Dopalacze (RC)

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Dopalacze (RC)

przez depas 09 wrz 2014, 09:24
Tworzę ten temat ponieważ poprzedni pod tytułem "mefedron i inne dopalacze" został usunięty z niezrozumiałych dla mnie powodów przez administrację. Rozumiem że nikt nie chce żeby to forum zmieniło się w hyperreala 2, ale jeśli dyskutujemy o uzależnieniach to trudno nie pisać o substancjach których się używa i opisywać własne doświadczenia na tym polu. Na pewno rozumiem że nie należy również pisać pochwal tych substancji, ale z drugiej strony nikt nie kasuje wątku na temat alkoholu tylko dlatego, że ktoś napisze że lubi alkohol, pije dużo i często. Jeśli na forum panuje demokracja i swoboda wypowiedzi, uważam że wątek dopalaczy powinien być obecny skoro są osoby które chcą na ten temat dyskutować. Nie reklamuję, nie polecam i nie wychwalam tych używek i nikt inny tego robić także nie powinien.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

Dopalacze (RC)

przez wiejskifilozof 09 wrz 2014, 09:29
Polska przegrywa wojnę z dopalaczami.

Dopalacze (RC)

przez depas 09 wrz 2014, 09:40
Co masz na myśli..?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dopalacze (RC)

przez monooso 09 wrz 2014, 09:41
Podpisuję się pod tym co napisał depas. Moim zdaniem w nazwie wątku nie powinno być słowa dopalacze. Dopalacze to są produkty, których skład nie jest do końca znany. Jest to mieszanina przeróżnych substancji chemicznych. Nie wiesz co bierzesz i jakie może to przynieść konsekwencje. Sam bałbym się brać takie rzeczy. Natomiast research chemicals, tzw. chemikalia badawcze to są wyodrębnione, pojedyncze substancje, których działanie i zagrożenia zostało opisane przez innych użytkowników. Wiesz co bierzesz i jakie mogą być tego skutki.
monooso

Dopalacze (RC)

przez depas 09 wrz 2014, 10:05
Przyznaję, mnie hasło "dopalacze" również nie bardzo się podoba i dobrze kojarzy, i research chemicals (RC) to rzeczywiście coś innego. Użyłem jednak słowa "dopalacze" w tytule bo tak to się jednak większości ludzi kojarzy i "rc" większości nic nie mówi. A w tym wątku chciałbym żeby wypowiadały się osoby zainteresowane rc jak i takie które stosowały/stosują klasyczne dopalacze, mają z tym lub mieli problem itd.
Osobiście ominęła mnie cała sytuacja z "dopalaczami" bo przebywałem przez cały tamten okres w Irlandii, i całą historię znam tylko z realiów irlandzkich, śledziłem na bieżąco pojawienie się w Dublinie tych substancji, eksplozję popularności i ostatecznie delegalizację z dnia na dzień. Pamiętam że ulżyło mi kiedy te rzeczy zniknęły z rynku, bo miałem z tym duży problem i wyglądałem i czułem się naprawdę kiepsko już pod koniec całej przygody z "magicami", "blowami" i "escobarami" w pudrze. Potrafiłem iść o 4 nad ranem do centrum kupić dopalacze przez kratkę w drzwiach pancernych sklepu 24h i na 9 iść do pracy rano następnego (w sumie tego samego) dnia. Już naprawdę niewesoło było pod koniec i widać było że źle to wszystko funkcjonuje, ludzie zwariowali na punkcie dopalaczy, w weekendy były tłumy pod sklepem w centrum, mnóstwo dresiarstwa i żulerki, musieli nawet podstawić ochroniarzy przy drzwiach. A rano w sobotę całe centrum zasypane pustymi opakowaniami po prochach, w zaułkach i tego typu miejscach strzykawki i opakowania na ziemi, nie było to wszystko w porządku.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

