Uzależnienie od tabaki

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od tabaki

przez harvard 13 kwi 2016, 11:52
Kilka m-cy temu namówiono mnie na wciągnięcie tabaki. Fajnie się w nosie zrobiło przyjemny odlocik. Zaznaczam, że nigdy nie paliłem papierosów. Teraz niestety chce mi się wciągać. Była czas że wciągałem po 15 minutach i tak w koło. Jak zabrać, że za rzucenie tego gówna. Słyszałem, że tabaka gorsza jest od papierosów.

Uzależnienie od tabaki

przez kamysto 18 kwi 2016, 00:40
Nie ma uniwersalnej rady na rzucenie jakiegoś uzależnienia. Na pewno musisz zrozumieć to, że jesteś uzależniony i uwierzyć, że chcesz z tego wyjść. A kolejny krok w gruncie rzeczy zależy od Ciebie. Po odstawieniu czegoś zawsze jest problem. Na to trzeba być przygotowanym i wziąć skąd siłe, żeby się temu przeciwystawić. Ja odsatwiłem papierosy na pół roku, ale teraz nie umiem rzucić. W moim przekonaniu jestem za słaby, ale wierzę, że kiedyś podejmę próbę i może mi się uda zerwać z nałogiem.
Jakiś czas temu zdiagnozowano mi schizofrenie, ale czuje się dobrze. A to mój blog

Uzależnienie od tabaki

przez wiejskifilozof 18 kwi 2016, 11:50
A ja słyszałem,że tabaka jest dobra na nieżyt nosa.To nie żart.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od tabaki

przez harvard 06 cze 2016, 06:37
Oczyszcza nos nie powiem i fajnie kręci, ale nie mogę znaleźć artyk. na temat szkodliwości stąd domniemam, że jest gorsza od petów.

Uzależnienie od tabaki

przez lulinasky 06 cze 2016, 07:53
hahah wciągałam to kiedyś w liceum, 0reakcji tylko katar powodowało, miałam trzy smaki i było modne.

Uzależnienie od tabaki

przez lulinasky 06 cze 2016, 07:55
Myśle, ze nie jest i nie mozna jej przedawkować, bo to jednak mocne na mój nosek.Chociaż miałam koleżanke która sporo wywalała na nadgarstek i wszystko niuchała, ja chyba bardziej udawałam.

Sortuj wg