Czy jestem uzależniona od Afobamu ?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Nefre 06 lut 2015, 21:19
D@ri@nk@, rozumiem że u Ciebie escitalopram poskutkował i nie musisz się wspomagać niczym więcej. Mi nie pomógł :( Dlatego zmieniono mi leki.
Kalebx3, wnioskuję że Ty bierzesz benzo ? Długo ? I jak często ?
Nie rób drugiemu tego co Tobie niemiłe

Mozarin 0,20, Trittico CR

przez D@ri@nk@ 06 lut 2015, 21:44
Nefre, tak pomógł mi bardzo szybko
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez Nefre 06 lut 2015, 22:17
D@ri@nk@, to jesteś wielką szczęściarą :) Czytając różne fora widzę, że niewiele jest osób które w niedługim czasie reagują pozytywnie na lek. Często przez kilka lat "testują" różne zanim trafią na właściwy.
Ty ogólnie jesteś chyba osobą bardzo pozytywną :)
P.s. nie wiem jak zwracać się do forumowiczów.. per Pan/Pani czy bezpośrednio po imieniu lub nicku ? :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez D@ri@nk@ 06 lut 2015, 22:27
Nefre, po nicku najlepiej, bo nie Pani na pewno, a imion raczej nie podajemy w nickach. Ja np wcale nie mam tak na imię ;)

Tak jestem szczęściara, zresztą generalnie mój organizm na wszystkie leki dobrze reaguje/przyswaja
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez Nefre 11 lut 2015, 19:24
Żeby uspokoić innych którzy są, byli lub będą w podobnej sytuacji do mojej..... w ciągu 6 miesięcy zjadłam 2 i pół opakowania Afobamu 0,5mg.
Dziś byłam u swego psychiatry, który twierdzi, że na jego oko nie jestem uzależniona :)
Przyznam, że kamień spadł mi z serca :))) Ale że chyba jestem nienormalna to oczywiście teraz będę się zastanawiała....a może lekarz się mylił ?? :P

przez Kalebx3 11 lut 2015, 20:52
Kalebx3, wnioskuję że Ty bierzesz benzo ? Długo ? I jak często ?

Nefre biore niuestety bardzo często. W miesiącu jak mi się uda wygospodarować 3 -4 dni bez benzo to juz się cieszę . na szczęście moje dawki sa bardo niskie , naprawde niskie rzędu 0,25 mg alpry . 1mg clona i takie tam takie mocno upierdliwe ,acz skuteczne dawki. mam zamiar to rzucić niuedługo , tylko troche zbiore sił.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Psychoanalepsja_SS 11 lut 2015, 21:06
Czy jesteś uzależniona psychicznie - czy jeśli któregoś dnia nie weźmiesz alprazolamu, to ciągnie Cię mocno, żeby jednak po niego sięgnąć?
Czy jesteś uzależniona fizycznie - 0,5mg to chyba za mała dawka jak na uzależnienie. Niektórym benzoholikom tak tolerka skoczyła, że po kilkanaście/kilkadziesiąt miligramów dziennie potrafią jeść.

przez Nefre 11 lut 2015, 21:21
Na mnie działa 0,25 (nie tak dobrze jak kiedyś..), tylko że dwa razy dziennie. Czasami, kiedy było bardzo źle brałam 0,5 jednorazowo i nic więcej.
Ja miałam takie fazy...np 2 tygodnie nie brałam wcale a później 6 dni wyjętych z życiorysu i wtedy afobam.
Psychoanalepsja_SS, myślę, że masz troszkę racji z tym pierwszym. Uzależniłam się od niego psychicznie bo wiem że jak źle się czuję to pomaga. I faktycznie wtedy mnie ciągnie żeby wziąć. Wręcz uczucie głodu :(
Z tego powodu właśnie dziś lekarz kazał mi wrócić do Mozarinu i zamiast Afobamu przepisał mi Hydroxyzynę.
Wcale mi teraz nie jest fajnie ;P Miałam nadzieję, że jednak nie jestem uzależniona i po prostu już go brać nie będę.

-- 11 lut 2015, 20:24 --

Kalebx3, a ile czasu już go bierzesz ? Pozostałych leków nie znam.
Boisz się odstawiania alprazolum ?

przez JERZY62 11 lut 2015, 21:37
Z tego co piszesz to wydaje mi się że nie jesteś uzależniona od Afobamu.
♪♪♪

przez Nefre 11 lut 2015, 22:29
JERZY1962, Wiem, że to śmieszne ale bardzo żałuję że nie ma tu przycisku <Lubię To> :) Wiara innych często po prostu pomaga :)

Sortuj wg