Cukier & słodycze ( moja walka z uzależnieniem i odstawką )

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez dar 12 lut 2015, 22:46
Arasha, chętnie wspieram, kibicuje w walce z uzależnieniami Obrazek
Poza tym niby głupia herbata ale kiedyś słodziłem 3 łyżeczki, a teraz nic. Zawsze to jakaś zmiana na lepsze Obrazek
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez JERZY62 12 lut 2015, 22:49
dar, ja już herbaty nie słodzę ho ho ho i jeszcze trochę. Jestem smakoszem gorzkiej herbaty ;)
♪♪♪

przez andrzej57 12 lut 2015, 22:57
Arasha ja mam cholernie skomplikowaną naturę, nie dla siebie, ale dla innych (pewnie to niewygodne dla osób z zewnątrz) - jestem do bólu konsekwentny (też mam słabości) wychodzę z założenia, że każdy musi dorosnąć do podjęcia pewnych decyzji i tym samym siebie samego nie oszukiwać,bo nie tam rzecz polega - myślę,że się zgodzisz z moim zdaniem :?: aczkolwiek niekiedy bywasz kontrowersyjna w swoich spostrzeżeniach i ocenach.Pozdrawiam
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 12 lut 2015, 22:57
JERZY1962, mi właściwie teraz nie smakuje słodka herbata więc faktycznie można się odzwyczaić Obrazek
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez andrzej57 12 lut 2015, 22:59
Ja w ogóle cukru nie używam!

-- 12 lut 2015, 23:01 --

Widzę,że ten wątek trafiony :!: :!:
obserwowany

przez Arasha 12 lut 2015, 23:25
andrzej57, skoro trafiony, to w takim razie czekamy na Twoje relacje z postępów z kolejnej kuracji detoksyfikacyjnej :great:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez andrzej57 12 lut 2015, 23:46
Arasha, żadnych relacji nie będzie, bo jestem świadomy swego uzależnienia i następstw przy mojej cukrzycy. Także moim prowodyrem nie będziesz nigdy jak mam postępować ( moja świadomość przewyższa kompetencje lekarza I kontaktu!). P Ozdrawiam Cię
obserwowany

przez patgaret 15 lut 2015, 01:25
Nie slodze herbaty ani kawy ( czasem kawe ) ale mam cos w spizarni spizarni ;) ( moge wrzucic fotke) mam mase slodyczy , czekolady, hałwy, jak ktos uzalezniony by sie mi dorwal to by miał co jeść
Najładniejsze męskie oczy na Forum

przez milena.ana 23 lut 2015, 17:52
Od trzech dni ja nie jem słodyczy :( ja je wpierda**m!!!!! Chce mi się płakać jak patrzę na zawartość koszy na śmieci :( Jestem paskudziastym słodyczowym potworem!!! Mam ochotę się ukarać skoczyć przez okno, wbić nóż w brzuch :( Jestem całkiem załamana..... Kiedyś kontrolowałam wszystko teraz czuję się jak wrak człowieka :( Zjadałam nawet surową babeczkę z kubeczka (nie mam mikrofalówki)....
Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą, że nie ma ostrej granicy między tym co realne i nierealne.

przez Ferdynand k 23 lut 2015, 19:26
milena.ana, coś takiego co kilka stron wcześniej wstawiłem taki potwór? :twisted: :lol:
arggggggg gdy widzę słodyce 8)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

przez Arasha 23 lut 2015, 19:45
milena.ana, kochana, nie bądź dla siebie taka surowa, bo jesteś świetna dziewczyna :nono: Z każdym nałogiem jest cholernie ciężko zerwać, a im bardziej się chce i im usilniejsze próby się podejmuje, tym zazwyczaj jest większa klapa :bezradny: Tak to już niestety działa. A im bardziej się nakręcisz i będziesz chciała ukarać, to prędzej czy później znowu po coś sięgniesz. Ja też ciągle jem :hide: Bardzo Cię proszę, nie rób żadnych głupstw i nawet nie myśl o samookaleczaniu, bo wpędzisz się tylko w dodatkowy nałóg :nono: Pamiętaj, że nie jesteś sama ... dużo osób ma podobny problem, najważniejsze, że nie jesteśmy w tym sami :P Ściskam Cię serdecznie :*
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez milena.ana 23 lut 2015, 21:51
Arasha napisał(a):milena.ana, kochana, nie bądź dla siebie taka surowa, bo jesteś świetna dziewczyna :nono: Z każdym nałogiem jest cholernie ciężko zerwać, a im bardziej się chce i im usilniejsze próby się podejmuje, tym zazwyczaj jest większa klapa :bezradny: Tak to już niestety działa. A im bardziej się nakręcisz i będziesz chciała ukarać, to prędzej czy później znowu po coś sięgniesz. Ja też ciągle jem :hide: Bardzo Cię proszę, nie rób żadnych głupstw i nawet nie myśl o samookaleczaniu, bo wpędzisz się tylko w dodatkowy nałóg :nono: Pamiętaj, że nie jesteś sama ... dużo osób ma podobny problem, najważniejsze, że nie jesteśmy w tym sami :P Ściskam Cię serdecznie :*

Dzięki :) To była tylko chwilowa słabość :)
Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą, że nie ma ostrej granicy między tym co realne i nierealne.

przez mika41 23 lut 2015, 22:32
Oj a ja żyje ostatnio prawie na samych slodyczach :p co lepsze -schudlam . Ale to taki moj kaprys. Normalnie raczej ograniczam slodkosci

przez madlen92 24 lut 2015, 07:08
mika41 napisał(a):Oj a ja żyje ostatnio prawie na samych slodyczach :p co lepsze -schudlam . Ale to taki moj kaprys. Normalnie raczej ograniczam slodkosci

ja na żelkach i nie chudnę :P
madlen92

Sortuj wg