uzależnienie od przyjemności

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez macieywwa 28 maja 2014, 15:29
jazzowa, az strach przyjsc na Warszawskie spotkanie, jak bedziesz...jeszcze zatargasz mnie do kibla/moge z poczatku protestowac ale to tak dla własnego ego, ze nie uległem tak łatwo pokusie/ i wykorzystasz :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez macieywwa 28 maja 2014, 16:22
jazzowa, zarty, zartami ale jakoś nigdy nie patrzyłem na kobiety które latwo ulegaja a wrecz same sugerują po wieczorze w klubie, ze maja ochote na niezobowiązujący sex, przez pryzmat zaburzenia i tego ze chca a tak naprawde musza bo cos je do tego pcha, cos czego same nie potrafia zrozumieć, ze tak naprawde jest to dla nich problem który należny leczyć.

przez nieboszczyk 28 maja 2014, 16:32
jazzowa napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):
jazzowa napisał(a):

nieboszczyk
a może to ty masz jakiś problem z seksem ;> ale cóż, jeśli nie wyglądasz, to nic nie poradzisz, wtedy tylko loty ci zostają ;)

dla mnie muzyka jest za pewne jeszcze czymś więcej niż dla ciebie latanie, a mimo wszystko nie jest substytutem seksu.
tego się nie da porównać ;)
cierpię zawsze kiedy nie mam jednego z powyższych

oddawanie strzałów oraz loty również nie wymagają lojalności i zaangażowania.dzisiaj kałasznikow,jutro pepesza,za tydzień mosin etc.tak samo lotnictwo.za miesiąc RYANAIR,za pól roku awionetka,za miesiąc szmata...wolisz seks czy muzykę?bo nie znam niczego przyjemniejszego niż loty i strzały a ty piszesz że bardziej lubisz muzyke niż ja loty.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez macieywwa 28 maja 2014, 16:50
nieboszczyk, ciezko Ci zrozumiec ze jedni lubia sex i czerpia z niego przyjemnosc w przeciwieństwie do Ciebie, bo ty wolisz postrzelać sobie na strzelnicy czy polatać szybowcem czy hooj wie czym jeszcze...
jedni lubia rybki drudzy akwarium i jedni drugim nie powinni mówić co maja robić.
chcesz strzelac, strzelaj, chcesz latac, lataj....
ktos inny chcesz uprawiac sex, niech sie bzyka, jego dupa, jego sprawa i hooj kogo to obchodzi czy ma dwóch czy trzech partnerów w tygodniu.

przez nieboszczyk 28 maja 2014, 17:04
macieywwa, masz rację ale na strzelnicy ani w powietrzu nie złapiesz adidasa ani nie zleci ci bachorzątko na deserek i nie wstyd strzelać i latać.można to robić z czystym sumieniem.balistyka i lotnictwo nigdy nie były tematem tabu i można robić to z twarzą i te czynności są nieszkodliwe dla innych.na strzelnicy i w aeroklubie nie czuc brzydkich zapachów.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez scarlett33 28 maja 2014, 18:48
Może dlatego jestem uzależniona od benzo bo jestem uzależniona od przyjemności? Kiedy mam takie straszne lęki i wezmę klona od razu przyjemniej... Oczywiście żartuje,wolałbym nie musieć mieć takich przyjemności nieboszczyk, wiesz, jeśli chodzi o seks to wystarczy po prostu dobrze trafić i jest zajebista przyjemność. Bo z byle kim i byle jak to faktycznie chujówka ;)
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

przez macieywwa 28 maja 2014, 18:57
scarlett33, nieboszczyk nawet gdyby trafił na super laske, znajaca cała kamasutre, sex nie sprawiłby mu przyjemnosci, bo jest do niego uprzedzony a potwierdza to pisanie o zapachach, hifach i oczywiscie następstwem sexu jest gromadka dzieci..
zapomniał ze istnieje cos takiego jak prezerwatywa :D a kobieta płodnych dni w cyklu, ma max 9 :D

przez jolantka 28 maja 2014, 19:04
Matwieje, czy Ty kumasz te bazę, że nie chodzi o awersję do seksu jako takiego, tylko traktowanie seksu jako panaceum na swoje problemy emocjonalne? Jak grasz w bierki, żeby zniwelować stres po pracy w korpo, to jest to nieszkodliwe, ale jak jak codziennie z kim innym leziesz do łóżka w ramach panicznej potrzeby zaspokojenia bliskości, to jest to BARDZO szkodliwe. Zresztą autorka postu sama przecież napisała, że ma problem i chce otrzymać w tym względzie pomoc. Więc wmawianie jej, że wszystko jest okej jest kompletnie nie na miejscu.
jolantka

przez macieywwa 28 maja 2014, 19:17
jolantka, ciotka, ja nikomu nie wmawiam ze jest to wporzadku ale nie jest to tez powód aby kogokolwiek gnębić czy napastować z tego powodu .
Dla kogo jest szkodliwe sypianie z rożnymi partnerami, bo jakos nie jarze...
no własnie dla jednego gra w bierki, strzelanie czy latanie jest odskocznia a dla innych sex, niebezpiecznie robi sie wówczas jesli tracimy nad tym kontrole .
tak samo jak z alko czy dragami, wszystko jest dla ludzi tylko musimy znac umiar.

przez jolantka 28 maja 2014, 19:22
no z różnymi 'raz na czas' to hulaj dusza, seks jest ponoć potrzebny dla zachowania właściwej higieny psychicznej. ale to co pisze autorka, że potrafi codziennie iść do łóżka z kimś innym po to by szukać bliskości i zamaskować samotność - to jest niedobre. To jest deptanie własnej wrażliwości, totalne pogubienie i błędne koło. Tym bardziej, że nie jest tak, żeby jej samej było z tym dobrze i żeby nie widziała problemu, skoro sama o tym pisze i czeka na radę

-- 28 maja 2014, 19:23 --

no toż ona napisała, że straciła kontrolę, c'nie?
jolantka

przez macieywwa 28 maja 2014, 19:31
jazzowa napisał(a):eee tam, nie jestem zwierzątkiem żebym aż tak nie umiała opanować swojego popędu....
nie wspomniałam tu, że w swoim uzależnieniu ciągle uprawiam seks z innym ... najczęściej chyba i tak sama ze sobą ;)

mysle ze z jazzowa nie jest az tak zle jak myslisz...

przez jolantka 28 maja 2014, 19:34
z pierwszego postu wynikało, że jest źle, ale jeśli głównie się masturbuje, to o czym jest wgle ta gadka...
jolantka

przez macieywwa 28 maja 2014, 19:42
jolantka, toć kobietki lubia troszke podkoloryzowac każda historie....nie wiesz o tym ciociu :D

przez jolantka 28 maja 2014, 19:45
jestem tylko małym mlekołakiem, a okresy kompulsywnej masturbacji na tle nerwowym zdarzają mi się tylko raz na trzy tygodnie, więc za dużo o życiu nie wiem, matwieje
jolantka

Sortuj wg