Kawa - najgorsza z najgorszych

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Kawa - najgorsza z najgorszych

przez buszujacywtrawie 20 mar 2015, 11:57
INTEL 1 napisał(a):Odnośnie tych wszystkich "mikroelementów" "minerałów" i "witamin"
Żrę co chcę i ile chcę. Codziennie piję ze 2-3 browary, piję od cholery kawy ( 4-6), od 7 lat jem stale psychotropy absolutnie nie suplementuje i nie suplementowałem niczego i niczym.
Jakiś czas temu miałem robione badania poziomów elektrolitów we krwi ( sód , potas, MAGNEZ,wapń)
Oczywiście wyszły idealnie. Trzeba by długotrwale stosować jakąś "oczyszczającą" dietę lub w ogóle niczego nie żreć aby "wypłukać" te gówna z organizmu...
No ale prawie każdy żyje w przeświadczeniu że ma niesłychanej wagi ubytki tego czy innego "mikroelementu" co straszliwie odbija się na samopoczuciu i zdrowiu fundamentalnym.
Wychodzi na to, że choroby wynikają z niedostatecznej premedykacji i tylko takowa, zgodna z wytycznymi debilowatych filmików reklamowych może przed chorobami uchronić :D :D

INTEL 1, jesteś moim idolem :great:

Sortuj wg