odrealnienie

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

odrealnienie

przez karambit 09 lip 2014, 13:34
Nie znalazłem odpowiedniego działu, więc pisze tutaj (nie jest uzależniony). Paliłem MJ może z 6 razy, ten ostatni to był koszmar. Było to w piątek 13 ubiegłego miesiąca. Więc minęły od tamtego czasu 3 tygodnie z czymś. Było to tak, że po zapaleniu naszły mnie lęki, że to koniec, że odszedłem. Potem wydawało mi się, że to sen ale to była jawa. Przeszło po kilku godzinach, lecz tydzień później leżałem w domu i faza wróciła. Do dzisiaj czuję odrealnienie, mam słabszy wzrok i boję się, że to wróci. Pisałem z osobą co to miała i pisała, że to minię tylko muszę przestać o tym myśleć ale nie umiem o tym nie myśleć. Boję się, że to wróci itp. Jestem osobą łatwo się stresującą, łatwo wpadam w panikę, wstydliwy. Co mi radzicie? Jakieś witaminy na pomoc? Biorę magnez. Pomożecie?

-- 09 lip 2014, 14:05 --

Przepraszam ale nie da się edytować, mam jeszcze problemy ze wzrokiem.

odrealnienie

przez Nastia 09 lip 2014, 15:38
No przy takich objawach to psycholog, psychoterapia, być może psychiatra. Warto jak najszybciej reagować :smile:
Magnez swoją drogą możesz łykać.
Przestać o tym myśleć? Wow, co za mądra rada, brrr.

odrealnienie

przez jakubgrabowski 22 lip 2014, 11:35
Nie pal już więcej, bo może ci taki stan zostać na dłużej i będą kłopoty z tego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

odrealnienie

przez Franz Maurer 22 lip 2014, 12:26
Miałem tak samo. Po 5 latach z MJ miałem dwa bad-tripy w ciągu 3 miesięcy. Po tym drugim miałem podobne objawy jak ty. Poczytaj moją historię, którą opisałem tutaj:
dziwna-reakcja-na-alkohol-oraz-moja-historia-t50679.html

Jak masz jakieś pytania to wal ;) Najważniejsze, żebyś już nigdy nie palił MJ.

Sortuj wg