Agresja i groźby osoby uzależnionej!

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez kasia5266 13 kwi 2015, 12:59
Mój brat jest poważnie uzależniony od marihuany i dopalaczy. Ciągle ćpał, dostawał napady agresji i w końcu jak był pół przytomny mama wezwała pogotowie i wzięli go na psychiatryk. Ma tam być 2-3 tygodnie. Tylko, że teraz strasznie się odgraża, że jak tylko wróci mamę zabiję i wtedy spokojnie może iść do więzienia. Dziś tato był coś mu zawieźć to mówi, że cały czas rozmyśla w jaki sposób z nią skończyć. On jest już psychopatą bez uczuć, któremu narkotyki zjadły mózg, więc obawiam się, że może spełnić swoją groźbę. Co teraz powinniśmy zrobić?

przez Kontrast 13 kwi 2015, 13:10
Brat ma zapewne psychoze po stymulantach. Powinien brać leki, terapia nad gniewem, bo tak to będzie mu biło na dekiel długo.
Jeśli to jest realne, to można go wyrzucić z domu przecież.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez kasia5266 13 kwi 2015, 13:23
No to tak mu powiedzieli, że jak tak ma się zachowywać to go od razu z domu wywalą. To był tekst: "Ok, ale matkę i tak sprzątnę, bo jest ku.. skoro mnie tam wpakowała". I dopiero jak z nią skończy będzie spokojny..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maja_naga 13 kwi 2015, 13:31
Po zielsku jest mega agresja, wiem, bo to przerabialam. On musi wytrzezwiec albo dostać ataku lękowego zeby zrozumieć że z jarania nic dobrego nie ma. To co mówi to typowe zniekształcone myslenie po jaraniu. Przeszłam psychozy, urojenia, napady lękowe, depresonalizacje, agresję. Musi isc do ośrodka dla uzależnnionych albo na dzienną

przez Kontrast 13 kwi 2015, 13:34
kasia5266, Ile on ma lat? Ile ty?

przez kasia5266 13 kwi 2015, 13:41
maja_naga też uważam, że ośrodek zamknięty dla uzależnionych to dla niego najlepsze wyjście. Jedyny problem jest taki, że on nie chce. Prędzej by się zabił, albo zaćpał niż tam poszedł. Gdyby tylko się dało wysłać na przymus to od dawna by tam był.
kontrast- on ma 20 lat a ja 25.

przez Kontrast 13 kwi 2015, 13:44
Nie wiem jak jest u was, ale u mnie jak by się chłopaki (jacyś konkretniejsi) dowiedzieli, ze gnój ćpa a potem rodzicielkę wyzywa, to by się posrał na miętowo. Na ulicy by życia nie miał, a to tam jest teraz jego priorytet.

Sortuj wg