Zespół uzależnienia

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Zespół uzależnienia

przez deader 16 lis 2013, 12:44
kasiątko napisał(a):Praca dziennikarki tylko mi pomaga w uzależnieniach bo pisarz musi palić,pić i łykać prochy,taki mam obraz dobrego pisarza.

Zmień sobie ten obraz ;) To tak jakby mieć obraz "prawdziwego rockmana" który zajmuje się głównie ćpaniem, chlaniem i pukaniem fanek. A gdzie muzyka? Tam gdzie pisarstwo przy takim podejściu - w ciemnej d... :P Miałem krótki epizod dziennikarski (pisałem na portalu o grach) ale nie potrzebowałem się naćpywać żeby pisać - wręcz na odwrót, jak się najarałem to pisałem bez ładu i składu. W dodatku w ten sposób wykszatałcasz sobie złe nawyki, co też nam z doświadczenia - kiedyś kilka lat prowadziłem zespoły muzyczne, dziś - bez amfy bądź innych pobudzaczy nie jestem w stanie wykrzesać z mojej gitary nic konstruktywnego. Bardzo to niefajne i nie podążaj taką drogą ;) Pisarze którzy tworzyli tak jak w twoim wyobrażeniu kończyli najczęściej nieciekawie (Hemingway, Hłasko)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Zespół uzależnienia

przez Zupapomidorowa 16 lis 2013, 12:50
Kasiątko, bzdura. Gdyby tak było to już bym była alkoholiczką - tyle obrazów namalowałam. Nie pracuje mi się dobrze po alko, bo zaraz odrywam się od pracy np. zaczynam coś oglądać albo tylko słuchać muzyki.
Dawniej Luktar

Sortuj wg