Uzależnienie od telefonu.

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Alienated 26 cze 2015, 21:10
detektywmonk napisał(a):Nie wiem czy jest już ten temat.Co sądzicie o tym ? Ja używam telefonu dzień w dzień.Czy to uzależnienie ? Czy normalne w tych czasach ?

W tych czasach zabłysnąłbyś raczej, gdybyś telefonu nie używał;)
Norma... Standard... Niczym przerzucanie kanałów przy użyciu pilota... A czy to równoznaczne z uzależnieniem? Nie sądzę...
Uzależnić się można w sytuacji, kiedy telefon staje się podstawową formą kontaktu z kimś naprawdę bliskim. Gdy inne sposoby z różnych względów nie są możliwe...
Tylko że to uzależnienie od tej ważnej osoby właśnie... Telefon jest jedynie czymś pośrednim... No i dopiero wtedy, przy niepomyślnych wiatrach, masz szansę poczuć czym jest prawdziwe uzależnienie...
Zazdroszczę, swoją drogą, komfortu przychodzenia na spotkanie z psychologiem z tak nieprecyzyjnie sformułowanymi spostrzeżeniami...;)

przez NN4V 27 cze 2015, 19:07
detektywmonk napisał(a):Ile bym dał, by dziewczyna, wysłała mi zdjęcie w kusych majtkach :D

Dlaczego w majtkach? :roll:
Aha... fetysz taki masz. :idea:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez wiejskifilozof 05 lip 2015, 14:48
Bez majtek Ci chodziło :D oi, oj o czym myślisz :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg