Metaamfetamina

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Metaamfetamina

przez depres6912 25 maja 2015, 20:43
Twój pierwszy post - tak wyglądało moje 6 miesięcy jakby cofnąć czas 3 miesiące wstecz. Wtedy moja żona znalazła u mnie worek z proszkiem i butelkę z GBL.

GBL to był 10 dniowy (! - ciąg) epizod. Sam nie wiem po co mi to było. A 3mmc? Przez te pół roku zrobiłem tyle dobrego dla wszystkich wokól ile nie zrobiłem przez całe życie. Jedynie zaniedbywałem bliskich - żonę i naszego psa sportowego. I tak jak pisałeś - czułem się w końcu zdrowy i sobą. Pomagałem w domu dziecka, angażowałem się w działalność sportową w mieście, zapisałem się do logopedy, stwierdziłem, że wenlafaksyna jednak mi nie pomaga i potrzebuję innego leku, zapisałem się na psychoterapię. Zrobiłem więcej dla siebie i potrzebujących więcej niż przez całe moje 30-letnie życie.

Teraz jestem trzeźwy, od 2 tygodni, krótki epizod, wcześniej byłem trzeźwy 2 miesiące, większa dawka wenla, mirta do tego i neurotop 200 mg na równowagę na stroju - pomysł nieświadomej psychia. Wszystko gówno. Nie ciągnie mnie. Boję się tylko co będzie jak się okaże, że legalnego leku dla mnie nie ma... mam całe życie być zombie? czy kopnąć żonę i czynić dobro na 3mmc aż padnę?

obecnie czuję się podle. i źle. jutro mam wizyte u psychia. chcę poprosić o welbrutin, jak nie pomoże to nei wiem... etylo? boję się.

Metaamfetamina

przez lucy1979 07 cze 2015, 22:08
Ja probowalam bufedron na ogarniecie depresji, ale było ok tylko trzy dni. Bylam w stanie wstać z lozka, isc do sklepu, nawet poszlam się opalac (cud!)
Teraz biore szosty dzień i niestety lipa. Nastroj paskudny, nie mam ochoty zwlec się z wyra. Jakies poczucie odrealnienia, smutno tak ze tylko w leb se szczelic.
Zostalo mi jeszcze ciutke, biore malutkie dawki i nie mogę sobie dac rady z tym. Nie chce już brac a jednocześnie nie mogę przestać.
Powinnam wywalić to w kibel ale nie mam sił na cos takiego.
Co do leczenia depresji dragami to trzy czwarte narkomanow zaczela brac aby sprawić sobie ulgę w cierpieniu, depresji, nerwicy, borderlinie. Tak więc pomysl nie jest ani nowy ani dobry. Konczy się zawsze tak samo.
Z początku masz tylko problemy psychiczne. Koniec jest taki, ze jesteś narkomanem z problemami psychicznymi.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Metaamfetamina

przez ladywind 06 sie 2015, 01:21

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Metaamfetamina

przez Crave 20 sie 2015, 12:56
wszystko zależy od głębokości twojej depresji, jeżeli rozważasz odejście z tego świata to jednak lepiej metę zarzucić i być żywym ćpunem niż
czystym trupem

Metaamfetamina

przez Petra 12 wrz 2015, 18:50
jak można mieć ciąg z GBL-em? 10-dniowy?! o.o
z uniesień pozostało mi uniesienie brwi
ze wzruszeń wzruszenie ramion

Sortuj wg