zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez linka 10 maja 2010, 19:42
Nigdy nikomu nie życzyłam śmierci, choć zdarzyło mi się myśleć o niebycie w stosunku do siebie, ale nigdy w kategorii myśli samobójczych.

Znajdujesz portfel a w nim 500 zł i adres właściciela - co robisz?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 10 maja 2010, 19:44
oddaje!!!!juz mialam takà sytuacjè...
a Ty co zrobisz ??
wovacuum

przez Magdaa 10 maja 2010, 19:51
Też miałam taką sytuację. Znalazłam portfel pewnej gwiazdy rapu ze Stoprocent. Portfel, a w nim karty kredytowe, karta do bankomatu i pin na kartce, kupa gotówki, prawo jazdy, dowód osobisty, dowód rejestracyjny auta... Całe miasto zjechałam aby mu to oddać, jeszcze dwie dychy na paliwo wydałam... I co? I nawet 'dzięki' mi buc nie powiedział.
Co bym teraz zrobiła? Hmmm chyba bym nie oddała. Znalezione nie kradzione. A już mam nauczkę...

Chciałabyś/aś wygrać 30mln zł w Totka, czy wpadłbyś/aś w depresję?
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 10 maja 2010, 19:55
dlaczego z takà kasà mialabym wpasc w depresjè??teraz jej nie mam(depresji),dlaczego po wygraniu takiej kasy mialo by siè tak stac??to niemozliwe.
Co bys zrobila z takà kasà??? :D
wovacuum

przez Goldielocks 10 maja 2010, 19:59
Willa, basen, stadnina koni, ciuchy, PODRÓŻE itd. - wszystkim podzieliłabym si z rodziną i friendsami :D

Ulubiony film?
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Magdaa 10 maja 2010, 20:01
Ja bym wpadła chyba w depresje, bo jednym z moich celów w życiu jest dojście do dużych pieniędzy. A jak nagle bym je miała... miałabym wszystko co materialne... to chyba bym wpadła w jakiegoś doła. Moje życie straciło by jeden z ważnych celów...

Co bym zrobiła z taką kasą? Zainwestowałabym w biznesy, nieruchomości i wyniosłabym się nad morze- zbudowałabym dom nad samym morzem.

A Ty coś byś zrobił/a z taką kasą?

[Dodane po edycji:]

Ulubiony film- 'Lśnienie', '1408' i 'Wyspa Tajemnic'.
Magdaa

przez linka 10 maja 2010, 20:23
Podróże, masa podróży - bo wszystko inne można stracić a wspomnień i tego czego się nauczyłam - nikt by mi nie odebrał....nie biorę pod uwagę amnezji ;)

Lubisz kupować w second - handach?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 10 maja 2010, 20:30
Nie. Nie lubię nosić ubrań które ktoś już nosił. Raz przymierzyłam jakąś sukienkę w lumpeksie (poszłam z koleżanką w liceum, szukałam czegoś na bal a la lata 70'te) i złapałam jakąś wysypkę- dermatolog i leki kosztowały mnie 300zł. Także ja już dziękuję. Może to błąd, bo np moja znajoma kupiła tak jeansy Mohito za... 10zł. Ale mam uraz. Ewentualnie mogłabym tam zajść i kupić jakąś kamizelkę itp, albo torebkę/pasek. Ale nie zdarza mi się póki co, wolę mieć mniej ubrań ale nie noszonych.

A Ty, kupujesz w lumpeksach?
Magdaa

przez Krzysiek1234 10 maja 2010, 20:35
Nie baudzo :mrgreen:

co Ty Madzia kombinujesz z tym drugim kontem? ;)

przez wovacuum 10 maja 2010, 20:35
lubiè lumpeksiki-w Brukseli sà urocze,a na poludniu Francji to juz wogole mozna w second-handach kupic za grosiki swietne ciuchy-niektore nie uzywane.Wlasnie w takim jednym kupilam za 6 euro torbè od Prady-skorzana,bràzowa,wielka-cud miod orzeszki.

ryz czy makaron?
wovacuum

przez Shadowmere 10 maja 2010, 20:36
Magdo ja też chce nowy profil:) mogę?
Shadowmere

przez linka 10 maja 2010, 20:36
Ryż, zdecydowanie :D

Kiedy wolisz się uczyć - wieczorami i w nocy czy rano i w południe?
Przyjaciel forum

przez wovacuum 10 maja 2010, 20:36
spoznilam sie,jak zwykle :P

[Dodane po edycji:]

linka, tez sie babo spoznilas :P
Ostatnio edytowano 10 maja 2010, 20:37 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Opóźniony zapłon :DD
wovacuum

przez Magdaa 10 maja 2010, 20:44
Najbardziej lubię się uczyć wieczorami. Tzn wcale nie lubię, ale jak już MUSZĘ...

Masz jakiś sposób na szybkie uczenie się?

(Krzysiek- nic nie kombinuję, Shadowmere- możesz :* )
Magdaa

Sortuj wg