziecko samo raczej nie posprząta akwarium. Ale jeśli dziecko samo ma się zajmować tym zwierzakiem, to myślę że dobrym wyborem jest myszka albo np chomik- małe, poręczne, a małą klatkę dziecko samo posprząta.
Więc ja bym postawiła albo na kota, albo na chomika/myszkę :smile: Zresztą ja też tak zaczynałam (no, plus królik, rybki i myszoskoczek ;) ). A w zasadzie każde zwierze będzie dobre- uczy odpowiedzialności.

Masz ulubioną rasę kota? Ja mam, syjamy tajskie :smile:
Magdaa

przez sabinka19 14 maja 2010, 21:29
Nie, nie mam, gdyż nie przepadam za tym gatunkiem zwierząt. Za to wolę pieski. Jak to mówią: pies przyjacielem człowieka.

Moje pytanie: Czy wierzysz w przyjażń pomiędzy kobietą a mężczyzną?

przez Natascha 14 maja 2010, 21:35
linka napisał(a):Natascha, chyba najbardziej RK - rasowy kundelek :mrgreen: , poza tym terriery i boksery - psy które całe życie są radosne jak szczeniaczki :mrgreen:

linka ja tez kocham kundelki. W moim żadnej rasy się nie można było dopatrzeć :pirate:

Wierzę, ze przyjaźń między kobietą a mężczyzną prawie zawsze ma podtekst erotyczny :P . No chyba, ze facet jest gejem. ;)

Jak można nie lubić kotów!? :evil:
Natascha

przez Magdaa 14 maja 2010, 21:37
Tak. Miałam/mam w życiu trzech takich mężczyzn przyjaciół. Jeden jest rudy i nosi okulary, drugi jest grubiutki jak pączek a trzeci miał poważny wypadek samochodowy, ma skrzywioną twarz i nie ma połowy włosów. A pomimo to go uwielbiam. Tak, wierzę w przyjażń między kobietą a mężczyzną. Choć raz w życiu się poważnie pomyliłam w tej kwestii, boli mnie to do dzisiaj... My się przyjażniliśmy, a nasi partnerzy myśleli że łączy nas coś więcej... Musieliśmy zakończyć przyjażń, aby ratować nasze związki... Ja swój uratowałam, on nie... Widziałam się z nim dzisiaj, już tylko wymieniamy uprzejmości... To chora zazdrość zniszczyła tą przyjażń.

Wierzysz w szczerość, jak kobieta mówi Ci że pięknie wyglądasz? Czy myślisz, że mówi to z ironią? Czy kobiety w ogóle potrafią szczerze powiedzieć innej kobiecie że ta pięknie wygląda? Czy będą w duszy jej zazdrościć i przeklinać? ;)

[Dodane po edycji:]

Też nie wiem jak można nie lubić kotecków!
Magdaa

przez elegantka 14 maja 2010, 21:43
Ale czasem, nawet jeśli facet jest gejem, również może chodzić o podtekst erotyczny!

przez Natascha 14 maja 2010, 22:41
Nie obchodzi mnie zdanie innych kobiet na temat mojego wyglądu.

Jaka była twoja najbardziej zwariowana fryzura.
Natascha

przez Joaśka 14 maja 2010, 22:43
prawie na zapałkę

Nie mam pytania. Jestem przybita. Dobranoc.
Joaśka

przez linka 14 maja 2010, 22:46
Hmm raz ufarbowałam sobie włosy na blond :shock: :shock: :shock: - ale po godzinie, z płaczem, w czapce pobiegłam po farbę w odcieniu czekoladowy brąz - i tyle było ze mnie blondiny.

Używasz jakichś pachnideł typu świeczki zapachowe, olejki, kadzidełka? Jaki jest twój ulubiony zapach?
Przyjaciel forum

przez Natascha 14 maja 2010, 23:34
Raczej nie, kiedys używałam kadzidełek z hinduskiego sklepu ;) .

Dał/ła/byś się zahipnotyzować?
Natascha

Sortuj wg