Uzależniony od hazardu. Przegrałem już swoje życie.

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Pawel166 19 mar 2015, 17:23
Witam. Od 2 lat grywam sobie w kasynie i zakładach meczowych. Do tego doszła giełda jeszcze. Aktualnie mam kredyt na 7k w chwiulówkach i banku. Do tego 3k u ojca co daje sume 10,000zł

Teraz znowu przegrał a ojca okłamełem zeby mi pozyczyl na interes ktory mi przyniesie zarobki.

Teraz mam ochote skonczyc ze wszystkim i skrócić cierpienia wieszając sie. Przeciez ja nigdy na siebie nie zarobie. Ledwo utrzymałem prace przez 5 miesięcy w jedenj firmie za 1500zł i to jest mój rekord. Nie nadaje sie za bardzo. Kiedyś miałem jakieś zarobki w internecie ale upadło wszystko. Nie wiem juz co mam robić. Doradzcie coś prosze...

przez Łapa 19 mar 2015, 19:05
Pawel166, jako hazardzista powiem Ci, że jeśli nie zmienisz siebie to pewnie z tej spirali długów nie wyjdziesz. Ćpun zawsze zostanie ćpunem...
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez ekspert_abcZdrowie 19 mar 2015, 19:11
Pawel166, jeżeli zdajesz sobie sprawę, że jesteś uzależniony od hazardu, wskutek czego rośnie Twoje zadłużenie, konieczne jest stanowcze działanie, czyli skorzystanie z pomocy ośrodka leczenia uzależnień (w tym uzależnień behawioralnych). Musisz podjąć terapię, by się od tego uwolnić! Obawiam się, że sam z hazardu nie zrezygnujesz i będziesz dalej wchodził w sidła nałogu mamiony możliwością zarobienia szybkiej i łatwej gotówki bez wysiłku. Pozdrawiam!
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 19 mar 2015, 19:57
10 tysięcy to nie koniec świata.... ale nie to jest głównym problemem. Psychiatra i ewentualne leki+ terapia indywidualna + grupa wsparcia. Inaczej nie ma opcji wyjścia. Mogę polecić dobry ośrodek leczenia uzależnień ale to bardzo droga impreza.
Poszukaj mitingu AH w swojej okolicy ( http://www.anonimowihazardzisci.org/mitingi.html ) i spróbuj, to pierwszy krok do zdrowienia.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pawel166 23 mar 2015, 21:02
osrodek odpada oczywiscie bo jesstem przecież w plecy i mam kredyty... Co mi z teog ze wydam jeszcze więcej i nie bede pracował ten czas?
Nie wiem jak to rodzinie powiedziec ktora sama ma problemy małe z kasą. Mysle nad wyjazddem za granice i odizolowaniem sie od wszystkiego tutaj.

przez zima 23 mar 2015, 23:15
Pawel166, tak do konca przejebane to nie masz, bo masz rodzine ktora Ci pomogla i pomoze,
nie wszystkie osrodki sa platne, zylkę do hazardu masz więc i tu powinienes pokombinowac, a nie jechac po najmniejszej linii oporu.
moze i jestes hazardzistą a moze tylko marzycielem bez umiejetnosci oceny ryzyka w przedkladaniu marzeń na rzeczywistosc.
zapewniam Cię ze wszystkie odpowiedzi sa w Tobie, choc nie wszystkie w tej chwili dostepne twojej swiadomosci, jesli nauczysz się porozumiewać z samym sobą bedziesz na dobrej drodze rozwiklania zagadki wlasnych potyczek i niespełnionych tęsknot.
Popelniajac samobójstwo okazesz się hujem najgorszym z mozliwych poniewaz zniszczysz to nad czym Twoi rodzice pracowali lwią część swego zycia,ale przygotuj się ze ujawniajac swoje problemy z samodyscypliną mozesz napotkac na kopniaki w dupe. Nikt Cię nie bedzie glaskal po głowce ani sie roztkliwiał nad Twoimi WYBORAMI ale tylko obcując z twardymi charakterami masz szansę na zawrócenie z drogi donikąd.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Pawel166 08 kwi 2015, 22:21
masz racje zima. kombinuje jak sie da i niedlugo juz bedzie trzeba powiedzieć rodzicom bo okres spłaty sie konczy. oczywiscie cala wypłata 1500zł pojdzie plus to co mi rodzina pomoze. ALe jak im o tym powiedziec? przeciez na samą myśl ja juz mam łzy w oczach i mi to nie przejdzie. Oni sami nie mają tak kasy. Ojciec ma dostęp do pozyczania kasy ale sam nie ma dobrej sytuacji. To będzie najciezsza rzecz jaką im powiem w zyciu.

Moze spisze sobie najpierw list w którym zapewnie o sprostowaniu, o tym ze zaczynam terapie i ze mam perspektywy zarobku i spłaty? doradźcie coś prosze.

Momentami dalej myśle o szybkiej smierci bo trace nadzieje. Wątpie żebym sobie poradził za granicą skoro ledwo tu mnie akceptują w pracy. Ogólnie praca z ludźmi u mnie to ciezka sprawa...

Kurw... a miałem już taką szanse wyjsc na prostą. wszystko spieprzyłem po całości.

przez szrama 08 kwi 2015, 22:26
Albo dobra, lepiej nic nie piszę, POST DO USUNIĘCIA

przez zima 10 kwi 2015, 18:25
Pawel166, najpierw priorytety,potem reszta.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez moniczka90 14 kwi 2015, 00:33
Witam wszystkich. Ja też jestem uzależniona od hazardu i chciałabym z tym raz na zawsze skończyć.

linka napisał(a): Mogę polecić dobry ośrodek leczenia uzależnień ale to bardzo droga impreza.

Linka, jeśli możesz to mi poleć, no i powiedz mniej więcej jak to wygląda.

przez Pawel166 20 kwi 2015, 17:33
powiedzialem rodzicom i pomogli przy spłacie. teraz co m iesięc bede oddwał 70% wypłaty... no niezle sie wkopałem ale no cóż. Ważne że morale skoczyły i jakoś sobie poradziłem. Najważniejsze zeby mnie pilnowali i zebym juz nie wchodził w to bagno. Jade na meeting AH do katowic w sobote.

Przydała by mi sie też psychoterapia. I to bardzo. Jednak na grupowe darmowe mi sie nie chce. Poczekam az bede mial wiecej forsy i pojde prywatnie

przez ZOK57 18 cze 2015, 03:19
58 dzień bez hazardu i nie ciągnie , mnie nawet:). Chodzę na terapię do AH i do terapeutki specjalistki od uzależnien i jest lepiej:)
ZOK57

przez ZOK57 18 cze 2015, 03:20
Zbyt wiele przegrałem , ubezwłasnowolnienie czesciowe , masa spraw cywilnych z powodu chilowek i kredytow, sprawa karna za 2 kradierze domowe z powodzztwa rodziców.
ZOK57

przez ZOK57 18 cze 2015, 03:22
Ten kto nie jest hazardzistą tego nie zrozumie , to tak samo jak z alkoholem a nawet gorzej , jest się chorym do konca zycia tyle że się nie gra , zyje sie w absytnencji , 1 krok to zaprzestanie calkowite grania i kontynuowanie tego zaprzestania i chec zycia wedlug 12 krokow:)
ZOK57

Sortuj wg