Dopalacze (RC)

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Dopalacze (RC)

przez Doberman 25 paź 2014, 16:27
Ludzie umierają i skaczą przez okno po dopalaczach, ale i tak ich zwolennicy powiedzą że są one niegroźne.
Doberman

Dopalacze (RC)

przez Psychoanalepsja_SS 25 paź 2014, 18:39
Doberman napisał(a):Ludzie umierają i skaczą przez okno po dopalaczach, ale i tak ich zwolennicy powiedzą że są one niegroźne.

Co to były dokładnie za substancje? Udało mi się wyczytać tylko, że to były 'dopalacze' i miks, który przygotowali zgodnie z info 'z Internetu' - czyli co i ile? Jak se kretyni robią losowe miksy dużych dawek wielu substancji bez trzeźwego obserwatora, opiekuna, to niech się potem ludzie nie dziwią, że kretyni skaczą z okien! Na dodatek - w tym miksie rolę na pewno odegrał też alkohol, być może i bardzo ważną, bo dodatkowo ściągającą nogę z hamulców.

-- 25 paź 2014, 17:43 --

monooso napisał(a):Ktoś może stosował malusieńkie dawki mxe w leczeniu fobii społecznej? To, że pomaga w depresji to wiadomo ale jak wygląda to w przypadku fobii społecznej?

Ja! Pomaga, pomaga. <5mg i jest spoko.

Lepszym wyborem bedzie acodin ze swym silnym dzialaniem serotoninowym

Dekstrometorfan to inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny, więc działanie tej jego cechy powinno się raczej pojawić po kilku tygodniach stosowania. Tak samo z difenhydraminą (i pewnie tez dimenhydrynatem - Aviomarin). Bezpośrednie działanie wynika z antagonizmu NMDA, a MXE też ma coś z serotoniną.

dziwie sie ze nie ma oddzielnego watku na tym forum poswieconemu dysocjantom

Jest wątek o metoksetaminie w dziale "Leki".

Dopalacze (RC)

przez Lord Kapucyn 25 paź 2014, 19:03
detektywmonk napisał(a):Dwóch studentów z Gdańska zginęło, przez dopalacze właśnie.

Ta, czytałem "rzetelny" artykuł na ten temat. W nagłówku na głównej dziennikarzyna pisała, że brali narkotyki, we wstępie, że leki psychotropowe, a w przedostatnim akapicie, że dopalacze, następnie była mowa, że spożyli mix sterydów anabolicznych z rc, a końcem końców, że policja zabezpieczyła na miejscu zdarzenia szereg substancji psychoaktywnych, ale chemicy dopiero ustalają co to było. Plus pewnie spożywali legalne używki.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dopalacze (RC)

przez Popiol 25 paź 2014, 19:23
No media muszą podkoloryzować, zrobić afere i wykrzyczeć, taka ich już rola. Teraz głupotę będą zwalać na "dopalacze".
Nie, nie jestem ich zwolennikiem.
Popiol

Dopalacze (RC)

przez Psychoanalepsja_SS 25 paź 2014, 19:24
Dark Passenger napisał(a):Ta, czytałem "rzetelny" artykuł na ten temat. W nagłówku na głównej dziennikarzyna pisała, że brali narkotyki, we wstępie, że leki psychotropowe, a w przedostatnim akapicie, że dopalacze, następnie była mowa, że spożyli mix sterydów anabolicznych z rc, a końcem końców, że policja zabezpieczyła na miejscu zdarzenia szereg substancji psychoaktywnych, ale chemicy dopiero ustalają co to było. Plus pewnie spożywali legalne używki.

Zaraz na Frondzie pierdykną artykuł, że to sam Władca Piekieł ich opętał, a nie żadne prochy!

Dopalacze (RC)

przez maniek123321 25 paź 2014, 20:22
Na dzialanie serotoniczne dxm nie trzeba czekac, skad ty takie informacje bierzesz, chyba nie masz zadnego doswiadczenia pomijajac ssri od magika.mxe dziala na dopamine, na sero chyba nie a dxm jest jednym z najsilniejszych sri.oddzialywanie na nmda, serotonine daje nadzieje w leczeniu uzaleznien a nawet fobii spolecznej, wiem z autopsji.czekamy wszyscy acodinowce na oficjalne dopuszczenie substancji do jawnych testow na zaburzonych psychicznie i uzaleznionych
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

