uzależnienie od przyjemności

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez macieywwa 28 maja 2014, 19:56
smutne, ze tylko raz na trzy tygodnie i do tego na tle nerwowym :D... intensywnosc masturbacji nie jest chyba wyznacznikiem wiedzy o życiu...tylko faktycznym zapotrzebowaniem na przezycie chwili uniesienia :D
malym mlekolakiem i do tego parówkozerca....z ładnymi dłonmi
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez jolantka 28 maja 2014, 20:01
ostatnio, jak byłam w ciągu złapałam się na tym, że podczas jednej z 'kompulsji' odłączyłam świadomość i rozwiązuję jakieś równanie matematyczne w głowie :D także w życiu nie idzie mi nawet porządny onanizm, nawet to wygląda groteskowo, eh
jolantka

przez nieboszczyk 28 maja 2014, 20:27
macieywwa napisał(a):zapomniał ze istnieje cos takiego jak prezerwatywa :D a kobieta płodnych dni w cyklu, ma max 9 :D

z tym różnie bywa
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez macieywwa 28 maja 2014, 20:47
jolantka, moze jara Cie matma i własnie w takich chwilach rozwiązujesz zadania, zamiast pomyslec o jakim atrakcyjnym facecie badz kobiecie/według zainteresowań/ :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Lethality 29 maja 2014, 14:10
jazzowa napisał(a):gdzie napisałam że CODZIENNIE chodzę z kimś do łóżka?

Serio xDDD Cały pierwszy post praktycznie:
jazzowa napisał(a):a prawda jest taka że nie ma nawet dnia, żebym kogoś nie miała ( i nie piszę tu o związku )

-- 29 maja 2014, 13:18 --

Problem poważny w sumie, ale nijak nie mogę się skupić na tym, aby napisać coś sensownego poza tym, że autorka jest podobna do mnie i mam na nią ochotę :D

przez jazzowa 29 maja 2014, 14:48
KochajacyFacet,

zostałam źle zrozumiana. napisałam, że nie nie było dnia żebym kogoś nie miała, NIE MIAŁAM NA MYŚLI SEKSU :)

ale o to że, zawsze jest KTOŚ w moim życiu, czyt. z kimś się spotykam, z kimś pisze .... nie chodzi tu o bliskość fizyczną - nie zdarza się ona aż tak często.
to takie uzależnienie od 'posiadania' kogoś, kontaktu z kimś, świadomości że o kimś myślę, ktoś o mnie ... że może coś z tego będzie, o ;)
lepiej złamcie mi serce niż nos.

Sortuj wg