Dopalacze (RC)

przez Psychoanalepsja_SS 09 wrz 2014, 11:52
depas napisał(a):Tworzę ten temat ponieważ poprzedni pod tytułem "mefedron i inne dopalacze" został usunięty z niezrozumiałych dla mnie powodów przez administrację. Rozumiem że nikt nie chce żeby to forum zmieniło się w hyperreala 2, ale jeśli dyskutujemy o uzależnieniach to trudno nie pisać o substancjach których się używa i opisywać własne doświadczenia na tym polu. Na pewno rozumiem że nie należy również pisać pochwal tych substancji, ale z drugiej strony nikt nie kasuje wątku na temat alkoholu tylko dlatego, że ktoś napisze że lubi alkohol, pije dużo i często. Jeśli na forum panuje demokracja i swoboda wypowiedzi, uważam że wątek dopalaczy powinien być obecny skoro są osoby które chcą na ten temat dyskutować. Nie reklamuję, nie polecam i nie wychwalam tych używek i nikt inny tego robić także nie powinien.

Częściowo pewnie dlatego, że nasze rozmowy mogły zostać odebrane właśnie jako 'promocja ćpuństwa' ( ;) ), częściowo dlatego, że całkowicie zjechano w off-top, odbiegając od pierwotnej koncepcji autorki tematu, która szukała pomocy. Osobny temat to dobra sprawa, tam po prostu waliliśmy off-topy.

Dopalacze (RC)

przez depas 09 wrz 2014, 12:35
Czekam aktualnie na dostawę porcji rc, śledzę wędrówkę mojej przesyłki na stronie Poczty. Cholerstwo utknęło w Zabrzu :evil:
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

Dopalacze (RC)

przez Psychoanalepsja_SS 09 wrz 2014, 12:48
Też dostanę dzisiaj szlachetną paczkę ;).

Dopalacze (RC)

przez PinstaH 09 wrz 2014, 12:48
No i widzisz Depas..., ja mimo że święty nie jestem w swojej przeszłości to jednak jestem zdania że to zbędny wątek ...a przynajmniej nie powinien być na tym forum.
Parogen - 20mg - 40mg (aktualnie 20mg)

Dopalacze (RC)

przez depas 09 wrz 2014, 13:05
Psychoanalepsja_SS napisał(a):Też dostanę dzisiaj szlachetną paczkę ;).

A ja się właśnie obawiam że na swoją zaczekam do jutra, mimo że zamówienie złożyłem w piątek po 15tej.

-- 09 wrz 2014, 13:07 --

PinstaH, zauważ że na tym forum jest całe mnóstwo tematów nie mających nic wspólnego z nerwicą czy w ogóle zdrowiem w żaden sposób, ludzie piszą o swoich hobby, włosach w nosie i wymieniają się wskazówkami na temat pieczenia ciast. Dlaczego nie moglibyśmy pisać o stosowaniu używek, zwłaszcza że mówimy o legalnych rzeczach?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

Dopalacze (RC)

przez Reiben 09 wrz 2014, 13:09
no niech Wam bozia da zdrowie
Reiben

Dopalacze (RC)

przez Kalebx3 09 wrz 2014, 14:12
no niech Wam bozia da zdrowie

i rozum :lol: :mrgreen:

-- 09 wrz 2014, 14:25 --

-apropo rozumu , nie macie tam jakiegos RC co by chociaż troche go dodał ( zamiast jak zwykle rył banię )? ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dopalacze (RC)

przez wiejskifilozof 09 wrz 2014, 14:46
depas napisał(a):Co masz na myśli..?

Podobno sklepy zamknięte, a co raz więcej młodych ludzi sięga.

Dopalacze (RC)

przez depas 09 wrz 2014, 14:54
Zawsze sięgali i zawsze będą sięgać, nie ma na to rady, legalne czy nie. Ja do 20 roku życia byłem przekonany że nigdy nie sięgnę po dragi, a tu taki psikus.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

Sortuj wg