Mój facet jest uzależniony od Metafedronu i marihuany pomocy

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Kalebx3 03 gru 2013, 18:54
Już wybrał mnie bo Mu dałam takie ultiamtum,zapisał się na terapię,ale najgorsze jest to,że przez rok mi wmawiał że nie bierze nic oprócz trawy.I jaką ja mam pewność że nie będzie ćpał jak mnie nie będzie w okolicy?

jeśli chłopak jest ogarnięty ( jak ja ) to da sobie radę z Mefem ( jak ja z Trama-h+uje) . A to,że zdarzyć się mogą wpadki to już inna, ta druga smutna strona wychodzenia z nałogu.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez śliwka_ 05 gru 2013, 17:54
Nie wiem czy zostać czy odejść...teraz mi bliżej do odejścia,nie chce być współuzależnioną...masakra jakaś ;/

przez Kalebx3 05 gru 2013, 18:04
nie chce być współuzależnioną...masakra jakaś ;/

a wiesz czego ja nie chcę i tysiące ludzi w koło ?. Każdy cos ma , ale to i tak nie zmiania faktów.
Poza tym nie tragizuj , Masakra to jest na zejściu heroinowym, albo jak umiera niewinne dziecko ,nagły wypadek smiertelny , a nie problem z uzależnieniem . Jak chłopak żyje to wszystko jeszcze przed nim.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez śliwka_ 05 gru 2013, 18:10
Kalebx3 napisał(a):
nie chce być współuzależnioną...masakra jakaś ;/

a wiesz czego ja nie chcę i tysiące ludzi w koło ?. Każdy cos ma , ale to i tak nie zmiania faktów.
Poza tym nie tragizuj , Masakra to jest na zejściu heroinowym, albo jak umiera niewinne dziecko ,nagły wypadek smiertelny , a nie problem z uzależnieniem . Jak chłopak żyje to wszystko jeszcze przed nim.

To ma być jakiś rodzaj pocieszenia?Z Twoich postów wynika,że brałeś amfe całkiem niedawno.Jesteś z tego dumny?Współczuje Twojej dziewczynie/żonie jeśli ją masz...

przez CnaV 05 gru 2013, 19:22
Prawda jest taka, że jeśli na własnej skórze nie przekona się o negatywnym działaniu tych substancji na organizm i psychikę to nie przestanie.
Teraz twój chłopak pewnie traktuje dragi jako zabawę albo ucieczkę od problemów.
""You're so afraid of love there's not much time.. All the pain inside just makes you want to die.. Love me, Don't hate me You're angry it's ok trust me come this way live in eternity... "

przez Kalebx3 05 gru 2013, 19:44
Współczuje Twojej dziewczynie/żonie jeśli ją masz...

mam , ale współczuć nie musisz .Twarda Baba , poradzi sobie ;)
Tak brałem amfę tego lata . Jakoś mi nie podeszła. Uważam ,że to narkotyk ( przy częstym używaniu ) dla skończonych debili , frustratów i pomyleńców.
.Jesteś z tego dumny?

czy jestem dumny z tego ,że przyniuchałem ? Dobre :lol: , wybacz , ale powinnas z takimi tekstami pracować na etacie w Kabarecie na Odwyku .
Pozdrawiam .

przez śliwka_ 05 gru 2013, 19:53
Jesteś z tego dumny?
[/quote]
czy jestem dumny z tego ,że przyniuchałem ? Dobre :lol: , wybacz , ale powinnas z takimi tekstami pracować na etacie w Kabarecie na Odwyku .
Pozdrawiam .[/quote]

Teksty masz jak jakiś amator.

przez Kalebx3 05 gru 2013, 20:01
Teksty masz jak jakiś amator.

No,,, w końcu Ktoś jedyny trafnie mnie podsumował . Amator!
Podoba mi sie ta nazwa , powinniśmy częściej wymieniać ze sobą newsy. ;)

przez panna monika 09 sie 2014, 18:14
Ja bym od razu takiego wywaliła z chałupy :papa: sprawdź czy się nie udziela na forach internetowych jak dopalator. Pewnie się stoczy na dno, więc lepiej wybrać dobrego partnera na życie :great:

przez Po prostu maciek 09 sie 2014, 19:43
Mam z lekka dejavu. Już podobny temat przerabialiśmy całkiem niedawno. Dziewczyna rozpaczała, że jej facet lubi siedzieć na trawce :roll:
Rada prosta i krótka. Zostaw uzależnieńca bo twoje cierpienie będzie się tylko pogłębiać. On zanim się wyleczy to długo potrwa. Jeśli w ogóle się wyleczy to będzie cud.
Pozdro :twisted:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Sunnygirl91 29 lis 2014, 16:58
A mnie zastanawia na ile od metafedronu jest uzaleznony a na ile okazjonalnie bierze.
Niestety wiem jak rozpierdala to psychike i nie wyobrazam sobie ciagnac na tym az rok w znaczeniu jakie rozumiem przez"uzaleznienie".
Ale, sprawdz ,czy zamawia na necie,czy ma od kolegi,sproboj porozmawiac ale i kontroluj- bo male szanse ,ze powie Ci prawde.
Tym bardziej,ze jestes przeciwna Marihuanie to co ma Ci dopiero opowiadac o wciaganiu bialych rzeczy do nosa.
Jak jego terapia idzie ?Rozmawiacie o tym?
Jak jego postawa i nastawienie-bo to duzo zmienia.Nie podobaja mi sie glosy o natychmiastowym rozstaniu bo kazdy ma problemy, jeden taki ,drugi takie, inny cpa, a jeszcze czwarty sie tnie a tamten zyga i nie da sobie przetlumaczyc zeby przestac bo ciagle na terapie chodzi ale swoje robi(oczywiscie nikogo tu nie chce obrazic,proboje pokazac rozne punkty widzenia na rozne sprawy ale chlopak nie musi byc bezmyslnym cpuem . Ja przez wiele lat ukrywalam chocby swoje zaburzenia odzywiania i wiele osob odwrocilo sie odemnie gdy sie o tym dowiedzialo bo "jestem wariatka i ch.).

Napisz moze wiecej o waszych realcjach, nigdy nie widzialas,ze cos nie tak,ze np jest nerwowy?Przepraszam,nie znam Cie,jestem tu chwile. Nie mam pojecia jak wyglada Wasza relacja a wydaje mi sie to wazne;)

przez kahaha 04 wrz 2015, 21:03
Jak sprawy się mają ? Jestem w takiej sytuacji w tej chwili.

Sortuj wg