LEKOMANIA, kto lubi wcinać więcej leków niż potrzeba...?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez slow motion 27 lut 2014, 15:15
Moim zdaniem ostatnim filmikiem dziewczyna naruszyła regulamin gdyż obraziła użytkowników forum.

nazywanie "dziwką", grożenie oraz sugerowanie kalectwa umysłowego kolegi deadera jest moim zdaniem grubym przegięciem.(tym bardziej, że go nie zna) Na pewno nie wziął sobie tego do serca, bo wie w jakim stanie koleżanka się znajduje.

AddictGirl21, Ja się tylko wypowiem tyle, że jest przykro patrzeć na taki obraz i na prawdę mi Ciebie szkoda. Próbujesz zwrócić na siebie uwagę, ale jaki właściwie cel chcesz osiągnąć?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez TEUFEL 27 lut 2014, 15:16
AddictGirl21, Kiedy jakiś nowy filmik?
TEUFEL

przez AddictGirl21 27 lut 2014, 15:20
TEUFEL, Ta powyżej zarzuca mi, że próbuję zwrócić na siebie uwagę więc no nie wiem no, no, aż się zaczęłam jąkać ze strachu, zrezygnuję z video filmików bo tylko siebie ośmieszam he.....................żart. A poważnie nie wiem kiedy będzie następny, jak odbije mi kolejna palma :great:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 27 lut 2014, 15:46
slow motion napisał(a):Moim zdaniem ostatnim filmikiem dziewczyna naruszyła regulamin gdyż obraziła użytkowników forum.

nazywanie "dziwką"

Heh, czyli jednak co człowiek to opinia... Mi tam wyzywanie od najgorszych nie przeszkadza, w końcu po to są pewne słowa żeby wyrażać pewne emocje, a że emocje czasem "pękają" to i słowa nie-tak-ładne mają prawo polecieć. Moim zdaniem na forum gdzie jest multum osób zaburzonych, wyzywanie nie jest niczym grzesznym, ot, ujście emocji. Za to dużo bardziej przeszkadza mi to że Addict Girl wypisuje jakie to gówno i syf te leki które bierze, a zaraz potem z kiślem w majtach podnieca się czego to się nie naćpała. Mindfuck do kwadratu. To mi dużo bardziej przeszkadza, bo wyzwiska po mnie spływają, ba, jak chce to niech obraża moją matkę, ojca, dziadków - popier*dolona jest to jej wolno. Ale ja jestem ćpunem z długą abstynencją, i czytanie tego jak ona się podnieca ćpaniem budzi we mnie tego ćpańskiego demona. Już pisałem, że wcześniej do głowy by mi to nie przyszło, a po poczytaniu jej postów zapierdzieliłem clonazepam przez nos - wbrew wszelkiej logice.

slow motion napisał(a):sugerowanie kalectwa umysłowego kolegi deadera jest moim zdaniem grubym przegięciem.(tym bardziej, że go nie zna) Na pewno nie wziął sobie tego do serca, bo wie w jakim stanie koleżanka się znajduje.

Kalectwo umysłowe na pewno jakieś posiadam, w końcu jakbym nie posiadał to by mnie tu nie było. Nie wziąłem sobie tego do serca, jak najbardziej, ale nie dlatego że "wiem w jakim stanie się koleżanka znajduje" bo jak na moje oko połowa tego co pisze to ściema. Najpierw jest "poważaną i szanowaną osobą" - potem "zepsutym egzemplarzem bez pracy". Najpierw pisze że lekarstwem dla uzależnionych od benzo jest zamiana jednego benzo na drugie, potem na trzecie, pory roku Vivaldiego normalnie; potem pisze że to syf, gówno, i trzeba leczyć elektrowstrząsami. No i bezrobotna ćpaczka którą stać na oxycodon, tatuaże, e-papierosy, tja, już w to uwierzę.

Nie wziąłem do serca, bo panna ewidentnie pierdzieli farmazony, jak na przykład nazwanie mnie nieudacznikiem życiowym. Fakt, Rockefellerem nie jestem, ale śmiem (bez chełpienia się) stwierdzić że swoją pracą i zawzięciem osiągnąłem pewne rzeczy w życiu, nie będę się przechwalał tutaj jakie bo kto ma wiedzieć to wie (czy to z forum czy ze zlotu) a kto chce się dowiedzieć to zawsze sobie może moje posty postudiować.

Bogata gówniara która histeryzuje przesadnie, wzięłaby dupę w troki i w miesiąc-dwa zmieniła sytuację o co najmniej 90 stopni. No ale jak ona mówi że jest bezrobotna, że nigdzie jej nie przyjmą - to widzę, że to jest pierdzielenie, bo praca w jej mniemaniu to pewnie tylko biurówka i 5000 na rękę. Niestety, jak się jest ćpunem to trzeba odpokutować za swoje debilne decyzje. Ja 10 lat temu zapieprzałem jako pomocnik drwala, ganiałem jako pomocnik geodety, byłem wróżką na smsy - za psie pieniądzie, ale za SWOJE pieniądze. Teraz jestem kierownikiem działu druku wielkoformatowego w drukarni. Skoro taki debil jak ja zdoła osiągnąć coś takiego, to taka super-osoba jak AddictGirls na pewno jest w stanie osiągnąć jeszcze więcej, nie..? ;)

Podsumowując - ja nie czuję się obrażony, tylko zniesmaczony.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez MisiastaWW 27 lut 2014, 15:48
Znam dużo osób uzależnionych od leków przeciwbólowych jak ketonal, znajomy łyka non stop. Jak czasem nie ma tabletki robi się agresywny. Kiedyś masę starszych pań było uzależnionych od tabletek z krzyżykiem.

przez *Wiola* 27 lut 2014, 15:48
Sorry , przyznaję , że nie oglądałam tego filmiku , po prostu uznalam , ze nie warto , ale w takim wypadku zaraz obejrzę ;)

-- 27 lut 2014, 14:56 --

naprawilam swój błąd ;)
Moderator

przez deader 27 lut 2014, 16:01
*Wiola* napisał(a):naprawilam swój błąd ;)

Ja też śpieszę z naprawieniem mojego przeoczenia: droga Addictgirl, "deader" nie oznacza w żadnym wypadku "wymarły". Jest to drugi poziom stopniowania przymiotnika "dead" i oznacza "bardziej martwy".

przez AddictGirl21 27 lut 2014, 16:35
deader, Okey Deader, bardziej martwy.....ok........ile Ci jeszcze potrzeba żebyś był zupełnie martwy? ŻART. Szczerze, sorry za najazd ale Ty też na mnie najeżdżasz non stop, logiczne jest więc to, że będę się buntować.

przez khaleesi 27 lut 2014, 16:40
o kurde :shock:

ja lekomanii nie mam. Zażywam to co mi zapisuje lekarz i tyle. Nie chce się otumaniać lekami ale przy moim ZOK i depresji to muszę zażywać. :(
Ostatnio edytowano 27 lut 2014, 16:49 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez deader 27 lut 2014, 16:49
AddictGirl21 napisał(a):sorry za najazd

Ueee..? Jaki najazd? Dziewczyno, żeby mi pojechać to byś się musiała wysilić trochę. Jak na razie najbardziej wkur*wiające są te pieprzona kursywa i bold który za każdym cytatem muszę usuwać...

przez buka 27 lut 2014, 17:09
najazd to będzie jak puszcze pierda bo już mi się zbiera po przetrawieniu treści
kurde,a może to niegłupi pomysł fejma szukać tutaj?wrzuce wywiad ze swoim kotem

przez AddictGirl21 27 lut 2014, 17:16
Ok, video lajtowe, bez wyzwisk i prostujące co nie co, tym razem bez żartów.

przez elo 27 lut 2014, 17:23
ej serio nagrywasz to zebysmy sie posmiali? bo wpierw zalozylam ze masz osobowosc narcystyczna i szukasz ujscia : P
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez buka 27 lut 2014, 17:26
o,dres trzypasmowy,mnie stać tylko na 2 to wstyd troche się na wizji pokazywać:[

ps.jak jest ładna pogoda i świeci słońce to wyp.na dwór;)

Sortuj wg