leki nasenne zolpic

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

leki nasenne zolpic

przez Elem1234 15 gru 2015, 23:32
Witam czy ktos z was byl uzalezniony od zolpidemu i podzieli sie doswiadczeniami? Juz pisalem tu wczesniej na ten temat kilka razy i opisywalem swoj stan. Udalo mi sie odstawic alkohol mysle ze na jak najdluzej bo nie pije juz prawie miesiac. Jednak tabletek zolpic nie udaje mi sie rzucic. Wiem ze moj stan nadaje sie na leczenie odwykowe ale jakos nie umie sie tam zabrac. Biore nawet do 10 tabletek na dobe , no moze troche mniej. Musze je brac w dzien bo zle sie czuje mam jakies schizy, dusznosci , leki , chocbym mial zemdlec. W nocy wogule nie umie spac , zasypiam dopiero nad ranem po czym budze sie jak tabletka traci dzialanie. W dzien biore co 4h po jednej zeby jakos normalnie funkcjonowac , wraca normalne myslenie , przechodzi depresja. Jak zmniejszac dawki tego leku? Niewiem co by bylo jakbym nagle to rzucil. Stalem sie obojetny na moje zdrowie gdy laczylem te leki z alkoholem . Niewiem jak moje serce. To jak jakis koszmar. Czy ktos mial podobnie ze bral i w dzien i w nocy? musze brac wieksze dawki bo standardowa dawka czyli 10 mg wogule nie dziala. Z gory dzieki za odpowiedz

leki nasenne zolpic

przez Paulina86 16 gru 2015, 18:18
Hej. Ja raz mam podobnie. Teraz biore 7 ale spac itak nie spie. Nie mozesz tego tak nagle odstawic bo "zwariujesz". To trzeba dtopniowo schodzić przy pomocy innych leków. Mnie pomagał ketilept 100 chyba. Po nim spalam. A teraz jak mam znow wziąć 7 i nie spac to wole wypić kilka drinków i chociaz zmniejszyć dawkę a od jutra wezmę ketilept. Branie w dzien jest dużym błędem. Staraj sie brac cos innego w dzien albo brac chociaz mniejsze dawki. Czujesz sie złe bo stężenie tego leku spada a jak weźmiesz pol tabl to tez bedzie ok na początek. Ja generalnie wybieram sie na odwyk bo sama z tego nie zejdę. Mysle o Krakowie.

leki nasenne zolpic

przez Anke 16 gru 2015, 21:13
Czesc, ja juz na tym forum pisalalm o swoim uzaleznieniu do Zolpicu, bralam ponad 7 lat. Po dojsciu do 8 tabletek na noc i jeszcze w dzien, przestalam funkcjonowac normalnie, mi sie wydawalo ze wszystko miala pod kontrola ale prawdy dowiedzialam sie od przyjaciol i bliskiej mi osobie od meza. Wydzwanialam do znajomych nie pamietajac tego, robilam rzeczy ktorych takze pozniej nie pamietalam, leki narastaly, depresja takze.
Moja rada ODWYK, sami nie dacie rady bo jesli uda Wam sie zejsc do 30, 20 mg to wszystko czego dokonacie sami a za pare dni,tygodni zaczniecie na nowo siegac po wiecej. Naprawde radze Wam prosto z serca i wlasnego doswiadczenia ODWYK. Z zolpic wygralam teraz walcze z innymi demonami w mojej glowie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

leki nasenne zolpic

przez Anke 16 gru 2015, 21:15
Elem 1234 Tobie juz to pisalam ale ciesze sie ze dajesz rade choc z alkoholem. Wciaz trzymam kciuki ze znajdziesz w sobie sily by zglosic sie na odwyk. Pozdrawiam Cie cieplutko.

Sortuj wg