Leki a miłość

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Leki a miłość

przez monapayne 29 kwi 2014, 21:32
Masz rację, ale tylko w tym, że trollowanie. Niezwykłe trollowanie, jak droga mleczna i piosenka nirvany.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Leki a miłość

przez dar 29 kwi 2014, 22:11
Mi może trochę rozwaliło, a raczej trochę wpłynęło na związek. Leki jak i sama depresja/nerwica miało to jakiś wpływ na podejście do związku partnerki ale wnioski są takie że nie była warta tego związku i kolejnych miesięcy straconego na nią czasu. Jednak ona też nie była normalna heheh :lol: Podziękowałem jej pięknie za związek i tyle... Niestety życie bywa ciężkie :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Leki a miłość

przez vifi 29 kwi 2014, 23:53
Często słyszałem że leki potrafią przytłumić uczucia. Te które robią "mumię" to raczej powinien być etap przejściowy, bo na dłuższą metę to by było spore wyzwanie dla związku. Chociaż pewnie możliwe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Leki a miłość

przez elo 29 kwi 2014, 23:55
vifi napisał(a):Często słyszałem że leki potrafią przytłumić uczucia.

ta glownie te negatywne a komus przytlumilo milosc to nie mam pytan
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Leki a miłość

przez monapayne 30 kwi 2014, 12:14
elo, bez smutku nie ma radości. Tej prawdziwej. Chyba, że taka zamerykanizowana...
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Leki a miłość

przez Kasia* 29 maja 2014, 09:41
Bo ja wiem....pewnie nie tyle leki co jak ktoś ma dziwne priorytety to bywa kiepsko

Leki a miłość

przez freda 29 maja 2014, 10:29
pierwsze podejście do leków dało mi siłę by zakończyć związek z facetem,ż którym mam dziecko.potem poznałam mojego męża ,ślub brałam nie będąc już na lekach.potem ciąża i znów leki,potem poród bez leków i po dwóch miesiącach leki i tak w koło macieju.czasem jestem zoombie-ale mam dwójkę dzieci,dom ogród, zwierzęta i nie ma leżenia.wygląda to tak-wstaję i jest sranko,rzyganko,trzesawka,omdlenia i przygotowanie dzieciaków do szkoły,,wyprawa w miasto,obiad,pielenie w ogródku,karmienie zwierzaków,a w międzyczasie sranko i rzyganko :mrgreen: ale to nerwica i nie pozwolę by rozwaliła mi życie.a mój mąż przytuli gdy jest źle ,ale i trzaśnie ręką w stół gdy za dużo sobie wmawiam i kombinuję :D moim zdaniem prawdziwego związku ani leki ani choroba nie rozwalą :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

Leki a miłość

przez aqtava 29 maja 2014, 21:50
Leki tłumią emocje, nie uczucia. Mogą cię tak zmulić, że nie będziesz na siłach wpaść w złość czy euforię, ale na pewno nie wyłączą ci miłości.

Sortuj wg