Nikotyna - psychoza

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Nikotyna - psychoza

przez neurofunk 29 lis 2014, 21:10
Witam. Wpadlem w psychoze przez nikotyne, strasznie cierpie, caly czas mam jakies debilne bledne kolo z ktoreg onie moge wyjsc. Wczesniej chorowalem na nerwice lekowa i juz wtedy bylem lekko psychotyczny. Jak rzucic najskuteczniej ten nalog i wyjsc z blednego kola? Biore leki przeciwpsychotyczne, ale dupa, ktorys dzien juz nie jem, boje sie, ze sie wykoncze. Bylem u psychiatry na izbie przyjec i dupa zignorowal problem. Mam takie momenty w ktorych czuje sie psychicznie komfortowo a takie w ktorych wszystko mnie nakreca i ech. Nie umiem opisac tego nawet, jak rzucic fajki najszybciej i nie czuc tego fizycznego glodu i zaburzonych neuroprzekaznikow?

Mam wrazenie, ze papierosy spotegowaly moja powalona psychike i tak jakby zmieszaly rozne stany i cierpie i cierpie. Chcialbym sie wyspac i cos zjesc a o to od 2 tyg bardzo trudno. Jedzenie jakby nakreca moja psychoze i swirowanie.
2011 - nerwica lękowa i symptomy czegos powazniejszego, moze poczatki schizofrenii albo psychozy?
2014 - totalny hardcore

Nikotyna - psychoza

przez Kalebx3 29 lis 2014, 21:11
jak rzucic fajki najszybciej i nie czuc tego fizycznego glodu i zaburzonych neuroprzekaznikow?

spróbuj Tabexem .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Nikotyna - psychoza

przez neurofunk 29 lis 2014, 21:14
Slyszalem o tej cytoznie, sprobuje bo glod narkotykowy mam przeogromny. Czuje ze papierosy zachwialy moja rownowage psychiczna i tak juz zaburzona przez wczesniejsze doswiadczenia, teraz ta jakbym szedl za sznurkiem i caly czas walczyl z tym nalogiem i umieral z kazdym dniem...

Ta dopamina egzogenna z papierosow rozwarstwiła mi emocje i mózg na kawałki i caly czas skupia sie moje zycie wokol tego nalogu...
2011 - nerwica lękowa i symptomy czegos powazniejszego, moze poczatki schizofrenii albo psychozy?
2014 - totalny hardcore

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg