Seksoholizm - spotkania SA

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez jazzowa 22 gru 2013, 17:48
POmijając, że jestem uzależniona od wielu innych rzeczy ...

Czy ktoś uczęszczał na spotkania Anonimowych Seksoholików?
Od dawna zaczynam się zastanawiać czy mam z tym problem, bo od dawna zaczyna to mnie przerastać
atakuje każdą sferę mojego życia, kace moralne, psucie relacji z różnymi osobami
wszędzie widzę seks, żartuję o seksie, mówie, myślę o seksie - jest wszędzie
zmieniam partnerów, nie nagminnie, ale od dłuższego czasu nie mogę się dlatego ustatkować, bo albo zaczynam od stosunku, albo zdradzam
ostatnio obiecałam sobie że koniec i faktycznie uspokoiłam się znacznie, ale niefortunnie upiłam się i to siedzi gdzieś tak w mojej podświadomości że robie to bez kontroli (akurat to niczego nie doszło, ale i tak zachowywałam się skandalicznie)
uzależnienie od seksu, czy od bliskości - mój psychiatra powiedział że to spoko, bo po prostu nie wstydzę się mówić otwarcie że lubię się bzykać :D
ale jednak poniekąd traktuję to w kategorii problemu ...
przerasta mnie opinia publiczna, to że facetom kojarze sie z seksem (sama do tego doprowadzam mówiąc o tym), bo jednak wolałabym się grzecznie ustatkować z odpowiednią osobą i uprawiać monogamiczny nierząd
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez Kalebx3 22 gru 2013, 18:16
Czy ktoś uczęszczał na spotkania Anonimowych Seksoholików?

nie uczęszczałem ,,, ale czytałem o pewnej Grupie AS , która sie rozpadła z tego powodu, iż Mityngi traktowali bardziej do owopulnego zaspokajania nałogu . Chyba ( tak myślę ) jest to duża pokusa wewnątrz takich Grup .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez jazzowa 22 gru 2013, 18:21
no właśnie, tam są sami potencjalni kandydaci

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 22 gru 2013, 18:31
jazzowa , myslę ,że to kwestia znalezienia dobrej Grupy . Tak samo jak z AA , są grupy słabe i lepsze . W sumie też bardzo duzo zależy ile Ty sama dasz z siebie na Tych spotkaniach ( wtedy sama tyle samo weżmież z Siły grupy ) . To ,że ja raz słyszałem o takiej Grupie nie znaczy ,że wszystkie są takie trefne. Inna sprawa ,to to ,że mało raczej takich grup jest w Polsce i nawet nie za bardzo w dużych miastach . Ludzie( tutaj ) chyba bardziej się wstydzą niż obnażyć się ze swojego alkoholizmu . Jednak jeśli przez nad- mierny seks zaczynasz zauważać ,że komplikuje , ( nawet nie rujnuje ) , przynosi szkody taka " zabawa " , to powinnaś się z tym zmierzyć . A ,że w grupie łatwiej "trzeżwieć " to może poszukaj sobie takej Grupy gdzieś blisko miejsca zanmieszkania.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Candy14 22 gru 2013, 19:01
jazzowa, a poza tym co Ci dolega? Jakie masz zdiagnozowane zaburzenia?
zmieniam partnerów, nie nagminnie, ale od dłuższego czasu nie mogę się dlatego ustatkować, bo albo zaczynam od stosunku, albo zdradzam

jestes zadowolona z pozycia czy to wciaz jeszcze niezaspokojenie? seks moze byc rozny..kiepski, przecietny i super. Jaki mialas do tej pory?
mój psychiatra powiedział że to spoko, bo po prostu nie wstydzę się mówić otwarcie że lubię się bzykać :D

bo to nie jest akceptowane spolecznie i kobieta ktora lubio seks to od razu nimfomanka :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jazzowa 22 gru 2013, 19:05
Candy14, nie jestem zadowolona, bo jednak ciągle mi mało i ciągle nie mam stałego partnera, więc jak się tak rozdrabniam to bywa różnie

nie jest akceptowane, phi żeby nimfomanka - kobieta wtedy jest dzi*ka albo szmata. :)

-- 22 gru 2013, 19:06 --

Candy14, poza tym mam zaburzenia lękowe i depresyjne + zaburzenia adaptacyjne + alkoholizm ponoć, ale nie wiem

przez Candy14 22 gru 2013, 19:26
nie jestem zadowolona, bo jednak ciągle mi mało i ciągle nie mam stałego partnera, więc jak się tak rozdrabniam to bywa różnie

no wlasnie.. to bledne kolo bo przypadkowy seks bywa taki sobie i pozostawia niedosyt. Problem zniknie kiedy bedziesz z kims na stale kto bedzie w tym dobry i kto nauczy sie Ciebie zaspokajac.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez jazzowa 22 gru 2013, 19:39
dokłaaaaadnie, chciałabym być w stałym związku, ale z kimś kto będzie ogarniał te sprawy i moje potrzeby, żebym nie miała parcia na inne doświadczenia i zdrady.
ale te relacje się nie udają, bo ja psuje albo jeszcze przed, albo potem zdradą.

przez Pieprz 22 gru 2013, 19:44
jazzowa, ciezko o takiego faceta ktory bedzie w stanie zaspokoic nimfomanke. Wiekszosc lubi fantazjowac i gadac jakiki to nie sa ogierami a jak przychodzi co do czego to chca maksymalnie raz dziennie.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Candy14 22 gru 2013, 19:51
jazzowa, no to widocznie trzeba ogarnac jeszcze inne zaburzenia zeby stworzyc jakis zwiazek :bezradny:

przez jazzowa 22 gru 2013, 19:53
ważniejsza jest jakość :P ale niestety wieeeeem że niektórzy sobie lubią pogadać
dlatego też faceci sie mnie boją często, ale nie jestem wcale taka hardkorowa

przez Pieprz 22 gru 2013, 21:43
jazzowa napisał(a):ważniejsza jest jakość :P ale niestety wieeeeem że niektórzy sobie lubią pogadać
dlatego też faceci sie mnie boją często, ale nie jestem wcale taka hardkorowa

Ci co sie ciebie boją to nie są faceci w ogóle :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez jazzowa 22 gru 2013, 22:08
taaaak, mają jakieś kompleksy w sferze seksualnej.
ostatnio trafiłam na chłopaka który NIE LUBIŁ SEKSU (pisałam w innym wątku)
cóż, tak zupełne przeciwieństwo, długo ten romans nie potrwał

przez Candy14 22 gru 2013, 22:11
jazzowa, i dobrze..po co Ci facet ktory nie lubi seksu skoro Ty lubisz...zwiazek bez szans

Sortuj wg