Skocz do zawartości
Nerwica.com

igła w stogu siana


Jadzka

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam nadzieję - poparta przeszukaniem watków-że sie nie powtarzam. Jesli tak prosze mnie przesunąc we własciwe miejsce. Temat ważny, i nabrzmiał we mnie po wczorajszym dniu juz chyba wystarczająco by zapytać Was o doświadczenia w tym zakresie.

Chodzi o Ośrodki Terapii Uzależnień, niepubliczne. Niewątpliwie są w tym kraju miejsca, gdzie ludzie profesjonalnie podchodza do tematu i chwała im za to. Wierzę, że pobyt w takim miejscu - stacjonarnie - jest dla wielu uzaleznionych milowym krokiem do przodu w walce z nałogiem ale wiem, że bardzo wiele zalezy od tego gdzie sie trafi. Wczoraj przywiozłam mojego dobrego przyjaciela z miejsca, które sam sobie wyszukał. Inna sprawa, że szukał tak by nie było zbyt daleko ale trafił wyjątkowo nieszczęsliwie - do pewnego przybytkiuw Ustroniu.Usługa usłudze nierówna - terapeutyczna także, pacjenci racza sie tam alkoholem na terenie ośrodka a szef przymyka oko bo najzwyczajniej w świecie robi biznes-w najgorszym tego słowa znaczeniu. Mój znajomy spakował walizki i uciekł - "by się jeszcze bardziej nie pogrążyć" jak sam twierdzi.Wczoraj rozmawialiśmy dlugo o tym w jaki sposób można zweryfikować miejsce gdzie chce sie podjac leczenie.Dlatego będe wdzięczna jesli podzielicie sie ze mną waszymi doświadczeniami - jesli rzecz jasna takie są- dobre, złe, dotyczace tego na co zwracacie, zwracaliście uwage przy wyborze miejsca.O co pytać, co sprawdzać by sie nie "przejechać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×