Uzależnienie od forum..?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: Uzależnienie od forum..?

przez Paranoja 09 lut 2010, 18:52
nie jestem uzależniona, lubię je przeglądać pisać, ale nie siedzę od rana do późnej nocy i śledze każdy nowy post.

Chociaż przyznać muszę że od kiedy czytam forum i rozmawiam z wami to dowiedziałam sie bardzo dużo o czym nigdy nie wiedziałam i pewnie bym się prędko nie dowiedziała.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Donkey 10 lut 2010, 13:01
Ja też nie jestem uzaleznionia.Gdy wyjezdzam np. na tydzien nie ma potzreby szukania internetu zeby sprawdzic co sie na forum dzieje.

Bywam tu zazwyczaj gdy mam wolny czas :)

przez MOCca 10 lut 2010, 13:39
Forum działa na podświadomość nawet w pasku ulubionych link sam się pojawił :!:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 10 lut 2010, 13:41
a ja chyba trochè jestem i co w zwiàzku z tym?? :lol:
wovacuum

przez Paranoja 10 lut 2010, 13:45
wovacuum, powinnaś się chyba leczyć, proponuję odwyk ;)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 10 lut 2010, 13:48
Paranoja, ach za duzo by bylo tych odwykow.. :D odwyknèlam od nerwicy,fajki tez rzucè ,wina raczej nie, a forum..niech zostanie 8)
wovacuum

przez agusiaww 10 lut 2010, 14:59
JA nie jestem uzalezniona od forum, duzo pracuje przy komputerze, wiec mimo woli takze siedze na forum, a w miedzy czasie robie mase innych rzeczy.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez kotecek 10 lut 2010, 15:50
Chyba jestem skoro ostatnio się kłócimy z chłopakiem, że za duzo czasu tu spedzam.
Ze wszystkiego najbliższy wiary jest, być może, najbardziej zagorzały ateizm.
— Fiodor Dostojewski

przez paradoksy 10 lut 2010, 15:52
zabijam swój wolny czas tutaj, zabijam myśli.
paradoksy

przez BladeM 10 lut 2010, 17:13
Kazde Uzaleznienie ma rowniez dobre aspekty!

Tak i z uzaleznieniem od forum
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez wovacuum 10 lut 2010, 20:47
BladeM napisał(a):Kazde Uzaleznienie ma rowniez dobre aspekty!

Tak i z uzaleznieniem od forum

otoz to :D uwazm to za nic szkodliwego..mam czas na pracè ,dla mèza,obowiàzki w domu,sport,obejrzenie dobrego filmu,przeczytanie ksiàzki a ostanio nawet spotkania ze znajomymi w weekendy.Podstawa to dobra organizacja dnia :D
wovacuum

przez gregory21 11 lut 2010, 02:37
Jak dla mnie to wszystko zalezy od podejscia... jesli ktos traktuje to forum jako dobre spedzenie czasu , super , ja osobiscie traktowalem to jako zrodlo informacji i pytan co z czasem wpedzilo mnie w kazda chorobe ktora mozna tu znalesc, z tego co wiem jest o wiele wiecej takich osob... od kad zdystansowalem , czuje sie o niebo lepiej:)grunt to dystans... pozdrawiam
gregory21

przez VasqueS 04 mar 2010, 14:43
Wysnuł ktoś teorię że jestem uzależniony bo się dużo udzielam to nieprawda bo lubię psychologię i lubię pomagać innym i nie ma objawów uzalenienia :)
VasqueS

przez Jadis 04 mar 2010, 16:41
Vasques, ale Ty nikomu nie pomagasz!! i wydaje mi się, że ktoś, kto będąc na forum marzy o nabijaniu postów, jest uzależniony od bycia na forum.
Jadis

Sortuj wg