Proszę o pomoc osoby, które kiedyś nadużywały alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Monar 13 maja 2016, 16:55
Witam Was,
Część z Was pewnie mnie pamięta. Swego czasu dużo tu się udzielałam. :)
Teraz przyszła taka pora, gdzie potrzebuję pomocy, ale tak jak w temacie - od osób, które kiedyś nadużywały alkoholu.

Jestem osobą, która odkąd pamięta zmaga się z takim problemem, jakim jest alkoholizm. Moja mama pije. Dlatego zdecydowałam się na pracę licencjacką właśnie w tym kierunku. Chciałabym przeprowadzić rozmowę ze wszystkimi osobami, które są niepijącymi alkoholikami bądź zmagają się nadal z tym problemem. Szukam osób, które są chętne mi pomóc - zapraszam na priv. Byłabym bardzo wdzięczna za poświęcenie mi czasu. To nie jest tylko praca licencjacka, to też mi pomoże zrozumieć moją mamę, która nadal pije. Możecie zadawać pytania w temacie. Badania są anonimowe.

przez Monar 17 maja 2016, 01:46
Aby było Wam łatwiej, zrobiłam ankietę, którą można łatwo wypełnić. Byłoby super, jeśli ktoś jeszcze zdecydowałby się na pomoc:
https://www.ankietka.pl/ankieta/230176/badanie-dotyczace-osob-ktore-kiedys-naduzywaly-alkoholu-i-sa-obecnie-niepijacymi-alkoholikami.html

Sortuj wg