Dopalacze

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Dopalacze

przez Kalebx3 27 kwi 2015, 13:50
wystarczy mi coś do czytania.

na imprezy rozumiem ,że chodzisz/ chodziłes z książką . Chyba ,że to co lepsze ominęło Cie boczkiem i niz tąd ni z zowąd zostałeś Starym Amiszem ;) .
PS>
Herbaty i kawy też nie pijesz ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dopalacze

przez hobbyturysta 27 kwi 2015, 13:50
stary Amisz :D hihi
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Dopalacze

przez huśtawka 27 kwi 2015, 15:37
Kalebx3 napisał(a):
Ale są ludzie,często bardzo młodzi.Którzy nie mogą bawić się bez dopalaczy. I to jest tragiczne.

Mam to w dupie ,że nie mogą sie bawić inaczej niż bez gówna .
Od tego jest Państwo ,żeby chronić tych debili przed złymi wyborami , ,, a w przyszłości dozgonnym wypłacaniu renty inwalidzkiej .
Tysiące lat nie było na świecie duposraczy i ludzie sie bawili ( wystarczył alkohol ) .

Państwo o.k ale nie tylko przecież Państwo.Nie zrzucajmy całą odpowiedzialność za to co zażywają nasze dzieci Państwu.Rodzice wychowują dzieci,nie Państwo.W pierwszej kolejności rodzice powinni się wyedukować i potrafić trzymać rękę na pulsie,mieć dobry kontakt ze swoim dzieckiem.Przecież nie wszyscy młodzi ludzie sięga po dopalaczy lub innego gówna-jakaś przyczyna musi być..Poza tym o.k-Państwo zabroni sprzedaż dopalaczy.Sprzedaż narkotyków też jest zabroniona i co?Dilerzy nadal zarabiają niezłą kaskę na tym.
A co z nadużyciem i odurzaniem się lekami dostępnymi bez recepty w celach "rekreacyjnych" ,z których korzystają nawet dzieci z podstawówki-Aviomarin(przy zażyciu około 20 tabletek doprowadza do halucynacji wzrokowych,słuchowych i węchowych,a do skutków ubocznych i zagrażających życiu należą stany lękowe,psychozy i ...delirium).Albo Acodin(Paracetamol+Kodeina)-lek dostępny bez recepty,którego nadużycie prowadzi do efektów podobnych po marihuanie,a sam Paracetamol w wysokich dawkach prowadzi do niewydolności wątroby.I jeszcze kilka przykładów mogę przytoczyć..Chodzi o to ,że nawet jeśli dana substancja zostanie zakazana,to tu kończy się rola Państwa, jeszcze ewentualnie edukowanie społeczeństwa i nic więcej.
Myślę że młodzi zaczynają "zabawę" z dopalaczami nie tylko dlatego że im się bardzo nudzi i nie mają nic innego do roboty.Często biorą bo nie radzą sobie z życiem na wysokich obrotach,z nadmiarem obowiązków,a nie mają z kim o tym porozmawiać,bo rodzice zabiegani i zapracowani na trzech etatach jednocześnie...Problem z dopalaczami to nie jest tylko problemem Państwowym,ale problemem społecznym.Dlatego co raz częściej powstają warsztaty dla rodziców,który mają za cel uświadomić rodziców,na których uczy się jak nie stracić kontakt z dorastającym nastolatkiem,jak udzielić nastolatkowi wsparcia emocjonalnego,jakie są działania "nowoczesnych" substancji psychoaktywnych,bo widać że z tym jest problem.Dodatkowo jest edukacja w szkołach.I dopiero wspólnymi siłami można byłoby coś osiągnąć.
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dopalacze

przez huśtawka 27 kwi 2015, 15:38
Kalebx3,
Co Ty taki zacięty dziś jesteś? :mrgreen:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Dopalacze

przez wiejskifilozof 27 kwi 2015, 17:55
Na imprezy nie chodziłem :D piję inkę i herbatkę.

Dopalacze

przez Kalebx3 27 kwi 2015, 18:00
Na imprezy nie chodziłem piję inkę i herbatkę.

