Smutek po śmierci męża alkoholika

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Pani Baba Jaga 27 sie 2015, 23:32
W kwietniu zmarł na zapalenie trzustki mój były mąż. Miał tylko 41 lat. Ostatnie lata spędził jako bezdomny, upodlił się maksymalnie w swoim uzależnieniu,stracił wszystko,pozwalał tak ogromnie się poniżać. Był moim najlepszym przyjacielem, potrafiliśmy gadać godzinami-mimo nałogu,mimo rozwodu... :-( Nie umiem sobie poradzić z myślą,że to było już ostateczne rozstanie oraz że już nie ma szansy wygrać ze swoim nałogiem :-(

przez bittersweet 28 sie 2015, 07:12
Pani Baba Jaga, współczuje. Zaczał pic przed malzeństwem, czy w czasie ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Kontrast 28 sie 2015, 11:44
Smutna sprawa. Sam mam spore problemy z nałogami i wiem jakie to trudne wygrać samym sobą.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mataforgana 28 sie 2015, 13:10
Wyrazy współczucia...
Kilka dni temu w wypadku zginął człowiek, z którym byłam kiedyś naprawdę blisko i nie mogłam sobie z tym poradzić. Znalazłam na to sposób i, choć każdy radziłby sobie w inny sposób, coś o tym napiszę. Powiedziałam sobie, że śmierć tak wspaniałej osoby nie może przejść bez echa i stał się dla mnie motywacją. Całą aktywność, nawet tę niewielką, poświęcam jemu. Ale jednak najbardziej pomogła mi modlitwa. Przekaz tego, co chciałabym mu powiedzieć, szczery, pełen łez, ale jak najbardziej prawdziwy.
find what you love and let it kill you
Bursztynowy Słowik Forum

Sortuj wg