Dopalacze (RC)

przez Psychoanalepsja_SS 25 paź 2014, 21:00
maniek123321 napisał(a):Na dzialanie serotoniczne dxm nie trzeba czekac, skad ty takie informacje bierzesz, chyba nie masz zadnego doswiadczenia pomijajac ssri od magika.mxe dziala na dopamine, na sero chyba nie a dxm jest jednym z najsilniejszych sri.oddzialywanie na nmda, serotonine daje nadzieje w leczeniu uzaleznien a nawet fobii spolecznej, wiem z autopsji.czekamy wszyscy acodinowce na oficjalne dopuszczenie substancji do jawnych testow na zaburzonych psychicznie i uzaleznionych

A może mam :).
Przypuszczam, że na działanie serotonergiczne SSRI też nie trzeba czekać, ale efekty antydepresyjne pojawiają się jednak po jakimś czasie. Dlaczego z deksem miałoby być inaczej? To samo działanie - hamowanie wychwytu zwrotnego serotoniny.

MXE jest chyba też SRI:
Obrazek

Ja zaś wiem z autopsji, że MXE pomaga również w fobii społecznej.

Dopalacze (RC)

przez monooso 26 paź 2014, 11:41
Dla Acodinu taką opinię wyrobili, że wstydziłbym się nawet poprosić o jego w aptece. Z moją aparycją ćpuna wyglądałoby to komicznie.
monooso

Dopalacze (RC)

przez Limitrophe 05 lis 2014, 16:44
monooso piszesz jak fobik :D

Potwierdzam, że aco działa na fobię, nerwicę, itp...
Tylko że żeby działało antydepresyjnie, to trzeba byłoby go brać całe życie... :D
Szpikuje sie obecnie:
Wenlafaksyna 150mg
dorażnie dekstrometorfan
sporo kofeiny

Dopalacze (RC)

przez wiejskifilozof 05 lis 2014, 21:58
Doberman napisał(a):Ludzie umierają i skaczą przez okno po dopalaczach, ale i tak ich zwolennicy powiedzą że są one niegroźne.

Bo chodzi o wielką kasę.

Dopalacze (RC)

przez wilzyx 09 lis 2014, 16:04

Z 10 lat temu, orange dragon potrójna dawka, jedyne na co miałem ochotę to skoczyć z okna..natomiast nie wiem czy należy mieszać RC z dopalaczami bo wg. mnie to zupełnie co innego tak w gwoli sciśłości tematu.
Hope rides alone

Dopalacze (RC)

przez vanhool 17 lis 2014, 00:44
Okazjonalnie stosuję różne rc, między innymi pentedron, a-pvp i syntetyczne kanna. Okazało się w praktyce, że z powodu brania leków które obecnie stosuję, nie działają na mnie niektóre z nich, jak 3mmc albo niektóre psychodeliki. Przypuszczam że wynika to z wpływu ssri na serotoninę oraz neuroleptyku na dopaminę. Ma ktoś podobne doświadczenia?
Pzdr.
SSRI + neuroleptyk

Dopalacze (RC)

przez lucy1979 17 lis 2014, 12:28
monooso napisał(a):Dla Acodinu taką opinię wyrobili, że wstydziłbym się nawet poprosić o jego w aptece. Z moją aparycją ćpuna wyglądałoby to komicznie.

Ty się wszystkiego wstydzisz. Pewnie nawet papieru toaletowego nie kupujesz z tego względu.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Dopalacze (RC)

przez Psychoanalepsja_SS 17 lis 2014, 13:04
Bo chodzi o wielką kasę.

Mondrości Mąka :D

Okazjonalnie stosuję różne rc, między innymi pentedron, a-pvp i syntetyczne kanna. Okazało się w praktyce, że z powodu brania leków które obecnie stosuję, nie działają na mnie niektóre z nich, jak 3mmc albo niektóre psychodeliki. Przypuszczam że wynika to z wpływu ssri na serotoninę oraz neuroleptyku na dopaminę. Ma ktoś podobne doświadczenia?
Pzdr.

SSRI osłabiają działanie psychedelików (chyba przez zajmowanie receptorów serotoninowych serotoniną, nie dając psychedelikowi się dołączyć), neuroleptyki znoszą. Neurolepsy także przez antagonizm dopaminowy osłabiają także działanie stymulantów. Przy mieszaniu SSRI ze stymulantami trzeba zresztą uważać, bo niektóre stymulanty uwalniają serotoninę i w połączeniu z SSRI może dojść do zespołu serotoninowego.

Ty się wszystkiego wstydzisz. Pewnie nawet papieru toaletowego nie kupujesz z tego względu.

2 dni temu też miałem skoczyć do apty, po coś innego, powiedzmy: o gorszej opinii niż Acodin, ale też nie zebrałem się na odwagę.

Sortuj wg