,,, a niedawno ukończyłeś z wyróżnieniem żłobek ;)

--- Sorry Detektyw . nażarłem się dziś za dużo L-Theaniny i ze wszystkiego się śmieję :lol:

Dopalacze

przez wiejskifilozof 27 kwi 2015, 20:06
Ja właściwie to żyje w czystości.Bez papierosów,picia, seksu, alkoholu.

Dopalacze

przez zima 28 kwi 2015, 17:59
detektywmonk, czyli jestes straight edge. nic tylko tatuaz zrobic.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Dopalacze

przez wiejskifilozof 28 kwi 2015, 19:45
Nigdy nie myślałem,że coś takiego jest :mrgreen:

Dopalacze

przez Kalebx3 29 kwi 2015, 13:06
A taki kiedyś w 2010 roku byłem kozak ,,, byłem , bo juz nie jestem . :?
Szedłem miastem któregoś razu popołudniu ,nagle słyszę jakieś podniesione głosy ,,,a tu dewotki procesją uliczną idą (z przodu policja autem i ztyłu też ta sama obstawa ),
Idą i modlą sie Różańcem z księdzem o zdelegalizowanie dopalaczy . Smiać mi się chciało z nich ,że hej ,,, intencje sobie znalazły .
Teraz to bym razem z Nimi poszedł w pierwszszym rzędzie , w dodatku ten megafon " na tyczce " to bym trzymał księdzu jak najwyżej . Miały babki rację i wiedziały o co prosic Boga .

Dopalacze

przez blah! 29 kwi 2015, 13:54
Kalebx3 napisał(a): Od tego jest Państwo ,żeby chronić tych debili przed złymi wyborami , ,, a w przyszłości dozgonnym wypłacaniu renty inwalidzkiej .

Nie, Państwo powinno zajmować się globalnie ważnymi sprawami dla kraju, mnie to óno obchodzi co robią jacys gówniarze ze swoim życiem więc dlaczego mam "płacić" podatki na walkę z dopalaczami?
Człowiek nie powinien byc z każdej strony ograniczany, każdy powinien mieć swój wybór. A tyle pieniędzy ile rocznie idzie z budżetu na walkę z narkotykami (mówię głównie o zielsku i dopalaczach), to jest masakra i po co to, skoro i tak przynosi to niewielki skutek? Dla mnie to co piszesz, to zamach na wolność wyboru człowieka. A renta, cóż - powinny być świśle określone zasady, że jeśli uszczebek na zdrowiu wyniknął z własnej winy a nie osób trzecich bądź naturalnie, to taka osoba nie powinna renty dostawać, podobnie ma się sprawa z ośrodkami leczenia uzależnień, które nie powinny być sponsorowane z budżetu państwa. Dajmy ludziom wreszcie wolną wolę a nie wieczne zakazy, nakazy, ograniczenia bo niby dlaczego do tej pory nie zostały zdelegalizowane papierosy i alkohol hmm...?
blah!

Dopalacze

przez wiejskifilozof 03 maja 2015, 09:17
No u nas w Łosicach nie było jeszcze takiej procesji.

Dopalacze

przez Psychoanalepsja_SS 08 maja 2015, 12:18
Kalebx3 napisał(a):od 1 czerwa 2015 większośc tego pierdoooooooooooooooooooooolonego góóóóóówna będzie zdelegalizowana .
W KOŃCU !!!
Minął rok od trzydniowego "tańca" z tym pierdoleeeństwem, pierdutetem szatana , a ja jeszcze miewam ataki lęków po tym ściwerwie . Ale i z tego się wygrzebię ,,,,
Handlarze śmierci wypie---rdalać z POLSKI !!! RC KUT---ASY!!!

Na szczęście delegalizacja dopiero 1. lipca, więc jeszcze trochę Cię handlarze śmierci powkurwiają :lol: . Chemicy również nie śpią i bezustannie będą nas raczyli nowymi substancjami, nauka jest potężna, Alhamdulillah.

Tysiące lat nie było na świecie duposraczy i ludzie sie bawili ( wystarczył alkohol ) .

Wspaniała, bezpieczna i pożyteczna zabawa, nie muszę chyba rozwijać.

Dopalacze

przez Kalebx3 08 maja 2015, 15:24
Na szczęście delegalizacja dopiero 1. lipca,

pewnie PO chce się podlizać swoim wyborcom . Może dzięki tej decyzji Szogun wygra wybory ;)

Sortuj wg