zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez isj 14 mar 2009, 01:18
Niestety, nie, testy wziewne wykazały, że mam uczulenie na ekskrementy ludzkie oraz ptasie. Ale w zamian zobowiązałbym się, że zaśpiewam temu żołnierzowi nad grobem "Marsyliankę"

Czy uważasz, że wywróżona przez niejakiego Sandera Wehlmana z Nebraski wróżba z fusów w kształcie geometrii fraktalnej może zwiastować suszę na Saharze oraz wybudowanie mostu w Łodzi?
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez konewkaa 18 maja 2009, 00:10
hehe, nie uwazam. =)

czy lubisz czytać w wannie?
konewkaa

przez Ridllic 18 maja 2009, 01:31
konewkaa napisał(a):hehe, nie uwazam. =)

czy lubisz czytać w wannie?

tak to co pisze na opakowaniu od żelu , poza tym kaczuszce by się nudziło :mrgreen:

zrobiłaś/eś coś bardzo wstydliwego co nie daje Ci spokoju do teraz ? jeśli tak to co to było ?
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 18 maja 2009, 07:35
Zrobiłam w życiu pełno wstydliwych rzeczy - ale o dziwo, żadna z nich nie spędza mi snu z powiek :D
Kiedyś ukradłam paczkę orbitek w sklepie - do dziś nie wiem po co to zrobiłam........

Z jaką znaną, nieżyjącą osobą chciałabyś/chciałbyś się spotkać?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez isj 19 maja 2009, 23:31
Z Elizą Orzeszkową, najwyraźniej nikt jej nie opieprzył za życia za wydanie "Nad Niemnem".

Czy uważasz, że warto jest nadstawiać karku za swoje ideały? Jeśli tak, wymień przynajmniej dwa. Jeśli nie, nie wymieniaj przynajmniej dwóch.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

przez marianchel 20 maja 2009, 08:42
jasne że tak. dla własnego dobra i spokoju ducha. nie można udawać tylko dlatego że ktos tego oczekuje.

przez isj 23 maja 2009, 18:55
Należało jeszcze dodać jakieś pytanie od siebie...

isj

przez betty_boo 23 maja 2009, 21:25
to ja zadam: dlaczego nie mam odwagi wygarnąć niektórym ludziom tego co do nich czuję i trzymam to latami udając że wszystko jest ok? lepiej jest wygarnac czy dalej dusic w sobie?...

przez isj 23 maja 2009, 23:29
Lepiej jest wygarnąć, choć z umiarem. Ja zrobiłem dziś to pierwsze, tego drugiego mi zabrakło. Niczego nie dusić.

Czy zdradę należy w każdych warunkach bezwarunkowo potępiać?

isj

przez scrat 23 maja 2009, 23:40
Nie. Nic nie jest czarno-białe a my jesteśmy tylko ludźmi.

Eutanazja?
Przyjaciel forum

przez isj 24 maja 2009, 02:12
Tak. Nic nie jest czarno-białe, a my jesteśmy tylko ludźmi.

Czy w krytycznej chwili człowiek nieumiejący udzielić pierwszej pomocy, powinien ją podjąć, mimo że może zaszkodzić poszkodowanemu czy też wezwać karetkę?

isj

przez betty_boo 24 maja 2009, 07:54
zalezy jak bardzo krytyczna jest ta chwila i od okoliczności... ja bym chyba intuicyjnie starała się pomóc widząc że jest bardzo źle, choc oczywiscie tez wezwac karetkę.

co sądzicie o ludziach wystepujacych w programie "moment prawdy"?

przez JD 24 maja 2009, 08:35
Sądze, że przyszli zarobić parę złotych opowiadając o tym...
... jak / czy / w jakich pozycjach / z kim / jak często...
lubią uprawiać sex.
W przypadku dziewic / prawiczków sprawa dotyczy fantazji sexualnych.
Jeszcze nikt nie wygrał głównej nagrody, ale chodzą słuchy, że pytanie finałowe brzmi:
"Czy kiedykolwiek zjadłeś kał swojego partnera po tym, jak wypróżnił ci się na twarz?"

Czy możesz polecić mi jakiś dobry film*? Jaki i dlaczego ten?

*Najlepiej krwisty slasher ;-)
JD

przez scrat 24 maja 2009, 11:35
Wiem że to nie na to mam odpowiedzieć, ale odpowiem.

isj napisał(a):Czy w krytycznej chwili człowiek nieumiejący udzielić pierwszej pomocy, powinien ją podjąć, mimo że może zaszkodzić poszkodowanemu czy też wezwać karetkę?

Wezwać karetkę (albo kazać komuś to zrobić) a samemu dowiedzieć się jak się udziela pierwszej pomocy. Ja po prostu kilka lat temu w takiej sytuacji zadzwoniłem do lekarza który mówił co mam robić, zresztą być może (tego nie wiem) dyspozytor pogotowia też by powiedział. Po tej sytuacji doszedłem do wniosku że szkolenie z RKO powinien przejść każdy, ktoś może umierać na twoich oczach w momencie kiedy najmniej się tego spodziewasz.

Zresztą nie udało się uratować, mam wrażenie że gdybym uciskał serce a nie w nie uderzał (bo myślałem że chodzi o przywrócenie jego akcji uderzeniami, a nie pompowanie krwi uciskami) to by się udało. Zanim pogotowie przebiło się przez ciemny las już było za późno i tylko stwierdzili zgon...

JD napisał(a):Czy możesz polecić mi jakiś dobry film*? Jaki i dlaczego ten?
*Najlepiej krwisty slasher ;-)

Piła? Jak koleś odciął sobie nogę i powiedział że idzie po pomoc to cała sala w kinie ryknęła śmiechem :)

Lato czy zima?
Przyjaciel forum

Sortuj wg