Uzależnienie od forum..?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: Uzależnienie od forum..?

przez wovacuum 22 sie 2010, 23:42
Roberrrto, ee tam narzekasz..tak Ci zle z nami?? :roll: :D :twisted:
wovacuum

przez Roberrrto 22 sie 2010, 23:52
Dobrze mi z wami. Za dobrze... Ale cóż, trzeba z tym żyć, ludzie żyją z gorszymi uzależnieniami.
:shock: ;)
Roberrrto

przez brokenwing 23 sie 2010, 07:09
Roberrrto napisał(a):Dobrze mi z wami. Za dobrze... Ale cóż, trzeba z tym żyć, ludzie żyją z gorszymi uzależnieniami.
:shock: ;)

eee,tam .Za dobrze to w naszym wypadku -chyba mocno przesadzone :D
brokenwing

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Roberrrto 23 sie 2010, 09:46
A terapeutka mi mówiła: ''panie Robercie, lubi pan przesadzać''...
Roberrrto

przez stracony 05 wrz 2010, 20:27
chyba tu za często zaglądam, sprawdzam czy mi nie odpisaliście, czytam nowe wypowiedzi, Stanowczo za często.
kiedyś dystymia, niedawno nerwica z silną depresją a teraz oby "tylko" dystymia

przez KrzysztofT 13 wrz 2010, 17:14
Uzależnienie od forum może się przytrafić. I raczej nie ma znaczenia, czy jest to to forum, czy może jakieś inne - np. o tematyce komputerowej. Nigdy nie można przesadzać i samemu ustalać granice ile czasu w danym dniu masz zamiar spędzić na portalach społecznościowych.

przez Misiek_NL 13 wrz 2010, 18:13
Ja tam chyba jestem już uzależniony od tego forum.... ale dobrze mi z tym ;)
Misiek_NL

przez Mizer 13 wrz 2010, 23:32
ja się nudziłam, więc weszłam. i wkręciłam się mocno, niestety, a przynajmniej tak mi się wydaje, że znowu chodzę i szukam gówna w życiu. zaczynam sama przed sobą myśleć: oho, to na pewno przez leki, to na pewno depresja. no kuva, ja już byłam praktycznie na prostej.

chyba będę musiała was olać na jakiś czas.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Zenonek 14 wrz 2010, 11:43
Krwiopij,

Jakie znasz dobre forum o traktorach :) ?

przez Mizer 14 wrz 2010, 20:29
Krwiopij- ja za to uwielbiam to forum, ale im dłużej tu siedzę tym bardziej zaczynam się zamykać. Dzielę ludzi na chorych i zdrowych, a jeszcze nie dawno latałam i krzyczałam, że ja na pewno nie jestem chora, dzisiaj siedzę i jęczę, że jestem nienormalna. przerwa być powinna :/
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez MOCca 14 wrz 2010, 23:12
Krwiopij, bardzo trafne podsumowanie, niestety zaczynam być uzależniona, teraz to zauważyłam tak serio...bez obowiązków, w domu, bez znajomych na miejscu, tu zaczyna być moje życie powoli, pragnę temu zapobiec, ale jak?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez brokenwing 14 wrz 2010, 23:18
MOCca, Ustal sobie limit czasu na forum ..dzienny
brokenwing

przez MOCca 14 wrz 2010, 23:21
nieograniczony :?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez To takie czary... 15 wrz 2010, 02:31
MOCca napisał(a): niestety zaczynam być uzależniona, teraz to zauważyłam tak serio...bez obowiązków, w domu, bez znajomych na miejscu, tu zaczyna być moje życie powoli, pragnę temu zapobiec, ale jak?

Uuuuuu MOCca,
sama z tego nie wyjdziesz. Polecam psychoterapie i ciekawe forum z takimi problemami :
uzale-nienie-od-forum-t602.html
Ludzie tam dzielą się swoimi...

:lol:
To takie czary...

Sortuj wg