zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Natascha 13 maja 2010, 11:52
Monica Bellucci i Jennifer Connelly.

Jaki film Cię najbardziej rozczarował?
Natascha

przez yans 13 maja 2010, 11:59
"Grobowiec Diabła" - wybrałem go ze względu na Cubę Gooding'a, bo lubię tego aktora. Film okazał się niskobudżetową szmirą jakich mało.

Na jaki film z dzieciństwa nie możesz dziś patrzeć a niegdyś oglądałeś/łaś z zachwytem?

(chyba pora założyć jakiś temat o filmach, nie sądzicie?)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez linka 13 maja 2010, 12:02
Trudne pytanie....nie ma takiego filmu :mrgreen:
(Ostatnio rozczarowałam się "Wilkołakiem" i "Alicją w krainie Czarów" )

Czy byłaś na jakimś filmie więcej niż jeden raz w kinie?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natascha 13 maja 2010, 12:24
Nie.

A co do filmu z dzieciństwa to kiedyś bawiły mnie takie gnioty jak "Akademia policyjna" :lol: brrr aż wstyd się przyznać. Albo oglądałam ''Trzech amigos''- czy jakoś tak...i nie mogłam wyrobić, ze facet z spada z góry, kiedy pada zdanie- ,,Czy ci amigos spadają z nieba'' :oops:
Dzieciaka naprawdę łatwo jest rozśmieszyć.

Jaki aktor lub aktorka(oczywiście płci przeciwnej) uważany za bożyszcze kompletnie Ci się nie podoba?
Natascha

przez Zenonek 13 maja 2010, 12:30
Mi sie generalnie aktorki jakos nie podobaja, bo wole dziewczyny z krwi i kosci :P a nie z botoksu i silikonu.

Ale jak mialbym wybrac to najbardziej mi sie nie podoba Angelina Jolie.

A lubie Nicole Kidman.

Jaka jest pogoda w Waszym miescie ?

przez Conrado31 13 maja 2010, 12:35
Za dobra, a mi się nie chce na spacer... :(

Najgorszy crap (szmira filmowa, zły film) wszech czasów ?

przez Zenonek 13 maja 2010, 13:08
Chyba "Mrowki w samolocie" jeden z gorszych filmow jaki widzialem- tym bardziej tragiczny, ze mial byc "na serio".

Jaki lek teraz bierzesz ?

przez linka 13 maja 2010, 13:14
Fluoxetynę 10 mg

Zastanawiałeś sie kiedyś czy zostać wegetarianinem? Z jakich powodów nim jesteś lub nim nie zostałeś?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Conrado31 13 maja 2010, 13:58
Prawda jest taka, że kocham mięsiwo (oczywiście w umiarze) więc nie ma szans. Poza tym bez odpowiedniej ilości białek, a nawet tłuszczów i witamin, które również zawarte są w mięsie, organizm nie może działać sprawnie.

Ile razy miesięcznie/ w tygodniu (raczej z jaką częstotliwością) i w jakich ilościach pijesz alkohol ??

przez ALEKS*OLO 13 maja 2010, 14:15
Tak średnio ... na miesiac, jakies piwka, jakas flaszeczka, różnie zalezy czy jakaś okazja, czy tak dla rozluznienia. Ostatnio na weselu dość dużo xD efektem było śpiewanie peggy brown na cały ryj pod restauracja <wiocha> xDD Ale , że mam śląski łeb to kacorów nie zaliczam .
A dawniej bez chocby jednego piwa dziennie nie obeszło sie :evil:

Jaka jest pogoda u Ciebie teraz ?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Natascha 13 maja 2010, 14:16
Conrado31 napisał(a):Prawda jest taka, że kocham mięsiwo (oczywiście w umiarze) więc nie ma szans. Poza tym bez odpowiedniej ilości białek, a nawet tłuszczów i witamin, które również zawarte są w mięsie, organizm nie może działać sprawnie.

Podpisuję się pod tym. Mi mięso uratowało zdrowie. Poza tym uważam,ze wegetarianizm jest bez sensu i wbrew naturze. No i nie znoszę warzyw strączkowych bleeeh :x

U mnie nie ma reguły na picie alkoholu.

Pamiętasz swojego pierwszego kaca?

[Dodane po edycji:]

Pogoda u mnie- chwilowo nie pada.
Natascha

przez yans 13 maja 2010, 14:23
Pierwszy kac - kurde nie pamiętam. Jakoś w szkole średniej, ale zabij mnie nie wiem przy jakiej okazji.

Masz mocną głowę? (do alkoholu)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Joaśka 13 maja 2010, 14:30
Dawniej miałam dość mocną głowę do wódki. Teraz w ogóle nie toleruję alkoholu. :roll:

Lubisz adrenalinę, mocne wrażenia? Jeśli tak to jakie? ;)
Joaśka

przez Natascha 13 maja 2010, 17:39
Tak lubię adrenalinę i mocne wrażenia- dzięki temu czuję, że jeszcze żyję. :roll: Ale to co lubię raczej nie nadaje się do opisania na forum. :P

Jaka damska fryzura podoba Ci się najbardziej?
Natascha

Sortuj wg