duży problem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

duży problem

przez anonim98 30 sie 2014, 12:14
Problem polega na tym, że ludzie w moim przedziale wiekowym (mam 16lat) pogrążają się w narkotykach. Wynika to z tego że tu gdzie mieszkamy, nie ma kompletnie co robić. Nastoletni ludzie szukają w narkotykach rozrywki, jakiegoś urozmaicenia. Wszystkie rozmowy które odbywają się przy papierosie (każdy już pali..), krążą wokół jednego- trawa, nuda. Nie wiem co mam z tym zrobić... To już nie jest to co kiedyś... Już wolę zostać w domu, pooglądać tv, zagrać w jakąś grę, ugotować coś, ale przecież nie można odcinać się od otoczenia... Nie wiem czy dobrze robię izolując się od nich :(. Z drugiej strony nie chcę mi się już słuchać ciągle o tym samym...

duży problem

przez Yumekui 30 sie 2014, 12:51
Izolowanie się nie jest opcją, ponieważ to później odbije się na Tobie. Chyba, że masz w zasięgu inne osoby z którymi możesz teraz a także w przyszłości spędzać czas. W takim wypadku warto trochę się odciąć od tej grupy permanentnych stonerów.

duży problem

przez Radzim 30 sie 2014, 23:05
narzuć własny temat tym ludzikom
może to będzie sposób zrób się kratywny :)
Polecamy Ośrodek Terapii Uzależnień w Szklarskiej Porębie
Skuteczna terapia seksoholizmu w ośrodku współuzależnień

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

duży problem

przez Follow_ 30 sie 2014, 23:08
Myślę, że lepiej wychodzisz na odcięciu się niż zmuszaniu do towarzystwa ludzi, którzy pogrąząją się w czymś co teraz tylko jest zabawą...

Może znajdź sobie inne towarzystwo, masz jakieś opcje?
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

duży problem

przez wiejskifilozof 31 sie 2014, 09:30
A musisz być w takim towarzystwie ? Nie wierzę,że nie mam w Twym otoczeniu innych ludzi.

Sortuj wg