Mój facet jest uzależniony od Metafedronu i marihuany pomocy

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez śliwka_ 03 gru 2013, 15:09
Jesteśmy razem 2 lata o trawce wiedziałam,o reszcie dowiedziałam się wczoraj...powiedzcie co mam robić...pomóżcie...

przez Aneczak 03 gru 2013, 15:20
A jak to wpływa na twoje życie?

przez czarnydiabeł 03 gru 2013, 15:22
śliwka_ napisał(a):Jesteśmy razem 2 lata o trawce wiedziałam,o reszcie dowiedziałam się wczoraj...powiedzcie co mam robić...pomóżcie...

Cóż, szczera rozmowa i niech decyduje na czym (kim) mu zależy. Jak wybierze Ciebie, to do specjalisty. Co tu kombinować.

ps. Sam Ci powiedział czy wyszło przypadkiem?
czarnydiabeł

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 03 gru 2013, 15:27
Powiedz mu, że zostanie stałym kompanem emerytów w kolejce do konowałów od mefedronu, co innego możesz powiedzieć, jak nie podziała groźba szybkiego pogorszenia stanu zdrowia to nic nie pomoże.
Reiben

przez śliwka_ 03 gru 2013, 15:55
czarnydiabeł napisał(a):
śliwka_ napisał(a):Jesteśmy razem 2 lata o trawce wiedziałam,o reszcie dowiedziałam się wczoraj...powiedzcie co mam robić...pomóżcie...

Cóż, szczera rozmowa i niech decyduje na czym (kim) mu zależy. Jak wybierze Ciebie, to do specjalisty. Co tu kombinować.

ps. Sam Ci powiedział czy wyszło przypadkiem?

Już wybrał mnie bo Mu dałam takie ultiamtum,zapisał się na terapię,ale najgorsze jest to,że przez rok mi wmawiał że nie bierze nic oprócz trawy.I jaką ja mam pewność że nie będzie ćpał jak mnie nie będzie w okolicy?

przez czarnydiabeł 03 gru 2013, 16:04
śliwka_ napisał(a):I jaką ja mam pewność że nie będzie ćpał jak mnie nie będzie w okolicy?

Żadnej. Może pomyśl o jakiejś terapii dla osób których bliscy są uzależnieni? Wiem że są takie nazywa się to chyba terapia dla osób współuzależnionych czy coś takiego. Pewnie tam możesz nauczyć się jak pomóc sobie i jemu oraz jak nie dać się okłamywać i ogólnie co robić.
czarnydiabeł

przez Unikalny 03 gru 2013, 16:09

Rzuc go to moze rzuci tamto i wroci. Albo pomoc specjalisty.
Unikalny

przez śliwka_ 03 gru 2013, 16:21
Ja Go mogę rzucić w każdej chwili,ale co to za sztuka być z kimś jak jest dobrze,a kiedy jest źle to odejść?Chce walczyć o ten związek,wiem,że On mnie kocha mimo tego co robi.Wczoraj wróciłam do domu i miał taki wytrzeszcz oczu więc go spytałam i się przyznał.Wyszłam z domu i spałam u koleżanki.Dzisiaj wróciłam i próbowałam się dowiedzieć od Niego dlaczego to zrobił.Powiedziałam o wszystkim Jego matce,podobno podejrzewała to wcześniej już...

przez czarnydiabeł 03 gru 2013, 16:44
śliwka_ napisał(a):Powiedziałam o wszystkim Jego matce,podobno podejrzewała to wcześniej już...

Dobrze robisz że go nie kryjesz.
czarnydiabeł

przez Po prostu maciek 03 gru 2013, 17:03
Zwolennicy "wolnych konopii" mówia ze trawa nie uzależnia. Akurat....
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Zupapomidorowa 03 gru 2013, 17:05
Po prostu maciek, pewnie, że bzdura. Mój ex palił codziennie od 14ego roku życia. I zachowuje JESZCZE pozory że z nim wszystko w porządku.
Dawniej Luktar

przez Po prostu maciek 03 gru 2013, 17:06
Luktar
Wiem. Sam miałem kumpli uzależnieńców. Z czasem przechodzili na twardsze dragi. Wiec ludzie z listkiem w klapie niech nie wciskaja bzdur.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Aneczak 03 gru 2013, 17:26
Pytałaś dlaczego się naćpał? Odpowiedź jest prosta, bo jest uzależniony.

przez rotten soul 03 gru 2013, 17:46
Co to jest ten Metamefedron? Jakieś kombo metamfetaminy i amfetaminy?

śliwka_, J
esteśmy razem 2 lata o trawce wiedziałam,o reszcie dowiedziałam się wczoraj

No bez żartów? To nigdy przy Tobie nie był zjarany albo naćpany mefką? :shock:

powiedzcie co mam robić...pomóżcie...

Ty niewiele możesz. To on musi robić - tylko jedną rzecz, przestać, o ile go to męczy. Jeśli go nie męczy i lubi to, to tak zostanie i tego nie zmienisz.
rotten soul

Sortuj wg