Uzależnienie emocjonalne od kobiety

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Ḍryāgan 02 gru 2015, 21:24
No to dobrze, że masz mniejszą nerwicę. Ja też nie zareagowałem na tę sytuację tak histerycznie jak mógłbym jeszcze rok temu (może to kwestia tego,że biorę leki - ja zdecydowany przeciwnik chemii), nie próbowałem się zabić ani nic takiego. Żyję jakoś, pracuję, udaję nawet że wszystko jest ok.

przez Ḍryāgan 02 gru 2015, 21:27
khaleesi napisał(a): Nieraz się jeszcze zawiedziesz tak jak teraz grunt to zapracować nad własną osobowością i podbudować trochę swoje ja. Często brzmisz na forum jak zalękniony chłopiec tu jest istota Twojego problemu tak zostałeś zapewne wychowany ale demony z dzieciństwa nie mają prawa działać teraz. Szukasz miłości którą powinni dac Ci rodzice i szukasz jej u drugiej połówki pochłaniając własne ja byle tamta osoba była z Tobą. Tak to odbieram.

Pewnie masz rację. Tak, to demony dzieciństwa (i nie tylko). Nie jestem już niestety chłopcem, chociaż czasem tak się czuję :(

Sortuj wg