Uzależnienie od forum..?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od forum..?

przez bibi 10 sty 2006, 09:53
zauważyłam że jestem uzależniona od tego forum. no cóż...jest wciągające. :D jednakże zamiast pomagać, rozmawiać , to zaczynam reagować agresywnie na ludzi którzy mają inne zdanie....CZY JA WSZYSTKIE ROZUMY POZJADAŁAM???? :roll: tak więc musze wziąść odwyk i zacząć wietrzyć tem głupi muzg , dopóki nie zrozuzmie że to nie jest najlepszy pomysł. a ponieważ temperatura na dworze -9 i brak wiatru to może to troche potrwać.
Ostatnio edytowano 17 lut 2006, 16:58 przez bibi, łącznie edytowano 1 raz
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Olka 10 sty 2006, 10:41
Kochanie nie tylko Ty jestes uzależniona :lol: Jak mam zjazd.....i wiem ze nie zajrze tu przez cały dzien, to mnie szlag trafia!!!!! Potem czytam po łebkach wszystkie posty....i odpisuje głupoty, bo nie dokonca jestem w temacie! Ale mam plan- podczas zjazdów napisze prosbe do wszystkich, by sie nie udzielali na forum.......bo nie nadązam czytać....hehe:)
A co o tej agresji.....hem - czasem mam ochote komus dowalić....albo dodac pare kurewek do postu....ale staram sie delikatnie:) Ale w zamian za to .....potrafi ode mnie wiać ironią- nie moge sie poprostu czasem powstrzymać! Jak ktos tu pisze, ze nie bedzie sie chwalił.....ale jest kozakiem!!!!!- normalnie mnie to rozwala! ( nie gniewaj sie Mikołaj, to w ramach mojej szczerości do bólu):)
Mam nadzieje ze nikogo nie uraziłam swoimi wypowiedziami, staram sie byc tolerancyjna w stosunku do innych niz moje pogladów.......nie wiem czy mi to wychodzi:)
Mam tez nadzieje ze kazdy zna sie na zartach....bo tych ostatnio u nas nie brakuje............:)
Lubie was .....hehe:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez Krzysztof 10 sty 2006, 10:47
no cóż każde uzależnienie niesie za sobą pewne ryzyko, ale moim zdaniem lepsze takie niż niektóre forum gdzie ludzie piszą takie bzdury że rzygać się chce - tutaj to ma czemuś służyć :idea:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasiek 10 sty 2006, 10:51
Bibi ja tez mam rózne dni.Czasami chce mi się płakac,czasem uciekam przed ludzmi.A czasem już od rana przywaliłabym komuś ostro w mordę.
Ale jak się tutaj z Wami znalazłam,to wiem ,ze nie tylko ja mam takie jazdy,poprostu jestescie wspaniali! :wink: :lol:

przez kasiek 10 sty 2006, 10:54
Chyle czoło przed załozycielami tego forum.POMYSŁ BYŁ GENIALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez mikolaj 10 sty 2006, 13:33
a ja sobie mysle ze poprostu nowych musicie troche przydusic, bo wy zadzicie na tym forum i wy byliscie piersi tutaj

takie mam wrazenie i nawet sobie mysle ze Ci z nerwica nie rozmia sie miedzy soba a co dopiero normalni ludzie maja nas rozumiec

taka prawda jesli umiesz liczyc licz na siebie :cry:

przez Olka 10 sty 2006, 13:40
mikolaj napisał(a):a ja sobie mysle ze poprostu nowych musicie troche przydusic, bo wy zadzicie na tym forum i wy byliscie piersi tutaj

Absolutnie nie! A powiedz co Ty byś sobie pomyslał gdybym ja tak napisała: Nie chce sie chwalic, ale jestem zajebista, wszyscy mnie w moim miescie znaja i wszyscy sie mnie boja........- no przeciez to jest troche smieszne :lol:
Ale jak zauwazyłes Mikołaj Twoj problem z dziewczyna potraktowalismy całkiem powazne - ja rowniez:)......... ale tego "kozackiego" tekstu musiałam sie czepic.....poprostu nie mogłam sobie odpuścić!....nie gniewaj sie:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez mikolaj 10 sty 2006, 14:06
moze mam dzisiaj zly dzien lepiej juz nic nie pisze bo napier....le gupot

przez kasiek 10 sty 2006, 14:10
Mikołaj,raz mamy lepszy,raz gorszy dzień.Nie przejmuj sie.pozdrawiam,kasiek :wink:

przez shadow_no 10 sty 2006, 15:25
Niezmiernie miło mi czytać opinie o tym, że nasze forum jest dla Was czymś więcej niż zwykłą stronką na którą wpada się raz na jakiś czas.

Pamiętajcie, że MY wspólnie, wszyscy bez wyjątku, tworzymy je non stop. Staje się coraz większe, lepsze.

Dziękuję Wam!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Olka 10 sty 2006, 15:38
[quote="shadow_no"]Niezmiernie miło mi czytać opinie o tym, że nasze forum jest dla Was czymś więcej niż zwykłą stronką na którą wpada się raz na jakiś czas.[quote]
Shadow_no wiesz....ostatnio siedze na tym forum po 8 godzin dziennie i nie moge sie oderwac!!!:) strasznie mi sie tu podoba:) jeszcze nic wirtualnego mnie tak nie wciągnęło jak Twoja stronka:) i dzieki niej poznałam naprawde fajnych ludzi:) ....czasem czuje sie jakbym rozmawiała z jakimis starymi kumplami!! rewelka!!!! :lol:

przez Olka 10 sty 2006, 15:42
Dobry Adminie.....czy jak mnie wypierdziela z pracy za to siedzenie na necie.........moge liczyc na jakies odszkodowanie? hehe :lol:

przez kate80 10 sty 2006, 15:42
Ja jestem tu od niedawna i też mi się bardzo podoba!!! W szczególności to, że można tu porozmawiać o swoich problemach z ludżmi którzy naprawdę Nas rozumieją!

przez kasiek 10 sty 2006, 15:47
ja ,dzisiaj przez to siedzenie tutaj z WAMI zapomniałam wziać leku na uspokojenie(oczywiście ziołówki).Nie złe co?Buziaki :lol: :lol: :lol:

Sortuj wg