Marichuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marichuana

przez Zupapomidorowa 21 lis 2015, 19:51
Ciągle trafiam na artykuły jaka to marycha zdrowsza od orzeszków, jakieś autorytety z dziedziny nauki mawiają, że powinna być legalna bo nie szkodzi, że... ochy i achy. Tylko co. Widzę i jakoś rzeczywistość nie przystaje do tych artykułów propagujących tsh. Po raz kolejny trafiłam w swoim życiu na kogoś (jest moim współlokatorem), kto jej nadużywa a jego myślenie i mózg są na poziomie podłogi. No proszę Was... mój pies jest bardziej rozgarnięty niż ten ziom przymulony maryśką co to całe dnie spędza w oparach przy kompie.

Czy może ktoś zna rzetelne artykuły dotyczące szkodliwości palenia THC i jego wpływu na psychikę?
Dawniej Luktar

Marichuana

przez Evia 21 lis 2015, 19:54
A kto powiedział, że marihuana podnosi ludziom IQ? :D

Marichuana

przez Psychoanalepsja_SS 30 lis 2015, 00:58

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marichuana

przez Kot_ 30 lis 2015, 22:00
Zupapomidorowa, znałem chłopaka który paląc regularnie zioło skończył prawo, teraz prowadzi działalność pracując intelektualnie. Ma też żonę, dziecko, postawił dwa domy, mówi biegle w trzech językach i zwiedził pół świata.
Być może Twój znajomy jest uzależniony, jara od rana do wieczora i ma problem. Nikt nie mówi, że trawa jest jakaś prozdrowotna i nie szkodzi. Szkodzi i co z tego? Nie jest zalegalizowana i jakie mamy z tego korzyści? bo ja nie widzę żadnych.
Kot_

Marichuana

przez Kalebx3 21 gru 2015, 17:21
Trawa obecnie dla mnie to smutne szambo .
Najchetniej bym tego syfu nie palił , ale nie do końca tego pragnę, by tak sie stało .
Ostatnio 2 dni pod rząd mocno przypaliłem i mam dość ,,,
melanż we łbie mam teraz okropny ,,, jeb-ał to w dupe , rzadkie przyjemności .
Nie paliłem 1 rok + 40 dni ( o jeden równy rok więcej niż Pan Jezus pościł na pustyni ) ;)
W dodatku kroją łajzy dilerskie na potęgę , zamiast grama dostajesz 0,7 i sie jeszcze ćpunie ciesz .
Ale ze mnie muł pancerny .
wielki pancerny muł!!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg