LEKOMANIA, kto lubi wcinać więcej leków niż potrzeba...?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez AddictGirl21 01 mar 2014, 23:33
AmnuM, Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, biiiiiiiiiiiiiiii, baaaaaaaaaaaaa.......odpierdziela mi, he :why:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Arhol 01 mar 2014, 23:46
przyjdzie trzeźwość i znów będzie gorzej.

:roll:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez AddictGirl21 01 mar 2014, 23:49
Kestrel, Nawet nie chcę o tym myśleć bo zwariuję................... :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 01 mar 2014, 23:50
Nie obrażając cię,to już mogło nastąpić.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez AddictGirl21 01 mar 2014, 23:51
Kestrel, Nie przeczę.......pewnie masz rację.....a raczej napewno....

przez Arhol 01 mar 2014, 23:55
Choć jeszcze nie ma tragedii aż takiej,jeszcze siedzisz tu,w sieci,piszesz,masz świadomość że jesteś,nie owijając w bawełnę - w gównie do pasa albo głębiej.

Dobra,kończę wywody,i tak to nic nie da
Moderator

przez AddictGirl21 01 mar 2014, 23:57
Z głębi siebie wołam Cię
Otwórz oczy, zobacz mnie
Każdy oddech boli wciąż
Ściska gardło, boję się

W olbrzymiej pustce zgubiłam się
Raniące myśli wciąż chwytam
Przełknę, zapomnę, ucieknę stąd
Zamykam oczy, znikam

Otul mnie, śnie, sobą okryj mnie
Nie zostawiaj samej

Staram się, przykro mi
Trudno, nie potrafię nic
Nie każ mi, już nie mam sił
Tak mi wstyd, tak bardzo wstyd

Nie wiem już, jak myśleć mam
Nie chcę się takiej, już nie chcę tak
Zamykam oczy i nie ma mnie
Tak przed bólem schowam się

Otul mnie, śnie, sobą okryj mnie
Nie zostawiaj samej

Rozdarcie, chłód, drżenie rąk
Bo to, to nie tak, nie moje
Ucieknę stąd, ucieknę w sen
Przemienię, na sobie, w sobie

Przyśni mi się piękny sen,
Że nie było mnie nigdy
Odpływam już i znikam gdzieś,
By już nie obudzić się.

Obrazek

przez Labradorek 02 mar 2014, 00:08
AddictGirl21, cholernie mi przykro że tak sie czujesz,to musi być koszmar. Ale nie sądzisz że ćpając tylko tuszujesz na chwile ten ból? Nie chce Cię umoralniać, ale wiesz jaki to może mieć finał. Trzymaj się ciepło i duuuuzo siły Ci życzę!

przez deader 02 mar 2014, 10:08
Muahaha co tu się wyprawia jak spałem :D

Nihil6, "ból dupy" to masz raczej ty, nie umiejąc przełknąć tego że ktoś może być ćpunem przeciwnym propagowaniu narkomanii. Nie mieści się w główce, co? ;) Chcesz sobie ćpać i się tym podniecaj, to sobie ćpaj i się podniecaj, ale czemu akurat na forum gdzie ludzie próbują PRZESTAĆ ćpać??

Nie musisz odpowiadać, ja dobrze znam mechanizm. Wiesz że siedzisz w gównie, wiesz że nie udaje ci się z niego wyjść - odwracasz wiec kota ogonem, twierdzisz że to twój wybór; w ten sposób jednocześnie utrzymujesz w swoim przekonaniu pozorną "kontrolę" nad swoim ćpactwem i wywyższasz się spośród tych którzy w cwoim ćpaniu się męczą.

AddictGirl21 napisał(a):AmnuM, Wiesz, rozsadza mnie od środka. Szczerze, chce się odurzyć na maksa, żeby nie czuć, nie widzieć tego całego bagna dookoła. Pustka. Pustka. Mam dosyć kurva. Rozpierdziela mnie na kawałki. Niedługo wybuchnę!!!Chcę zaćpać się prawie, że na śmierć i niech tak mnie trzyma do końca życia. Życie jest tak gówniane, że szkoda tracić na nie czasu!!!

AddictGirl21 napisał(a):AmnuM, Zobacz to, zobacz tych heleniarzy jak im jest dobrze. Obejrzyj ten dokument. Poświęć trochę czasu. Wiem, to patologia ale oni nie mają czasu myśleć, oni płyną, swobodnie i bez lęku....

Wiecie w czym różni się "jęczenie" adictGirl od "jęczenia" innych użytkowników? Inni sobie pojęczą w odpowiednim temacie jak to im źle, do dupy i jaki świat jest ch*jowy, po czym wstają od komputera i idą dalej ciągnąć swój wózek. A pani AddictGirl wstaje po to żeby wpierdzielić kolejną tabletę i napisac jakie to zajebste.

Doprawdy, od takich wypowiedzi jest Hyperreal. Tu nie chodzi o treść, tu chodzi o ton. Nie mam nic przeciwko ludziom mówiącym o swoim uzależnieniu, nie mam nawet nic przeciwko ludziom w umiarkowanym tonie dyskutujacym o takiej czy siakiej substancji. Ale to - ??? Przecież cały ten temat to parodia ćpuńskiego bloga, ja wiem że lubimy offtopy, ale co ma wrzucanie clipów Red Hotów do tematu wątku? Co ma do tego opowiadanie przez autorkę czego to się przed chwilą nie naćpała, ile nie wciągnęła, czym to zapiła? Czemu w takim rozmarzonym tonie opowiada o helupach?

Weź się dziewczyno zgłoś do Warsaw Shore, tam zagwiazdujesz; jest na forum wiele rang, ale "attention whore" to chyba jeszcze nie ma.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez AmnuM 02 mar 2014, 10:30
Takie filmiki mogą propagować wśród świeższych popęd do opioidów. Na mnie to działało jak diabli. Nie będę dużo mówił, bo co tu mówić...

przez deader 02 mar 2014, 10:39
AmnuM napisał(a):Takie filmiki mogą propagować wśród świeższych popęd do opioidów. Na mnie to działało jak diabli.

Kwintesencja tego o czym dziamgam od 20 stron.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Artemizja 02 mar 2014, 10:40
Szczerze mówiąc, to nie podoba mi się to, co dzieje się w tym wątku. Nie tylko ze względu na przepychanki słowne, ale przede wszystkim na samą autorkę. Mam wrażenie, że tymi wpisami zamiast sobie pomóc, to się napędza....
Owszem, Forum jest od tego, żeby wyrażać swoje uczucia, mówić o bolączkach, ale taki stan rzeczy, jaki przedstawia autorka podchodzi pod leczenie...
Ciągłe przedstawianie tego, co się zażyło można porównać do ciągłego pisania o kaleczeniu się. Wałkowanie tego tematu, wymienianie się sposobami na okaleczanie, jest szkodliwe. Wiem, jak kiedyś na mnie to działało. Dlatego teraz zawsze ostro reaguję, jak coś takiego zobaczę. Egzaltowanie się takimi rzeczami nie działa dobrze ani na samych zainteresowanych, ani na innych. Dlatego właśnie zastanawiam się, czy podobnie nie dzieje się z tym tematem...

AddictGirl21, czy Ty nie widzisz, jak bardzo sobie szkodzisz? Podejrzewam, że niestety nie. I w tym jest problem. Na tym etapie, rozsądny dialog wydaje się niemożliwy. Robisz sobie krzywdę...
Ze względu na to, że nie lubię pochopnie działać i zamykać wątków, to dam Ci szansę. Możesz pisać o uczuciach, o tym, co Cię boli, jak się czujesz, rozmawiać o tym z Forumowiczami, ale jeśli będziesz podawać, ile czego wzięłaś, opisywać to w najdrobniejszych szczegółach, to bez ostrzeżenia zamknę wątek.

deader, w tym, co piszesz jest dużo racji. Zobaczę, jak autorka zareaguje na to, co napisałam. W razie potrzeby zamknę wątek. Proszę Cię jednak, żebyś hamował się z określeniami.

Nie chcę pochopnie zamykać wątku, poobserwuję, co będzie się działo dalej i wtedy zadecyduję. Na razie proszę wszystkich o panowanie nad sobą i swoimi słowami.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez AmnuM 02 mar 2014, 10:42
Deader, Nefertari JA też wałkuję, że ten wątek nie ma sensu.A wiem co mówię. Tylko wy mnie ciągle do cholery nie rozumiecie. deader jest najbliżej.

przez AddictGirl21 02 mar 2014, 10:50
Nefertari, Dobrze, będę już grzeczna.Poza tym dziś zaczęłam dzień od dzikiego tańca przy RMFM MAX, tak na dobry początek dnia!
Ostatnio edytowano 02 mar 2014, 10:52 przez AddictGirl21, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg